Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Kazu hoce da gase menjacnice. E sad pitanje jedno, bitfinex je Hong Kong. Da li povlaciti sve sa nje?
 
moj je stav da je sve prenaduvano i da necemo dugo cekati (oko polovine septembra) da izduvavanje svih balona

nekako pratim godinama trziste i redovno je u septembru bio zestoki pad cena, i oporavak u drugoj polovini oktobra ili malo kasnije, ide bearish sezona bar mesec dana...
 
Ako neko prodaje LTC moze poruka na PM.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Dno je nula. OKCoin trenutno suspendovao paritet BTC/LTC usled nestabilnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li izaci sad? Bas nemam srece sa ovom trgovinom, taman kad sam usao u neki pozitivni niz, i sad kad nisam imao vremena od posla ova 2 dana da pratim desavanja ova dumpcina krenu

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
zato je must have neka aplikacija i alarm..
 
Nije naglo, trubi se vec par dana o mogucem dumpu.
 
Na cexu najviše glasova bilo za LTC a oni ubacili DASH...i onda kažu "glasaj promeni nešto"....zamajavanje ovaca, da ne kažem :hump:...
 
Ma CEX ima neki licni problem s LTC-om, nema drugog objasnjenja. Odbijam da verujem da ih je sramota. DASH je svakako trebalo ubaciti ali ne pre LTC-a. LTC su izbacili bukvalno mesec dva pre skoka i od tada se prave ludi. Ja bih svoje novcice rado prebacio kod njih a verujem da bi i vecini ovde bilo jako zgodno. Njihov problem, ne moraju da uzmu proviziju.
LTC sada radi fantasticno dobro, ja sam odusevljen. 15 sekundi wex-wallet. Sto se mene tice slobodno moze placanje u LTC-u, radi kao sat ;)
 
Naravno da su ubacili Dash kad je isti privatan coin i moze da potplati debele pare za ubacivanje :d
 
Istina, Dash odvaja velike novce... LTC jedva skupio pare da plati prvog dedicated developera 2 meseca :p
Cex izgleda vode Srbi :d
 
'ste videli sto se povecao obrt na wex-u, btc volume sa nekih 300 otisao na 5000 (i dalje malo al opet se povecalo), ltc se isto znacajno povecao.. jel se to nesto desilo tamo? Jel ima neko neku info?
 
Nije ništa drugo rekao od onoga što je i la.prestige govorio, 3-5$ LTC.

Trol je samo zato što je to napisao tako bezveze, taj deo nije jasan. Ali da je vecina valuta prenapumpana i da je ogromna korekcija moguća to svi sumnjaju.
 
Pa rekao je istinu otkud on zna gde ce cena, i kako da je zadrzi i napumpa.... takodje je velik pobornik BTC i zna dobro da je BTC tata mata a ostalo sve kopije
 
Samo da vidimo gde ce nas forkovi i mining i adresni kitovi odvesti sa btc.
 
Rekao je istinu da posle ljudi ne bi govorili zasto sam ulozio u novcic koji je pao 90%. Ovako ako se to desi moze da kaze rekao sam vam sad cekajte jos 3 godine
 
Nevazno sta on licno radi (mi nikad necemo znati ko dumpuje ili pumpa), ali je dobio tonu pratilaca u bitcoin svetu, takodje je postao zagovornik ideje bitcoina na pravom putu.... to nikako ne moze biti lose za Litecoin....

Sa 160K pratilaca mislim da je jedan u prvih pet ljudi u kriptu
 
Nazad
Vrh Dno