Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Poenta je da ovo sto prodaju domace radnje sto prave velike rasprodaje su kopije, kopije su i kada su po punoj ceni. Nece srpski trgovac nikada spustiti cenu ispod nabavne pa ni kada mora da isprazni lager, pre ce drzati robu dok ne istruli. To se radi i sa tehnikom kod koje apsolutno nema smisla drzati cenu robi.

Roba nije dosla iz legalnih izvora ali je na legalan nacin usla u ovu zemlju, jos je kontrolise Jugoinspekt sto pusta svakakav otpad da udje u zemlju kada se kumovi pogode oko dilova. Isti taj Jugoinspekt pusta ono kinesko smece, knock off proizvod poslednje kategorije koji niti lici niti funkcionise kao originalni proizvod, sto se prodaje po kineskim robnim kucama. I na tim proizvodima pise kontrolisao Jugoinspekt kao i deklaracije nekih uvoznika koji prodaju sasvim drugi kvalitet robe u svojim maloprodajama.

Postoje fabrike koje rade licencirano za Nike, Adidas u Vijetnamu i drugim zemljama. Ali to nije ono sto se prodaje u Srbiji. U Srbiji se roba prodaje po principu kao kada ja narucim knock off Kineza a on ga posalje zasebno a zasebno mu platim kutiju ili je odstampam u Srbiji ili pribavim na neki drugi nacin. Eto tako i ta kutija je za patike iz Vijetnama, a Jugoinspekt kaze da su pravljene u Kini pa je prelepljeno da su u stvari iz Kine (skine se lako nalepnica). Ako je to nekome normalan i ocekivan vid poslovanja i distribucije robe onda stvarno nemamo sta dalje da razgovaramo. Pa nece oni tamo sto imaju Nike licencu da dozvole da neki nazovi uvoznik iz malene Srbije s njima pravi mutne dilove, imaju oni mnogo vece i bitnije klijente i zbog toga moraju brinuti o svakom detalju.
 
Poslednja izmena od urednika:
Napisao bih još nešto, ali kako je krenulo verovatno će neko sve to da pobriše pa se džabe mučim...gomila proizvoljnih tvrdnji koje ne pomažu nekoj korisnoj diskusiji...
 
Dva para iz Juzne Koreje, Adidas Duramo 3M, jedan Mi Vietnam, drugi Mi Indonesia.
Oba 30 koplja ispred Made in China i Made in Vietnam kupljene u Nemackoj koju godinu posle :(
 
ljudi saljite mi svi linkove i kontakte od posrednika , slobodno zatrpajte inbox, hitno mi treba
 
Zeznuše Englezi pa nemamo free majicu [emoji23]

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Koliko se čeka sad otprilike, prelistao sam zadnjih 10-ak strana, ali slabo ko pominje? Naručio sam sa ekspress opcijom/14€ poštarina.
 
Poručio sam 10-ak stvari u jednoj porudžbini, i sad mi je stigao email da jednu nemaju: A cancellation request has been processed for the reasons listed below.

These items have been amended on your order.
I dole navedeno šta nema. Oće li ostatak ići ili moram opet da poručim? Imao neko slično iskustvo?
 
Mislim da ide bez tog artikla, ali nisam siguran.
Ja sam DHL-om dobio robu za sedam dana

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Cim ne pise ja bi rekao da je poliester :D
 
Poručio sam 3 paketa, i sva tri idu ka meni u isto vreme... Hoće li biti problema sa carinom ako vide 3 puta isto ime? Naručivao neko tako?
 
Imam 3 različita broja. Valjda nisu budale da sve spakuju u jednu vreću? :D
 
Imam 3 različita broja. Valjda nisu budale da sve spakuju u jednu vreću? :D

redovno poruciovao 2 ili 3 paketa, uvek slali odvojeno kao sto je i postarina placena. dhl donese razlicite pakete bez dodatne naplate
 
Kakav genijalni posrednik sa KP [emoji23][emoji23] . Ako se neko upeca na ovo i treba da im uzme proviziju.Evo deo oglasa:
Usluzno porucivanje robe sa sajta www. sportsdirect. com .  

Provizija 20% na iznose izmedju 25-50e, dok je na iznose ispod 25e provizija fiksna i iznosi 5e. 
Isporuka je u roku od nekih 7-15 dana. U Beogradu je moguce licno preuzimanje, u suprotnom se salje Postexpressom (primalac snosi troskove postarine).  

Preko 50e ne porucujem jer postoji mogucnost da roba ode na carinu sto onda podrazumeva dodatne troskove. 

Troskove postarine DHL-a snosite takodje Vi i oni iznose u zavisnosti od tezine paketa (sve Vam se prikazuje obracunato na samom sajtu).
PRIMER:  vrednost poručene robe (30e) + poštarina (14e) + provizija (6e) = 50e

Ovaj iznos se uplacuje isključivo pre poručivanja, na tekući račun odnosno postnetom. Obračun se vrši u evrima i to samo po prodajnom kursu Banke Inteze:  http: //www. bancaintesa. rs/pocetna.21. html . 
Prilikom preuzimanja plaćate samo poštarinu koja zavisi od težine paketa, dok ako preuzimate lično nemate dodatnih troškova. 

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Raznih likova ima.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Dobio sam duks. Jeste 60% pamuk i nije los sam po sebi, narocito za 8 funti. Velicine su tacne, ako nekome zatreba i ta informacija (kao Slazenger i slicne marke).
 
Ima li neko iskustva sa Rockport obućom? Trenutno je na akciji pa me zanima kakav je kvalitet i da li su veličine realne.
 
Neko iskustva sa kupacim sortsevima i velicinama?? Zanima me Nike i Piere Cardin ?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
piere Cardin sa sd - malko su skroz veci kalupi... slobodno ako nosis L - L....
 
Pierre Cardin pravljen da bude komotan u struku pošto su britanci guzate trbonje i hvala im na tome [emoji23]

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
llillywhites.com isti sajt kao sportdirect, dostava za srbiju piše da ima. Da li imate iskustva ?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Stigao u subotu paket iz SD preko posrednika. Boga mi smo se nacekali, ravno mesec dana tako da kupovina preko posrednika samo za stvari koje nisu hitne

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno