Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nijedan više nije original, mada je Bitcoin Cash bliži originalnom kodu.

Kakve to veze ima sta je blize originalnom codu.... to samo manijaci sa r/btc zagovaraju ko da zive u kamenom dobu, logike nigde

core broji preko 200 developera i oni su u do sad razvili 99% bitcoina, svi ostali su marketinski likovi i zaludjenici (roger ver i skupina ludaka sa r/btc, itd)
 
Nisam ja rekao ništa u korist ovog ili onog fork-a BTC-a, samo rekoh da ni jedan više nije originalni, pošto oba imaju izmene u kodu.
Tačno je da je više originalnih developer-a BTC-a u segwit klubu.
 
Black Monday.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma korekcije mora biti, a usput i par losih vesti.

ETH i LTC katapult, BTC rikoset na 5K. A usput ponedeljak. :)
 
$60 je solidan support. Moguce da cemo zakucati na istom levelu. Ja cu rasporediti ordere od $65 do $60 pa sta upecam.
 
da dodam i ja : prodajem nesto btc/eth ako neko hoce bez provizije. bitstamp cene. licno u bgd..ne prodajem avione kamione btc-a :D da ne bude zabune :D
 
I sada imaju dve mreze Bitcoin Cash i Bitcoin i zna se koji je orginalni. Tako da iz ovoga moze opet da izadje jaci jer kad svi ocekuju da ce dole ono hop gore.

Opet krvarimo za vikend, samo se nadam da ce ovaj put LTC izaci jaci pre proslog vikenda, zasluzio je vise cekajuci. Gledajuci istorijati ostalih top 5 valuta, svi su se ponasali isto. Odmor na 50, skok na 70, pa skok na 90 99$ i odbiju se, svi misle kraj kad ono probije 100 i ode do 150... Ne moramo cekati 150, ali tim probijanjem jakim 100, moze mnogo da znaci.

Sto se tice BTC kao i granica na 3k, kada su je probili otisao je gore kao raketa. Tako i 5k je ono sto La.Prestige prica da ce ako probije lako do 7k.

Opasno je sto ce obe grupe tvrditi da su oni orginalini Bitcoin i nece odustati od imena Bitcoin.....i imacemo dva Bitcoina
dok se ova stvar ne razrijesi moze samo cijena da ide dole
 
Mislis da vracanje btc-e novcica nece povuci ispod toga cenu dole?



hoce. ovaj skok ltc-a je bilo neko opasno pranje i izvlacenje kesovine. ne bi ja to pipo vise.

+

svaki veci skok ltc-a koji dodje nakon velikog rasta BTC-a je JAKA PRODAJA ZA BTC.
 
Poslednja izmena:
Free fall, propade podloga pod noge

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
China bans raising founds for companies in ISO je razlog po meni

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ovo je klasicno pravljenje panike od strane "velikih igraca" zarad sticanja jos vece kolicine btc, i eth-a, obrnuti pump and dump. Ko veruje u buducnost Bitcoina pre svega nece nasesti.
 
malo se zabavljam i cackam ove alate.... ukoliko ethereum probije 300$ mozda se spusti do 250-260$. Mada po ovome sto gledam, trebalo bi cena da krene navise...
 
Poslednja izmena:
Zapravo ko veruje u buducnost BTC-a, treba sad da ga proda kako bi na prolece uzeo dosta vecu kolicinu na ~$1000. :p

Bez obzira da li bilo izduvavanje balona ili korekcija, posle ovakvog pada ce biti bounce, ja racunam sutra, najkasnije prekosutra.

Uzeo nesto ltc-a, ostatak u orderima ako dodatno padne.
 
Da li ce kad BTC dotakne 3.9 - 4 odmah strela na gore i ostali sa njim ili hoce jos kajmaka, mnogo mi vestacki deluje ovaj pad ... neverovatno mi je da ETH nije imao prakticno nikakav support od subote ni na 350 ni na 300 a volumen je ogroman na padovima 380 to 350 i 330 to 300
 
Neko je u temi rekao (sto je tacno) da, cim se altovi krenu pumpati, treba razmatrati izlazak iz BTC-a na vreme.

On sve vuce, zato su altovi rizik jer kad BTC pada, ti gubis kes duplo brze (i obrnuto).

Da li ce biti strela ili ne, nemam pojma. Ali ce se oporavak svakako primetiti.

Recimo ako BTC dotakne support na $3800 nocas/sutra, racunam da cemo do cetvrtka biti barem na $4300. A onda cemo videti kuda plovi ladja. LTC recimo $60 -> $75.
 
Zlatno pravilo kad krene LTC pump razmisljat o izlasku iz svega u $ ili €, ovo se meni cini kao da bi trebalo jos veceras/nocas da se stabilizuje stavio sam buy oreder 271$ za eth pa sta bude.
 
Kupio Eth na 277 mogao sam i na 275 ali nema veze u svakom slucaju ako Eth ode jos dole to ce biti maksimalno do 250 bar za danas...Nadam se toj korekciji sto je napisao La.Prestige.

Da li je neko primetio da su zakucali btc bas na 4050 dolara tacno 900 dolara manje od njegove najvise cene ikada ne bih rekao da je to slucajno.

Takodje vec nekoliko puta je pokusano da se probije tih 4050 dolara i da btc ode jos dole tako da je stvarno neizvesno da li ce otici dole ili ne.

Edit:Ako dodje btc na 3800 kao sto je napisao La.prestige to se takoreci poklapa sa ovim sto sam napisao da Eth moze pasti na 250.
 
Poslednja izmena:
Imam neke kolicine PAYa (Tenx) koje sam uzeo jako skupo, dosta sam pao. Da li mislite da je pametno izaci skroz ili cekati na duze staze, pa sta bude bude. Gubitci su trenutno oko 40%
 
Imam neke kolicine PAYa (Tenx) koje sam uzeo jako skupo, dosta sam pao. Da li mislite da je pametno izaci skroz ili cekati na duze staze, pa sta bude bude. Gubitci su trenutno oko 40%
Ne znam kako iko moze da ti da savet oko toga. Svi ti altcoini su toliko nepredvidivi.

I ja sam uzeo odredjenu kolicinu ZRX-a koji je isto bas dobro pao. Nema tu mnogo mudrosti. Vec je dosta puta pricano, ulazis u ovo koliko si spreman da izgubis.

Mozda da predjes u neki drugi coin pa da cekas, ko li ce to znati.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne znam kako iko moze da ti da savet oko toga. Svi ti altcoini su toliko nepredvidivi.

I ja sam uzeo odredjenu kolicinu ZRX-a koji je isto bas dobro pao. Nema tu mnogo mudrosti. Vec je dosta puta pricano, ulazis u ovo koliko si spreman da izgubis.

Mozda da predjes u neki drugi coin pa da cekas, ko li ce to znati.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ma razumijem, sam pao - sam se ubio. Nego zelio sam da cujem jos cije misljenje, jer dvije glave su uvijek pametnije od jedne. Hvala u svakom slucaju i tebi i onome ko jos odgovori.
 
uvek sam se do sad ispaljivao kad sam prodao u dump-u... da sam sacekao 12-24h, gubici bi bili daleko manji.
tako da, odspavaj, povratice se malo sigurno
 
Zapravo ko veruje u buducnost BTC-a, treba sad da ga proda kako bi na prolece uzeo dosta vecu kolicinu na ~$1000. [emoji14]
Kad ocekujete izduvavanje balona i da li mislite da ce ga biti? Kad mislite da ce taj period kad ce zarada pasti ispod 1$ po karti? Kad osetite da ce taj period izduvavanja, jel prelazite iz kripta u fiat i u kom procentu?


Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno