Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato sto su su pustili zesci ddos na ltc1btc i ltc.top koji "nema veze" sa istim, u prevodu neko ih uci pameti pa se evo i upravo na tw dogovaraju da naprave sastanak oko buducnosti ltca :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
markons neke tvoje pretpostavke za kretanje ltc, vtc mozda ako pratis?

hvala
 
Veoma voljan ucestvovati u tzv. experimentima, nije problem i nekoliko dana preusmeriti masine. Samo recite kad i gde.
 
Ne znam za vtc, ja ocekujem vrtoglavi rast ltca u sledecim nedelja , licno misljenje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto. Izgleda da ce pasti dogovor izmedju Charlie-a i Jiang-a. Ocekujem dupliranje cene u sledecih par dana i raketu tokom aprila i maja.
 
Znači da hvatamo ltc vozić, možda neka korekcija pre samog pumpa ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To ne znamo. Ako dogovor padne veceras ili u toku noci nece biti vremena za korekciju. Ako to potraje par dana ili kazu da se nisu dogovorili idemo dole. Nije sada toliko losa cena za ulazak, pod uslovom da vam se ne zuri da zaradite jer mozda ovo potraje jos neko vreme.
 
Cena još uvek može da se sabije...recimo, za 2 dana objave da ne mogu da se dogovore i cena ide u podrum a onda nakon 10 dana kažu " dogovorili smo se, idemo na SEGWIT" i opet cena ide gore dok oni ne odluče da opet puste neku "buvu"...

edit:
preteče me SAJ :D
 
Isto. Izgleda da ce pasti dogovor izmedju Charlie-a i Jiang-a. Ocekujem dupliranje cene u sledecih par dana i raketu tokom aprila i maja.

Izgleda da je pao dogovor, još samo da se danas duplira cena :d , a raketu mozemoi i sacekati malo :D
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika između stop loss i stop loss limit ordera? Stop loss prodaje npr. ltc kada krene padati na nivou koji odrediš, a šta tačno stop loss limit radi?
 
Prodajem BTC E code, ukupno 250e
 
Ajmo mala pomoc, treba da podignem neku kintu sa btc-e menjacnice . Koji je najbrzi nacin? Da li je i dalje bitstamp ok opcija ili postoji neka bolja varijanta? Mozda neko sa foruma ....??????
 
Nešića kontaktiraj ako već nisi
 
Ja sam pre par godina dok sam pratio LTC koristio btc-e, vidim da i dalje radi pa pretpostavljam da u proteklih par godina nije bilo problema sa njim tako da ga koristim trenutno, ako neko moze da mi potvrdi da je i dalje btc-e siguran, posto planiram da istovarim ltc jer vidim da je cena skocila a kako stvari stoje izgleda da ce jos skakati

Naleteo sam na fairpumps sajt malo pre, pa vidim veceras ce kao da bude neki pump na bittrexu, e sad, kakvo je stanje sa njim, jel koristi neko bittrex?

Vidim da nisu aktuelni vise mintpal, mcxnow i mozda jos neki ali cini mi se da su oni vec dok sam ja pratio pokrali korisnike i zatvorili
Ne znam sta je sa cryptotrade, imao sam nalog ali ne mogu vise da se prijavim, cini mi se da sam imao neku sicu tamo, ne znam kog novcica, dal je bio dark coin ili sta vec, pojma nemam
 
fairpumps mozes samo da gledas, jer za 20 sek skoci cena 7-10 puta i ne stignes ni da kupis... jos pogotovu na bittrexu koji je uzasno sporo smece...
 
I naravno ne zna niko koji ce da skace novcic sem ako nije uplatio onih pola BTCa da se uclani?
 
I naravno ne zna niko koji ce da skace novcic sem ako nije uplatio onih pola BTCa da se uclani?

Pa to ni oni ne mogu znati jer se coin odredjuje nasumicno. Oni koji su uplatili se bave long pumpom. Prosli coin je bio VIA pa vidite sta su uradili sa njim...
 
ma saznaju svi u isto vreme na IRC tamo, samo sto to botovi oderu za jednu sekundu... A ja dok vidim, dok nadjem novcic na bittrex, dok izvalim za koju cenu da ga kupim... prodje ihaaaa, on vec odleteo i krenuo da pada
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno