Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Delimicno vas razumem I u vecini stvari se slazem sa vama, i ne bih ja tu nista dirao :p
 
Na pitanje šta je bolje uzeti - PS4 ili Box - ranije nije bilo teško odgovoriti - PS4 naravno ... ALI ...

Danas je već druga situacija. Sad trenutno mi One izgleda daleko primamljivije. Ekskluzive koje trenutno igram mi daleko više leže nego ove na PS-u. Na PS-u su mi sve negde na 6/10 nivou, izdvajam The Order koji je negde 2/10 (uzeo ga za onih 10$ i kajem se, mnogo glupa i dosadna igra). Box ekskluzive koje sam igrao su mi između 9/10 i 10/10.

To da mi je neko rekao pre par meseci da ću ovako pričati smejao bih mu se u facu.
 
Svako igra ono sto mu odgovara......
Ja, npr, imam platinume i 313 rank na 3 naloga u PVZ-u.... i vise sati nego na BF4-u.... ( nisam sabirao sate sa BF3, mozda sam njihov zbir presao :d )
Za mene je to super igra, a ostalima, po njihovoj volji :)

Dobro me podseti na PVZ i ja sam to igrao najviše kada sam kupio PS4,nisam toliko puno kao ti ali sigurno barem 60 sati. Mnogo podcenjena igra.
 
Ako imate para uzmite obe konzole :D.
Mene je zesce razocarao PS4, izasao je skoro pre 3 godine a imas dve ok igre za njega, naravno ne racunam ove multiplatformske koje mogu i na PC opusteno da igram, a koje mozes danas da uzmes skoro za dzabaka.
 
Ako imate para uzmite obe konzole

Mislim da je jedna dovoljna i nju treba nekako uklopiti u slobodno vreme koga je sve manje ;)

Mene je zesce razocarao PS4, izasao je skoro pre 3 godine a imas dve ok igre za njega, naravno ne racunam ove multiplatformske koje mogu i na PC opusteno da igram, a koje mozes danas da uzmes skoro za dzabaka.

Mene je sve komplet smorilo jer nema više šta da izbace od igara zbog copy-paste ideja i izlizanih priča.Grafika se budzi u promilima i to je to,gleda se profit i da se što pre izbacuju naslovi da bi posle dobio nepotpun proizvod za koji ćeš i posle kupovine čekati dev. da se smiluju i srede igru ako uopšte i hoće.Generalno je sve otišlo dođavola i nemam više volje i živaca zaista za to.Ja sam se strogo fokusirao na par stvari i ne gubim više vreme na nečija obećanja i iščekivanje da li će ili neće nešto uraditi sa ekskluzivama. itd,jedino što čekam da vidim taj GT7 mislim ako i to uprskaju krastavac onda.
 
Ladno je mene sramota u tvoje ime. Odakle ti uopšte snage da se raspravljas oko nečega o čemu realno veze nemaš?

Rekoh button mashing ne random button mashing. Mislio sam na te ritmicke tabacine koje su u sustini ista stvar kao Guitar Hero ili aktiviranje specijalnih poteza u MK/SF. U tabacinama izazov postoji jer igras protiv ljudskog protivnika, tu je ta neizvesnost koji ce potez on da povuce. Kad igras protiv tupavih botova koji nemaju AI da ti se suprostave na nacin na koji ih ti tamanis, tu nema nikakvog izazova. Na primer, kod Souls igara tvoj lik je trom, jadan i bedan. Bosovi imaju unapred pripremljene sekvence napada koje nije lako izbeci. Tu se nalazi izazov. Kad igras protiv ljudi onda je mnogo teze jer ne znas sta mogu da urade. Svejedno, borba je dovoljno spora i takticka pa izazov nije preveliki. Najveci izazov je u Mount & Blade multiplejeru je kombat sistem omogucava poteze koje ti igra nikada nece pokazati da postoje, mozes ih nauciti samo gledajuci druge igrace kako ih izvode. Mnogi od tih poteza su na granici exploita i zahtevaju bolji tajming od bilo koje igra pa i Street Fightera gde se broje frejmovi. Mozda je na Nintendo Wii U ta Bayonetta 2 mnogo opasno teska tabacina. Ukupno gledano, nije ni blizu.

Kapiram da se ti osecas kao Goku kada naslazes mnogo mocan kombo ali to je isti gejmplej kao Tony Hawk Pro Skater. Nije narocito izazovan, deci je super zabavan. Bio je i meni kada sam bio klinac :)
 
Na pitanje šta je bolje uzeti - PS4 ili Box - ranije nije bilo teško odgovoriti - PS4 naravno ... ALI ...

Danas je već druga situacija. Sad trenutno mi One izgleda daleko primamljivije. Ekskluzive koje trenutno igram mi daleko više leže nego ove na PS-u. Na PS-u su mi sve negde na 6/10 nivou, izdvajam The Order koji je negde 2/10 (uzeo ga za onih 10$ i kajem se, mnogo glupa i dosadna igra). Box ekskluzive koje sam igrao su mi između 9/10 i 10/10.

To da mi je neko rekao pre par meseci da ću ovako pričati smejao bih mu se u facu.
Cela poenta mog posta! Samo se covek 10x bolje izrazio od mene... Sto se tice TV-a ganjace se full hd, ali ako zafali para sta da se radi, sve je bolje od 18,5inc monitora
 
Sto onda lepo ne rece "ljudi, kupuje mi se xbox one, nadjite mi razloge da ga kupim" :d
 
A kad kupuješ konzolu, gledaš samo kako ovog trenutka stoje stvari (subjektivno) ili imaš neku viziju za celu generaciju? Istoriju studija sa jedne i druge strane, znaš šta više voliš?

Dolazimo do onoga što sam ti odmah rekao, ti ne postavljaš pitanje nego saopštavaš da želiš da uzmeš Xbox u ps4 temi i sad hoćeš tapšanje po ramenu i praktično kažeš "pa zar se ne slažete, čovek se lepo izrazio ?!".

Eto, ja se ne slažem. Nema "poente tvog posta", nema boljih i gorih ekskluziva, ima samo onoga što ti više voliš trenutno ili na duže staze.

Eto, čovek je napisao to što si želeo da čuješ, dobio si "malu" potvrdu, biće verovatno još neka i zreo si za kupovinu .


Može i tako, ali treba to da prevaziđeš i da jednostavno uzmeš ono što želiš. Ne treba ti ta potvrda. A ti je želiš i nadaš se da će biti bar nekoliko takvih odgovora.

Mlad si, doduše, doći će vremenom.

Da ne dužimo , pošto se malo praviš naivan :

U ps4 temi pitaš "Šta je bolje, Xbox ili ps4? Xbox, jel tako?"

Nije tako. I šta sad, jel tebi više nije bolji Xbox?
 
Poslednja izmena:
A kad kupuješ konzolu, gledaš samo kako ovog trenutka stoje stvari (subjektivno) ili imaš neku viziju za celu generaciju? Istoriju studija sa jedne i druge strane, znaš šta više voliš?
Zavisi i od toga da li covek planira da kupi i drugu (trecu?) konzolu, ili je to to za celu generaciju.

Da ne dužimo , pošto se malo praviš naivan :

U ps4 temi pitaš "Šta je bolje, Xbox ili ps4? Xbox, jel tako?"

Nije tako. I šta sad, jel tebi više nije bolji Xbox?
Skokni malo do X1 teme, nije ni tamo bolja situacija :).
 
On pita za jednu, inače bi rekao da kupuje sve konzole i "zar se ne slažemo da je to sjajno?".

Pravi se lud Mare :D
 
Ja sam prodao ps4 pre godinu dana i kupio xbox one i nisam zažalio. PSN je tad bio u haosu, multiplayer sam jedva igrao nedeljama. Sad čitam da je bolja situacija, ali nemam razloga da se vraćam na ps4.
Xbox ekskluzive su meni bolje, pogotovo što imaju i odličan multiplayer, dok ps4 ekskluziva sa takvim multiplayerom nema. Možda uncharted 4, mada nije kao da su se 2 i 3 proslavili.
Kupiću ponovo ps4, već to planiram, ali sada ne vidim nikakav razlog da se imaju obe konzole.
 
Ja sam gore naveo samo za ekskluzive, ali ove multiplatform su i dalje bolje na PS4 i to značajno. Sad možeš uzeti obe konzole odjednom, za manje novca nego što ti treba za PC koji bi realno izvlačio Ultra detalje na 1440p što jedino smatram boljim od onoga sto konzole nude. Mislim, možeš se igrati i na 650e PC-u, ali jedva.
 
Ja sam prodao ps4 pre godinu dana i kupio xbox one i nisam zažalio. PSN je tad bio u haosu, multiplayer sam jedva igrao nedeljama. Sad čitam da je bolja situacija, ali nemam razloga da se vraćam na ps4.
Xbox ekskluzive su meni bolje, pogotovo što imaju i odličan multiplayer, dok ps4 ekskluziva sa takvim multiplayerom nema. Možda uncharted 4, mada nije kao da su se 2 i 3 proslavili.
Kupiću ponovo ps4, već to planiram, ali sada ne vidim nikakav razlog da se imaju obe konzole.

Ako ti budu trebali razlozi, mozemo mi da pomognemo u nasoj mocnoj temi. A pomazemo i ako ne bude razloga, pa da potvrdimo zajedno koliko je ultra jadno imati PS4 :D
 
8k/120 or bust.

A i cesto igre koje me zanimaju rade na 0 fps-a u 0*0 rezoluciji na PC-u.
 
Poslednja izmena:
Ja sam gore naveo samo za ekskluzive, ali ove multiplatform su i dalje bolje na PS4 i to značajno. Sad možeš uzeti obe konzole odjednom, za manje novca nego što ti treba za PC koji bi realno izvlačio Ultra detalje na 1440p što jedino smatram boljim od onoga sto konzole nude. Mislim, možeš se igrati i na 650e PC-u, ali jedva.

S obzirom da mogu da igram na ovom pc-u što imam sve igre u 1080p na medium/high ne treba mi konzola za multiplatform igre.

Ako ti budu trebali razlozi, mozemo mi da pomognemo u nasoj mocnoj temi. A pomazemo i ako ne bude razloga, pa da potvrdimo zajedno koliko je ultra jadno imati PS4 :D

Nisam rekao da nema razloga da se ima ps4, nego obe konzole. Mislim ko kako hoće, ali po meni je to bespotreban izdatak.
 
Ja sam do nedavno imao obe konzole i posle nepunih godinu dana posedovanja XO sam ga prodao, jer jednostavno nemam šta da igram (sve eSkluzive sem Halo-a i Forze izlaze za PC, dok npr. Sunset Overdrive mi je žešće ******). Halo nikada nisam mogao da svarim, verovatno niti ću, a nisam ni neki zaluđenik za trke, tako daaaa goodbye XO. Za multiplatforme imam fin PC, za eSkluzive PS4 i ja sam zadovoljan.
 
Ako imate dovoljno slobodnog vremena, ne vidim mnogo pametnije nacine da se potrosi 300e od kupovine druge konzole.
 
Sto onda lepo ne rece "ljudi, kupuje mi se xbox one, nadjite mi razloge da ga kupim" :d

Ma decko ima neke opasne projekcije u glavi za koje ima potrebu da mu drugi opravdaju. Ako ovde nema ljudi koje zanima Xbox One, odes tamo gde ima. Internet je maltene beskrajan. Ja svoje favorite potezem samo kada se neko pravi pametan pa pita ili tvrdi nesto jer tada krece diskusija. Ali da pokrecem nesto u fazonu, ej momci sta vi mislite je'l Space Engine najbolji zabavni softver koji se pojavio u poslednjih deset godina? Ima mesto gde se skupljaju ljudi koji tako misle, ovde nema poente pokretati takvu temu jer redovne posetioce to ne zanima uopste.

Ako imate dovoljno slobodnog vremena, ne vidim mnogo pametnije nacine da se potrosi 300e od kupovine druge konzole.

Taj ko ima vremena nema para da poplaca njihove silne servise i kupi preskupe igre. Ajde da zivimo u zlatna vremena kada su pirati aktuelni na konzolama, ali danas imamo uredjaje sa servisima za koje se placa pretplata koji su glavni razlog nikad slabije popularnosti konzola u Srbiji. Sve dok nije dzabe vecina siromasne raje se nece zamlacivati sa tim.
 
Ma decko ima neke opasne projekcije u glavi za koje ima potrebu da mu drugi opravdaju. Ako ovde nema ljudi koje zanima Xbox One, odes tamo gde ima. Internet je maltene beskrajan.

Upravo to, krivo mi je što je Ivan uopšte i gubio vreme objašnjavajući mu.On je samo čekao neki post da opravda svoje zamisli i to je to. Savet nije tražio nego opravdanje :) za ono što je uradio_uradiće...
 
ako je neko za neki shere za igre za ps4 a zna to da radi nek mi se javi na pm. Od igara zanima me samo sportska platforma a pre svega NBA.
Sorry ako trolujem temu.
 
Gift card

Ljudi pomagajte, zezam se vec pet dana sa kupovinom Gift kodova za US nalog preko Amazona i nista nisam uradio.
Probao i preko Hola, stavio sve validne Americke podatke, ali nece nasa kartica da prodje. Uvek na kraju kazu da moram da posaljem poseban faks sa prebivalistem i mestom izdavanja kartice.

Da li moze neko da mi da ispravan savet kako mogu da kupim sa nasom Master Karticom US Gift Code za PS Store? Hvala unapred!
 
Ljudi pomagajte, zezam se vec pet dana sa kupovinom Gift kodova za US nalog preko Amazona i nista nisam uradio.
Probao i preko Hola, stavio sve validne Americke podatke, ali nece nasa kartica da prodje. Uvek na kraju kazu da moram da posaljem poseban faks sa prebivalistem i mestom izdavanja kartice.

Da li moze neko da mi da ispravan savet kako mogu da kupim sa nasom Master Karticom US Gift Code za PS Store? Hvala unapred!

Nemoj kupovati sa Amazona. Uzimaj sa http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-cards [otvori besplatni PayPal nalog i povezi ga sa tvojom karticom, preko njega ide najlakse]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno