Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

stefs odes na kimovil.com i izaberes u parametrima da ti pokaze tel do 100$ sa najboljom baterijom pa odaberi koji hoces.
 
Evo da se pohvalim novom kupovinom.

Redmi 3. Telefon izvlaci 10H SOT i to sa 5 sati igranja i gledanja youtube.

Za 150E (sa carinom) mislim da je ovo trenutno dobra kupovina.

[YOUTUBE]qtpm7IdSarI[/YOUTUBE]
 
Evo da se pohvalim novom kupovinom.

Redmi 3. Telefon izvlaci 10H SOT i to sa 5 sati igranja i gledanja youtube.

Za 150E (sa carinom) mislim da je ovo trenutno dobra kupovina.

Pa kad ima 4100mAh na 5 incha ekran i HD rezoluciju... ;)
Svakako sjajan telefon i dobar opis na YT!
 
[youtube]RWB3Osr69G4[/youtube]

Prvi geekbench i antutu helio x20.. Ocekivao sam mnogo vise,ovo je u rangu s652
 
[youtube]RWB3Osr69G4[/youtube]

Prvi geekbench i antutu helio x20.. Ocekivao sam mnogo vise,ovo je u rangu s652
Helio x20 antutu oko 75k poena u odnosu na Snapdragon 820 oko 150k poena, krastavac upola slabiji Mediatekov procesor... Videcemo jos sta ce biti, mozda mtk izbaci jos neki jaci procesor?
 
Poslednja izmena:
Navodno p20 bi trebao da bude jaci ali nisam siguran koliko u toj prici ima istine.
 
i danas mui je uradjen refund na paypal, ali hebeni jd.com mi je otkazao porudzbinu i ne mogu da ostavim feedback prodavcu, od ovoga ne kupujte AOFENG LIMITED
 
evo cisto da znate, ako ne dobijete posiljku posle 3+ meseca jer je zutac nije ni poslao zutac vam posalje refund i nemate pravo da ga ocenite, naruceno sa jd.com, njihov odgovor

Dear valued customer,


Thank you for shopping en.jd.com



We are sorry that as the order has been cancelled and issued full refund, you are not able to leave feedback.



Thank you for your understanding and support.
If you have any further inquiries, please do not hesitate to contact us.


Sincerely,

Sabrina
Customer Service Team
 
Baš lepo kratkoročno, beskamatno kreditiranje, na 90 dana :)
 
Ima li ko iskustva sa letv x800+? Kakav je kvalitet,neke mane,kako se pokazao..
 
Ako je to onaj sa s810 i 2k ekranom; greje se mnogo i troši bateriju brzo. Odličan ekran, jako je brz i lepo je urađen. Takvo je mišljenje mog drugara posle dva-tri dana korišćenja :) Zamenio ga za x500 nakon toga.
 
Poslednja izmena:
Stigo meizu m2, jesu ovi kinezi *****i stavili gift i cenu 17$.Ja im naglasio da stave 79,99$ cenu.

Mada sam dobro proso ;)
 
Zenfone Max

Razmisljam izmedju telefona sa linka, ili pre par strana pominjanog WileyFox Swift modela:

Swift

Sta vi mislite? I, dodatno pitanje - dakle, na ASUS ne bih mogao da prodjem sa manje od 40e carine..? Ako se poruci u Rusiju/Nemacku/Bosnu - moze li biti jeftinije nekako?

Hvala unapred. :)
 
Pa gde bas oba sa snapdragon 410? :D Bilo gde da narucis ne moze da bude jeftinije sto se tice asusa, jos ce verovatno da gledaju nase cene ako ima kod nas u prodaji taj model, tako da ako bas hoces neki od ta dva, onda neka bude drugi....
 
Bas hocu neki od ta dva, ASUS mi je malo povelik, ali je sigurnija kupovina, a i lako cu ga prodati ako mi bude smetala velicina. Swift, s druge strane, ima CM OS na sebi, sto mi se jako svidja, jer je prakticno stock sa mnoostvom opcija za podesavanje pritom. E sad, njega ako uzmem, ostace sestri, ili tako nesto. :D

Zenfone Max ce valjda biti i kod nas na oglasima uskoro, ali nesto sumnjam da ce biti ispod 180e, ako ne i citavih 200e, a znajuci da je legalno 245e, toliko mi se ne daje nekako.

@rista1

Zezas? Au, pa sjajno. Manji problem je sto nemam nikoga u CG, ali iskopacu nekoga ko ima i pocastiti nekako. :)
 
Xiaomi Redmi Note 3 od 32gb mi je zapao za oko još od početka, ali cena mu stagnira ili raste već mesecima, mislio sam da će pasti sa pojavom PRO verzije, pa da mogu da ga naručim na adresu u CG, ali jok...
 
Meizu mx4 pro naručen 23.jan, zadnji info 1.feb
2016-02-01 04:30

The item is ready for shipment

2016-01-31 11:37

The item has arrived in the transit airport

2016-01-31 05:17

The item has left the originating country

2016-01-30 00:00

The item is received by the shipper in the originating country

2016-01-29 04:17

The item is pre-advised

i od tada ništa. Stigao mi bumper, 2 stakla, slušalice već na carini(sve naručeno nakon telefona) a od njega ni traga ni glasa. Prodavac(Carryit) sa JD-a ne odgovara na poruke, već me hvata panika.
 
Ovi kr*teni u Novosadskoj carni nisu bas krsteni kako se sutaju cenam, prosli put na HomTom HT7 platim carinu 2600 a sam telefon me je bio kostao 60 evra a sada na HomTom HT3 mi traze carinu 2700 a sam telefon placen 45 evra. Pa ko koga tu zajebava?
 
Poslednja izmena:
Sta mislite koji je najbolji, kome ce najvise trajati baterija?
http://www.dealsmachine.com/best_28...utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale
http://www.dealsmachine.com/best_26...utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_234357.html

Ili da uzmem xiaomi note 2?
Nzm za lenovo dali ce ako carina vidi da mi trazi izvod i banke a posto sam platio preko paypal nzm hoce li proci a kada narucim cubot, xiaomi itd nece trazit.

Ps. Ja sam iz CG i mogu porucivat do 150e..
 
Nazad
Vrh Dno