Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam platio pretplatu za njuzgrupe bitkoinima. Nikad nista lakse i brze.
 
@magny_cours Ja sam probao kod njih i za sada je ok , novcice dobijas nakon 120 konfirmacija tako da ce ti stizati i nakon sto prestanes da radis na poolu. Ono sto sam sracunao toliko i dobijam.
 
Poslednja izmena:
Zna neko sta se desava? Odose cijene dolje.
 
Je li to došlo vreme za prodaju?
 
Jel neko razume nešto oko ove frke sa MT.Gox-om i američkim Department of Homeland Security?

Nešto mi se čini da je BTC naglo krenuo da pada od tada. Koliko vidim zamrzli su MT.Gox račune kod Dwolla-e, kao i stopirali sve transakcije, nešto oko istrage oko utaje poreza i sl.

Verovatno videli Ameri da raste popularnost bitcoin-a pa rešili da ipak oni moraju tu da budu glavni i da to regulišu.
 
Poslednja izmena:
Jel? Ne znam za to, nije bas sjajno ako je tako. Ali, vidim da spominjete pad veliki, ali sinoc je cena bila 90-92eura a sad 86-87 tako ne vidim neki veliki pad koji spominjete :trust:
 
Jutros oko 1 ili 2 sata je krenuo strmoglavi pad bitcoina, gde je za manje od sat vrednost pala skoro 10 eura sto je izazvalo paniku a kolicina novcica koja se okrenula je ogromna. LTC je isto tako bio poceo da srlja. Ko je gledao uzivo bilo je kao slom berze, naravno ko je iskoristio uzivace u blagodetima....
 
Poslednja izmena:
Ja obrnuo malo LCT-a steta sto nisam vise uzeo :)
 
Dobro da nisam sinoc nisam pratio samo bih se nervirao. Mada ovo je nista u odnosu na 12 april ;).
 
Ja sam pre nekog vremena prodao bitcoine na mt gox za evre. Postoji li način da podignem taj novac ili je sve propalo? Može li mi neko pomoći?
 
Cekao sam taj pad k'o ozeblo sunce i napokon docekao da kupim po ceni nizoj nego sto sam prethodno kupio. A onda napravio ponovo manevar gde sam sacekao ponovni peak cene jutros na 116$ da sve prodam i sad cekam pad da opet kupim :) Sve u svemu uspeo sam da zaradim ko za jedan dan kopanja.
 
Cekao sam taj pad k'o ozeblo sunce i napokon docekao da kupim po ceni nizoj nego sto sam prethodno kupio. A onda napravio ponovo manevar gde sam sacekao ponovni peak cene jutros na 116$ da sve prodam i sad cekam pad da opet kupim :) Sve u svemu uspeo sam da zaradim ko za jedan dan kopanja.

A kako znas da ce opet pasti, sta ako nastavi da raste do 150$? ;)
 
Instinkt. Sad nece rasti sigurno na 150. Taman danas da kupim po 110 pa posle nek raste kako hoce u plusu sam kako okrenes.
 
Poslednja izmena:
Nemojte da propustite ovu informaciju:

Koja glupost ja ne verujem :wall::wall::wall:
Sad ispada da su mi karte radile za dzabe 10 dana ****m se usta :wall::wall::wall:

jel postoji neki nacin da to sto imam na bitparkingu prebacim negde ili je otislo u nepovrat?
 
Poslednja izmena:
Koja glupost ja ne verujem :wall::wall::wall:
Sad ispada da su mi karte radile za dzabe 10 dana ****m se usta :wall::wall::wall:

jel postoji neki nacin da to sto imam na bitparkingu prebacim negde ili je otislo u nepovrat?

Moraš da ih kontaktiraš, napisali su da možda to mogu da srede po pojedinačnim slučajevima.
 
LTC dump/pump nije los i danas zaradio 1BTC vise nego od rudarenja SunRise valute ;)
 
Sada je vec 81e na 50btc, sto znaci da je na gox- bar 85e....
 
Jedno brzinsko pitanje: da li mogu da prebacim pare na PayPal racun, da izbegnen transakcije preko banaka?
 
Nece jos dugo btc, vec danima kopaju ljudi sa asic masinama, tesko da ce uskoro ici preko 100e...
 
Nisam jedan od panicara, niti neko kome sve smeta ali ovo je vec pocelo da smara. Cena se srozala u tri lepe, dif otisao gore, pukao mtgox, pao odnos ltc-btc, notroll mi baguje ne mogu se ulogovati, napraviti rudara niti izvrsiti isplatu. Mislim da gore ne moze biti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno