Šta je novo?

Xbox One

Na kojem principu ovo funkcionise? Mislim ovo sa zemljama. Jer neke stvari su bas jeftine. Tipa Forza Horizon 4 za Egipat je $19.
 
Koliko sam uspeo da rastumacim proverena verzija da radi je da kupis gift kard za zemlju gde je najjeftinija igrica i da sa njom kupujes.
Vidim da ljudi koriste to dosta poogotovo nemci a njih uopste ne razumem sta pisu u komentarima.
U globalo trenutno je najjeftinija Argentina.
Ja sam hteo da kupim GTA 5 US storu je 15 a kod Argentinaca 9 dolara

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
 
Zdravo svima,

Kupio sam prosle nedelje XOS, dobio u pakovanju brošurice sa odštampanim redeem kodovima (mesec dana PASS-a i mesec dana GOLD-a) Aktivirao PASS, poskidao 5-6 "besplatnih" igara bez problema, sve ok.
OD juce pokusavam da kupim Rayman Legends, nema sanse.
4 razlicite kartice, paypal - nista "We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out." Xbox nalog podesen na USA, probao sam čak i preko PC-ja da kupim, VPN na USA, bezuspešno.
Imate jos neke ideje ili savete?

Hvala.
 
Moras da napravis pay pal, sa US adresom, i da kupujes sa njega. I to je to :)
 
O da! To je bilo to. Ko bude pokušavao da zna: ne možete da editujete već kreiran PP nalog sa adresom iz Srbije, mora da se pravi nov. Ne možete da izmislite adresu i USA broj telefona, mora da se unese nešto što zaista postoji. Hvala "serbiadiablo"!
 
Nema na čemu, uživaj :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A kakva je situacija sa UK nalogom, je'l ni tamo ne moze da se placa srpskom karticom ili PayPal-om registrovanim na Srbiju?
I da li prolaze kodovi za Live, Game Pass i EA Access, kupljeni na netu?
 
Meni sa srpskim nalogom na paypalu, paćanje u storu radi najnormalnije već 2 godine. Bitna je američka adresa na xbox nalogu radi poreza. Njih ne interesuje odakle je paypal, jer u načinima plaćanja za paypal piše °works in US°

Sent from my MI 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam svoju karticu registrovao za acc znaci bez paypal-a, US adresa na Aljasci, a imam i acc sa UK adresom isto najnormalnije registrovana moja kartica koja prolazi uvek bez problema kada na njoj ima para [emoji4] i da napomenem da nije neka internet kartica vec regularna kartica koja je vezana za moj tekuci racun...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dešava se vec par dana imaju problema sa nekim servisima , ali koliko ga često koristim skoro ni ne primećujem . Kod mene je proradili samo od sebe.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
E, ljudi, jedno pitanje....
Može li nekako da se sadržaj sa BluRay disca prebaci u internu memoriju Xbox One S (1Tb) ?
Eventualno...da se poveže nekim kablom za PC pa da se prebaci taj sadržaj na računar?
 
Pitanje vezano za Xbox One joy (wireless). Narucio jedan za PC, koristicu ga sa USB kablom, ali me zanima koje jeftinije baterije preporucujete za koriscenje dok ne odlucim da dam 18e za onaj Twin Venom battery pack i da ga ne otvaram vise i menjam baterije ? Ne znam ni koliko mogu da ocekujem da potraju pa me i to zanima. Hvala :)

Fazon ako kupim "PANASONIC Everyday Power LR6EPS", 1.5v napon i sta vec, koliko traju ? S obzirom da nemam punjac.. Ali moracu nesto da iskombinujem. Sumnjam da mogu da ih ubacim u fiksni i da se napune HAHA :)
 
Poslednja izmena:
Pitanje vezano za Xbox One joy (wireless). Narucio jedan za PC, koristicu ga sa USB kablom, ali me zanima koje jeftinije baterije preporucujete za koriscenje dok ne odlucim da dam 18e za onaj Twin Venom battery pack i da ga ne otvaram vise i menjam baterije ? Ne znam ni koliko mogu da ocekujem da potraju pa me i to zanima. Hvala :)

Fazon ako kupim "PANASONIC Everyday Power LR6EPS", 1.5v napon i sta vec, koliko traju ? S obzirom da nemam punjac.. Ali moracu nesto da iskombinujem. Sumnjam da mogu da ih ubacim u fiksni i da se napune HAHA :)

Sem što ove Panasonic nisu punjive sve ostalo top :D Uzmi duracell punjive što većeg kapaciteta...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da li postoji "pisana formula" koliko izdrzi ukljucen kontroler na nekoj odredjenoj duracell ?

Jedino sto vidim kasvetno kod nas na domacem trzistu je nesto ovako sa punjacem (posto nemam punjac). Samo opet i ta cifra je maltene identicna onom Twin Venom pack-u.

Ja procitah ovo pa sam mislio da punjive AA baterije nisu bas ok, zato lupio te a i imaju oznaku LR6 ali opet pojma nemam.

When replacing the batteries in your Xbox One Wireless Controller, use only AA batteries that have an “LR6” designation (alkaline batteries). Install them with their positive (+) and negative (–) ends positions as shown in the battery compartment. For the best performance, rechargeable AA batteries are not recommended.
 
Poslednja izmena:
Najbolje su Eneloop baterije. Postoje klasične, lite i PRO verzije. Ja kupio 4 PRO, i po dva meseca traju. Zaboravim kad sam ih prethodni put punio.
Dugoročno gledano izdvoji sad i kupi sa punjačem i miran si. Ne moraš čak ni PRO, možeš klasične bele.
Sve ostalo je bacanje para.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja furam klasicne bele enelop, traju par nedelja zavisi koliko cesto igram. Ako hoces jos duze da traju samo iskljuci vibraciju, to ih najvise istrosi.
 
Jasno je sve onda :) Da li imate iskustva sa "Consolemania" sa KP-a ? Preko njega uzeh kontroler (beli) za 42e sto je mozda i najjeftinije sto sam nasao. Uz duzno postovanje onim likovima iz Bg-a "konzole i igre", poslednji DS4 nije imao isti serijski broj na dzojstiku i garanciji pa nije uvazena a tako je poslato.. Kvar je bio drift na desnom analogu sto je UGLAVNOM rezultat istrosenog dzojstika tj naigranog, a ja sam ga imao svega 4-5 meseci. Verujem da je bio polovan dzojstik jer je i samo pakovanje bilo malo cudno zbog otisaka prstiju iznutra.

Pa rekoh da vidim sta da ocekujem sutra :) Svakako cu da uzmem Enelop 2 komada i Energized 2 komada sa punjacem. Sve ukupno mi izadje 2000din (*mjau**mjau**mjau*a energized malo jeftinije, a iskustva kod nasih isto govori o par nedelja, da budem iskren ja bih bio zadovoljan sa 15h rada jer sam navikao na manje sa DS4) :D
 
Nazad
Vrh Dno