Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
to mora brzo da se resi ili nece da valja nikako, mada ovo moze da bude sansa za LTC
 
Ma kakvi, BTC vuce sve za sobom i na dno ako treba. Neverovatno mi je sta rade s tim novcicem i koliko puta su desavanja vezana za btc vratila unazad kriptovalute.
 
sada moze LTC da povuce BTC sa sobom dobro je sto se volume povecava na btc-e za par dana videcemo rasplet...
 
ništa od onih 4.5 $, a?

vidim od jutros neke smušene face, nemojte da ste takvi, ima nas što zarađujemo i za vas.
 
Poslednja izmena:
Ma kakvi, BTC vuce sve za sobom i na dno ako treba. Neverovatno mi je sta rade s tim novcicem i koliko puta su desavanja vezana za btc vratila unazad kriptovalute.


Zasto kada mu je to savršena prilika za rast ?

Ako bi pravili analogiju sa klasicnim valutama Bitkoint bi bio nesto kao evro ili dolar a Litecoin bi bio franak a koliko se secam kada je evro padao zbog krize nije sa sobom na dno povukao i franak.
 
@ASIC LTC je preko bitfinex-a i btc-e vezan direktno parom btc/ltc i ltc/$, kineske berze su namerno razdvojile isti ali opet btc-e vuce i kineze, pogotovo kad je veci dump

Inace sinoc se odma posle pada pojavilo par placenih pljuacina protiv BTC, tako je bilo i ranije, mutanti od vecih pilicara bas igraju prljavo a novinarska profesija se prodaje za 200-300$...
 
ništa od onih 4.5 $, a?

vidim od jutros neke smušene face, nemojte da ste takvi, ima nas što zarađujemo i za vas.

dobro uzeces par hiljada evra na ovom shortu precices u dolar kad ltc dostigne max, mozda cak i zatvoris short na 2 dolara kako si planirao ako te ne zezne pa ripne gore pre nego kupis ali to i dalje ne znaci da nece biti pumpa pre polovljenja mozda bude jos zesci na 20 dolara...
 
sto sad, kupis kad padne, ne kad odskoči. :)

orderbook iznad 200 izgleda prilicno anemicno.
 
Poslednja izmena:
pre nego se poubijate genijalac zanima me sta je bolje ovde da se radi ako dodje do pumpa ici direktno u fiat iz ltc ili u btc? da li je isti ratio profita ili se to nikad ne zna...
 
ja ltc ne bi dirao više. svaki manji skok potencijalni sada jednostavno nije vredan rizika. sve i da skoci do 4.

sto se tice btc-a...ja sam ono sto sam uzimao ispod 200 srećno zavaljao, čak sam otvorio i mali šort, zato što mislim da nije ovo gotovo. sad se zapravo novičići jevtini uzeti ispod 200 distribuiraju na druge berze, i čekaju da se eventualno novi bidovi pojave, a toga nema.

vrlo je nelikvidan bitfinex, o stampu da ne govorim. nema para, avgust je, mislim da ce to medjedi iskoristiti i da ce napasti jako.
 
Poslednja izmena:
Naravno da ce probat dump, pogotovo ovako blizu 200$, vampirima voda na usta ide, zlotvori su to teski :d

Sad su se izgleda nameracili na btc-e
 
Poslednja izmena:
da vidimo je l je večeras veče kad ćemo doći do 125. :D

ili je ltc veče. :d

čak mi više odgovara ponor ltc-a.
 
Poslednja izmena:
ja te pitam konkretno za pump tipa 20 dolara ltc, bas me briga za 4 dolara to i nije pump to mi nista ne znaci na toliko sam ga kupio...jer ako povuce i btc na gore i ovaj ga prati izvesno vreme posto je i btc sada jako nisko da li je paritet ltc/dolar vezan za btc/ltc ili moze da odstupa malo pogotovo kod tih situacija kada povlaci jedan novcic drugi da li je sve prakticno vezano na btc ili je to u praksi malo labavo? ti proucavas te grafike mrtve macke(jednu si sinoc vec zamislio da te vodi do cilja na 2dolara ali mosa), zamke za medjede i ostalo zivotinjsko carstvo pa verovatno si i te situacije proucio konkretno kod tih zestokih pumpova.
 
vezan je za btc, naravno. samo je pitanje vremena kad će doći na svoje ltc. spor jeste, ali uvek stigne gde treba. samo treba umeti i znati biti strpljiv. :)

pa rekao sam da ako padne btc na oko 100 $, ltc ide na 1 $. btc na 200 $ ltc 2 $. i tako...

kakav pamp na 20 $. pusti snovi...ono do 9 je bilo to.

a dovešće mene do cilja, samo je pitanje vremena. i uzeću 2~3 hiljade dolara samo od toga, u to možeš da se kladiš.
 
Poslednja izmena:
Pazite sad, ako ne izdrzi $220, ponor.

Juce bili jeftini novcic na Finexu, a nocas ce biti na BTC-e.
 
biće svuda, daj vremena da se svi iznivelišu. :)

sinoć je oko pola 2 krenuo haos.

220 je nikakav support. ltc je imao neki support na kao 3.2 $ - to je ćao. za btc je 210 $.
 
Poslednja izmena:
pazite vi samo da ga ne cekate ispod dna jer sto je dublje dno moze bolje da odskoci a posle ga je tesko stici...postavljen sell ltc na 0.07btc

@genijalac samo ti kupi bolje izgubices hiljadu dve sto tu cekas da pokupis noz ko ozeblo sunce, to je fakat ali zato mozes da dobijes 10-20 hiljada ako ripne jako na gore...
 
Poslednja izmena:
I opet se vrati prema 230 - izgleda da nece ispod 200 tj sad bi mogao usljediti duzi period da se vrtimo izmedju 220/230 a to realno nije dobro bolje su ove oscilacije gore/dole tu se moze nesto uzeti a sad bi moglo da stagnira...
 
I opet se vrati prema 230 - izgleda da nece ispod 200 tj sad bi mogao usljediti duzi period da se vrtimo izmedju 220/230 a to realno nije dobro bolje su ove oscilacije gore/dole tu se moze nesto uzeti a sad bi moglo da stagnira...
Nema stagnacije...trend je bunar, brze ili sporije. Prosla godina 450, sada 220, sto ne bi bilo ispod 200 uskoro, pa "stabilnih" 100 za godinu dana...Dok se ne smire svadje, nebitno je da li su vestacke ili prave.
 
Nema stagnacije...trend je bunar, brze ili sporije. Prosla godina 450, sada 220, sto ne bi bilo ispod 200 uskoro, pa "stabilnih" 100 za godinu dana...Dok se ne smire svadje, nebitno je da li su vestacke ili prave.

Trend jeste negativan, e sad na pitanje sto ne bi bilo? isto se moze postaviti piatanje zasto bi islo ispod 200 ili stabilni 100$, puno je pitanje ali malo odgovora, nase je da cekamo i sljedimo razvoj dogadjaja ;)
 
tacno treba sve suprotno raditi od genijalca
svaki put omasi,a onda posle kao pa reko sam vam :)
sad dal trguje kako kaze prvo,onda nema dinara,il kontra od toga pa samo navlaci ljude
troll/spam sto se mene tice,al nekako i zabavan sa tim po meni lagarijama :)
 
Sve te price skocice/pasce je baba Vanga fazon. Naravno da ce, protokom vremena doci i do skokova i do padova, kao i SVE na SVAKOJ berzi. Za to ne treba znanje, evo ja kazem pasce. I skocice. I bicu u pravu (i krivu) za oba puta.

Priznaje se samo: pasce/skocice tad i tad za toliko i toliko. Sve ostalo je mentalna onanija dokonih i zeljnih paznje.
 
malo vesti u vezi windows 10 i btc novcanika

Windows 10 is a serious threat to the privacy Bitcoin industry

One Reddit user said:
"You must have lost their mind, if you decide to run on Windows 10 your Bitcoin wallet BIP32, which can be downloaded to your desktop or use it online version. If you want your purse fell into the hands of the staff of the US National Security Agency, Windows 10 - the right way to do it. Moreover, the matter concerns not only the NSA. This means that access to the data can be from any of the partners of Microsoft (M $) or burglar systems companies and their colleagues, as well as local law enforcement agencies, courts, Russian and Chinese hackers, and so on. "

Greece will establish a thousand-Bitcoin ATM

BTCGreece Cubits and plan to soon set in Greece about a thousand ATMs issuing Bitcoins, reports Business Insider.

These companies plan to install ATMs in order to help the Greeks to circumvent capital controls. To date, the Greeks may withdraw from a bank account only 60 euros a day, and local entrepreneurs have to obtain special permission to pay the expense of foreign suppliers and partners.

The first ATMs may appear in Greece in October 2015. Currently the world's installed 461-Bitcoin ATM.

Cheap European low-cost airlines can buy Bitcoin

Spanish travel agencies Destinia offers its customers to buy airline Ryanair, Easyjet and six other airlines for Bitcoin, writes Payspacemagazine.

The largest Spanish online travel agencies, existing since 2001, sells aircraft and trains, as well as helping to book hotels and arrange car rental. In January 2014 Destinia began accepting Bitcoin-payments on your site by partnering with BitPay. However, to date via Bitcoin could not pay for airline tickets low cost companies.

According to a company blog, due to growing demand, Destinia provide its customers the opportunity to pay loukost cryptocurrency using Bitcoin.

According to the Bureau, Bitcoin-payments on its website taking place almost every day. Cryptocurrency especially popular among clients living in Spain, Germany, Argentina and Sweden. In addition, Bitcoin users spend an average of 16 euros more than the usual customers, the company said.
 
Sve te price skocice/pasce je baba Vanga fazon. Naravno da ce, protokom vremena doci i do skokova i do padova, kao i SVE na SVAKOJ berzi. Za to ne treba znanje, evo ja kazem pasce. I skocice. I bicu u pravu (i krivu) za oba puta.

Priznaje se samo: pasce/skocice tad i tad za toliko i toliko. Sve ostalo je mentalna onanija dokonih i zeljnih paznje.

Vrlo lepo receno, evo ja bih zeleo da padne na $205 31.08. :D
 
tacno treba sve suprotno raditi od genijalca
svaki put omasi,a onda posle kao pa reko sam vam :)
sad dal trguje kako kaze prvo,onda nema dinara,il kontra od toga pa samo navlaci ljude
troll/spam sto se mene tice,al nekako i zabavan sa tim po meni lagarijama :)



tacno tako, sve radite suprotno, jer te pare od nekoga moram uzeti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno