Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo uzeo po $165 i instant prosao sell order na $190.

Takvih par da mi prodje, puna kapa.
 
Dajte bre ona cena na bitfinex-u je smesna... ovim ce se isti pokopat 100%, to nema sanse da nije insiderski plan istog.... ja bi sa njega povukao koine cim uradim short... da ne bude posle gox xy :d
 
WTF, prosao mi oder na $250. Jel moguce ovo? :d
 
Ako mislite da je okcoin mutan, neznam sta da vam kazem tek za vas bitfinex :)
AJ da verujemo da ima tako ludih likova da dumpuju na 160 i ltc na ~2$ a drugi da kupuju na 250$, pa ni kenezi nisu toliko blesavi :d

Ili da su imali toliko ludacke x20 longove da su pukli masa njih...
 
Poslednja izmena:
Jos je rano za spavanje. ;)

Mozda bude jos jedan krug, i mozda mi i ovaj order od $265 prodje. :)

LTC nisam dirao jos uvek, nemam 00 jer ja ocekujem dump cene.
 
Posle ovakve manipulacije, ne bi me cudilo ni da ga vidimo na ispod $1.

A BTC dvocifrene vrednosti. Sto je naravno dobro za trade, jer kad ga uhvatite na ~70-80, samim tim je moon nizi i onda ce biti $500-600.
 
Zaboravi sad ce kinezi da se uvrede cim se probude i iz inata da krenu pump chickuna :d
 
hoće, hoće.

stiže polovljenje, ali cene. :D

nego, šta ima kod tebe prestiže, nešto se ne javljaš preterano, trguješ li uspešno? :D
 
Poslednja izmena:
hoće, hoće.

stiže polovljenje, ali cene. :D

nego, šta ima kod tebe prestiže, nešto se ne javljaš preterano, trguješ li uspešno? :D

Primarni posao mi ne dozvoljava neki ozbiljniji day trading, tako da istrgujem samo ono sto uspem da izanaliziram i izvucem/zakljucim. Idem na veliko, i umem da fail-ujem (buy $275 - sell $265, itd...) ali uglavnom su dobre trgovine i guram plus sto je najbitnije.

Za LTC jos nista ne znam, moze da rokne na ispod $2, a moze isto tako i +100% na ovu cenu. Tako da ga trenutno imam 0 i pratim scenu. Ne volim kladionicu.
 
gledaćemo mi 190 opet za koji sat ili koliko sutra. a ltc u ovakvim situacijama samo stagnira i smara, a onda krene btc da prati samo jače.

povukao par novčića čistog profita sa bfx-a, instant je prošlo. :)
 
Poslednja izmena:
https://soundcloud.com/whaleclub-bitcoin/bitfinex-ceo-recording-after-18082015-flash-crash

MUHAHAHAHAHA, bitfinex sa ovom gluposcu samo ce gubit trgovce

Znaci ko je bio na marginalnim transakcijama je pop***** oni sto su trgovali su imali srece i pokupili zaradu drugih :)
pa kako se kome zalomilo, ili je inside job ili je neko video rupu u lag-u jednog trade engina u odnosu na drugi na bitfinex-u i iskoristio je na taj nacin... znaci neko je kupovao na 160 dok je drugi pre njega izvrsio trade i kupio na 250... smesno, zato je i cena ludovala
 
Poslednja izmena:
meni su prolazili tačno za onu cenu koju sam postavljao. e sad, što je neko glup, pa na prazan orderbook prepušta da mu engine, odnosno da mu se automaski orderi popunjavaju...pa taj i treba da kupi za 250.

neiskustvo. :)

odoh, večeras se prebacuju jevtini novčići na druge menjačnice, videćemo sutra šta će biti. :D
 
Poslednja izmena:
Problem je taj sto ima dva engina i nisu bili sihronizovani, sto ne bi smelo da se desi.... jedna je za limited ordere a drugi valjda za trigere i maket price... verujem da ko god je ovo izveo bio upoznat sa ovim problemom i lag-om na bitfinex-u, ili kazem mozda je inside maslo... pa posle krive ddos ili sad engine

Polemika oko XT update BTC je debelo prenaduvana, krivi su ljudi oko BTC-a koji se vise svadjaju nego da rade... pogotovo sto je smesno i da se XT izglasa vecinom u opotrebu ulazi 2016 a do tada ko zna sta moze da se smisli ili desi

Ali ono sto nevalja za BTC valja za LTC jer ljudi vide da jedan blockchain nije dovoljan :)

I ono sto zaboravljamo a to je da su jul i avgust najgori meseci za upliv $$$, svi idu na odmore i letovanja, realno ljudi tek septembra se odlucuju da sednu i uloze negde... tako da ko zna koliko je ovo planirano
 
Poslednja izmena:
Evo ja letovanju od 10.08. Prodao sve btc-e pre polaska i ne mili mi se kupovina nazad za sada. Sitove sam zadrzao i uglavnom imam gubitak na njima, gledano kroz btc i jos veci u $. Tako da je Zeljko u pravu, verujem da su mnogi uradili slicno, sto cene potvrdjuju. Sem leta 2013. godine koja je bila sve sem normalna i verovatno najbolja godina kriptovaluta ikad, leti je padala cena i trebalo je sve prodati odmah nakon ltc pumpa, samo sto na zalost nismo vidoviti da smo to uradili. Ko je u mogucnosti treba da maksimalno iskoristi oscilacije u day tradingu. Zanimljivo je da je min cena u ovoj godini na finexu bila bas jutros...U svakom slucaju kriptovalute nikad nisu stajale losije, ili se to samo meni tako cini?
 
Realno, kriptovalute su najlosije stajale prosle godine. Ova godina je krenula ok ali pitanje je kako ce da se zavrsi. U svakom slucaju nije ovo dobro.
 
Mda, sve je divno i krasno :D vezite se cena ce dole ko zna koliko, iskopan prvi blok sa XT verzijom bice forkova na bitcoinu ne zna im se broj. Dok se ne resi taj kurslus nema teorije ni da ostane ova cena a jos manje da ide gore. Voleo bih da gresim al tesko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno