Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E sad treba biti pametan pa uleteti dobro i povoljno kupiti 7970 kad pocne rasprodaja po oglasima, ne treba se zaletati i placati preko 100e karticu!!!
 
Nisam jedan od panicara, niti neko kome sve smeta ali ovo je vec pocelo da smara. Cena se srozala u tri lepe, dif otisao gore, pukao mtgox, pao odnos ltc-btc, notroll mi baguje ne mogu se ulogovati, napraviti rudara niti izvrsiti isplatu. Mislim da gore ne moze biti.

Čitaj malo teme, ima načina da keširaš sa notroll-a. Promeni pool, ionako je taj bio sa visokim fee.
 
Što bi neko i prodavao grafičke da propadne sve. Njih možeš koristit na raznim mestima gde sigurno možeš uzeti mesečno oko 100-200eura. Samo se trebaš potruditi.
 
Kako da prebacim LTC iz novcanika na neku menjacnicu a da ne platim fee oko 35%
 
Mislim da ovo sve govori:

It is a violation of federal law for individuals…to create private coin or currency systems to compete with the official coinage and currency of the United States.
 
Rekoh ja da se Amerima ne sviđa ideja valute na koju ne mogu da utiču.

U stvari celu stvar sam ja isbaksuzirao, pratim temu odavno, al nikako da probam, juče kupio 7850 da zamenim svoju staru GTX460 pa rekoh ajd da vidim kako se rudari i eto, odmah puče :)
 
Ja prodao 1.5btc po 103 e sad videcemo sta i kako dalje
 
Stvarno je naivno pomisliti da ce neko prodavati svoje karte za 100e sve dok ima ikakve zarade a i posle toga.
Sto se Gox-a tice, radi jako usporeno.
Ja bi Amerima ukinuo trgovinu u dolarima i cao. Ako dolar zamene za euro recimo i onda trguju federalni zakon ne moze da ih zakaci :)
 
i koja je sad fora? jel mogu oni rudare da optuze da rade nesto nezakonito i da ih gone, ili ce samo stradati ovi koji drze menjacnice?
 
Probaj nekoliko puta slobodno. Ja kad sam pokusavao, cas je radio, cas ne. Sada radi ali vidim da sporije ucitava. Ono sto me malo cudi je sto se nista ne menja sto se cene tice, stoji zakucana. Ocekivao sam da padne odmah.
 
Probaj nekoliko puta slobodno. Ja kad sam pokusavao, cas je radio, cas ne. Sada radi ali vidim da sporije ucitava. Ono sto me malo cudi je sto se nista ne menja sto se cene tice, stoji zakucana. Ocekivao sam da padne odmah.

Uspeo sam, zezao me google autentifikator. :D Dok ja ukucam kod sajt me izbaci. Uspeo sam posle 10-ak pokušaja. :)

Ja sam za svaki slučaj povukao evriće. :p
 
Pa nemoj prodavati dzaba, vratice se vec to nekom prilikom. Znam kako je kad je frka ali kad je nepovoljan kurs menjaj samo onoliko koliko bas bas moras.
 
Ja ne verujem kakvih panicara ima i ovde... Cia, Fbi, americka vlada, godzilla, Ekrem...Sta se nakon svega desilo? Nista, jos skocio btc. A ovaj prodao po 103...sledeci put se meni javi i dobijes 100$ na ruke za 1 coin.
 
Poslednja izmena:
Ljudi pomagajte,

Kako da prebacim LTC iz novcanika na neku menjacnicu a da ne platim paprenu proviziju?

Evo...recimo probam da prebacim 5 LTCa i on mi ispise da je iznos prevelik ali da jos uvek mogu da prebacim ukoliko platim fee 2,3 novcica za rudare i cvoriste koje obezbedjuje prenos. Ukoliko je iznos manji, prica je ista samo je fee proporcionalno manji



evo probao sam sad da posaljem 0.1 LTC i 'ladno mi je skinuo 0.1 LTC za uslugu :d



Imam sve skupa oko 20 LTCa ali ukoliko budem morao da dam 7 ili 8 LTCa da ih prebacim onda dzaba posao. :d

Eh, da i...sta je prica i kad pokusam da prebacim iz novcanika u novcanik.
 
krastavac, sta ces glupost, neki prodavali i po 6 dolara, njima bi verovatno dao 5 na ruke
 
Literally, it allows buyers and users to sell illegal drugs online, including heroin, cocaine, and meth, and users do sell by hiding their identity through a program that makes them virtually untraceable,” Schumer said during a 2011 news conference. “It’s a certifiable one-stop shop for illegal drugs that represents the most brazen attempt to peddle drugs online that we have ever seen. It’s more brazen than anything else by light years

Ovo kao kupis heroin sa bitcoin-om i odes u banku da podignes heroin ili ti mozda stigne na kucnu adresu :D
Ne razumijem.
 
Poslednja izmena:
Koja trollcina ovaj LazaNS nevera...

Kolko treba da ti gori pod nogama pa da kartu od 400e das za 100e haha koji vic...
 
Gde prodao tu kartu, ako ima jos kupio bih i ja neku.. Ocekivah da ce posle one vesti cena da ljosne dolke na 50-60 evra kao kad je ono bilo ali kao sto kazu pretpostavka je majka svih zajeba
 
Poslednja izmena:
Sto da padne cena? Nemojte da ste naivni. Sad ce samo da naprave da oni koji nisu culi za Bitcoin cuju 100% pogotovu sto su napisali da se kupuje druga online bez mogucnosti da neko proveri transakcije. Kakva reklama. Jel isporucuju za Srbiju? :d
To nece spreciti nikoga da trguje Eurom ili ko zna kojom drugom valutom preko ko zna koje zemlje, samo ce im privremeno malo zakomplikovati trgovinu.
Naravno cela frka oko FBI i HLS je posledica toga da Mtgox nije sklopio deal sa onom Americkom firmom koja ih je posle tuzila za 70M. Da su sklopili deal budite sigurni da se nista nebi desilo a USA Gov. bi imala uvid u sve transakcije. Sad kad su poduvali za tu varijantu vrse pritisak gde god i koliko god mogu.

BTW, Proday, nek te lepo sluzi masina, javi ako treba nesto ;)
 
zašto je razlika u ceni Bitcoina na BTC-e i na MtGox-u oko 9 dolara ?
da li može da se zaradi na toj razlici ?? po logici bi trebalo fino da može..
ja kad sam probao sa nečim reda veličine 15 dolara (u BTC ) jer sam početnik pa i nemam nekih sredstava na računu da baratam..
, izgleda mi je sve pojela provizija za prebacivanje sa BTC-e na MTGox, il tako nešto..

kolika je ta provizija, zna li neko ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno