Šta je novo?

GeForce GTX 650 Ti Thread

Znam za ostatak masine, ali moram da kupim prvo grafiku, treba mi komp. Ostao sam bez njega.

Za 650TI boost 2GB nemam love da doplatim. Pa cu ici na obicnu TI ali ona ima koliko sam video samo sa 1GB rama *Gigabyte.

Vidim u w..nu da ima Palit TI sa 2GB, mozda cu da se odlucim za nju. *imao sam dobro iskustvo sa njihovom 8600 GT.

Ova GTX650 Gigabyte OC 2GB, sa 2GB nije TI, da li joj to oduzima performanse u odnosu na TI sa 1GB rama?


ja ne znam kako pricas da nema kada sam siguran da ima verzije sa 2GB :-D http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4382#ov

evo i cena kod nas http://www.itsvet.com/proizvod/giga...2gb-gddr5-gv-n65toc-2gi/comp_comp_vga/16/3388
 
Znam da ima, ali nisam je nasao u Win Winu..............
 
dve najkvalitetnije 650TI 1GB karte
http://itsvet.com/proizvod/asus-geforce-gtx-650-ti-1gb-gddr5-gtx650ti-1gd5/comp_comp_vga/20/3386
http://itsvet.com/proizvod/msi-geforce-gtx-650-ti-1gb-gddr5-n650-ti-pe-1gd5-oc/comp_comp_vga/24/3384

za iste pare imas 650ti BOOST 1GB ali malo manjeg kvaliteta izrade. Ima je u winu (em*i) i ista je cena kao taj palit 2GB sto si naveo.
http://itsvet.com/proizvod/msi-gefo...gddr5-n650ti-1gd5-oc-be/comp_comp_vga/24/3504

Koliko treba da se doplata, do koje svote ides da ne lupamo vise


Gledaj cene u em*i -u jer koliko ja znam mozes da porucis nesto preko neta u em*i-u a da u napomeni napises "Preuzimam paket u radnji u win win-u ta i ta ulica i grad." (posto je win win maloprodaja i imaju radnje svuda po srbiji a e*mi radi samo web prodaju).
 
Ma mislim da je najbolja kupovina boost-a pa makar i ovog od 1 GB mada bedak sto je samo 1 kuler i sto je MSI (mada to je stvar opredeljenja) da sam na tvom mestu druze ipak bih cekao recimo da skupim novac za BOOST 2GB ili mozda 660 cak i budes miran na duze staze a CPU i MOBO, RAM ITD to moze da ceka (mada ti je sve to usko grlo i za GTX650TI :p)

Edit evo boost-a Asusovog :) nije 1085 vec 1136.6 makar moj primerak bez mog overclocka :-D
 

Prilozi

  • 54.gif
    54.gif
    15.5 KB · Pregleda: 79
Poslednja izmena:
ne fali nista napisah ja ih licno ne volim , naravno ne fali sada svi daju 3 god tako da si miran kao ptica :-D
 

Prilozi

  • SDC10009.jpg
    SDC10009.jpg
    228.3 KB · Pregleda: 115
Niko se jos nije zalio na tu kartu, a ima 3 godine garancije. Najbolje nju da juris.
 
test OC sjajno se pokazao na 1.1 def. toplija je za 4 stepena bez promene brzine vent sa naravno manual vent temp moze da ostane totalno ista :-DDD FASCINIRAN GTX650TIB OC edition
 

Prilozi

  • safa.jpg
    safa.jpg
    91.6 KB · Pregleda: 124
Drugar na moju preporuku uzeo bas tu Asus 650ti boost 2gb. Kartica kida (uopsteno ne samo asus verzija).

Cini mi se da se boost klokovala do 1169core clock u sobi bez klime itd (samo sam digao power level na 110%), u kombustoru i crysis3 ne prelazi 60stepeni a pritom je necujna(fan speed krivulju smo dosta agresivno postavili, ne cuje pod opterecenjem u igrama, a ne nalazi se u tihom kucistu) :)

Hocu da kazem da DC2 hladnjak kida :)

Probam sam ovaj geforce experience, nit smrdi nit mirise. Dosta igara ne prepoznaje jos uvek. Mada je u nekim igrama lepo setovao podesavanja(Dota2, BloodDragon itd) dok u drugim malo je zabrljacio (Grid2) :)

Ja jedino jos uvek ne mogu da verujem u bezobrazluk gde Asus 7790 koji je skoro za klasu slabija grafika ima istu cenu kao i ova 650ti boost i to jos 1gb vs 2gb verzija. Znaci lol.
 
Poslednja izmena:
^ ma karta je fantazija vredi svaku ulozenu paru :) ps igram grid na ultra sve sve ultra ide od 60 fps pa navise mada vise se ne secam tacno jer igra mi se nije dopala pa je pao uninstall :) sve moze cepati na ultra pa i metro last light bez fizike. Ja sam core clock tj boost nacepao na 1236 cini mi se ali vratio sam ga na def jer realno nemam potrebe za oc :)
 
Poslednja izmena:
Da grid2 radi sve na ultra i kod ovog drugara on ima slabiji procesor doduse (FX6300), FCBD radi isto sve na max 50 do 60fps. 1080p rezolucija. Best buy u klasi
 
Poslednja izmena:
cek naci cu kako mi se karta pokazivala kada sam igrao grid 2 inace i metro LL sam igrao na ultra bez problema samo physics OFF sve ultra i tessalacija :-D po benchu 34FPS min max ne mogu da se setim koliko je bilo ali cini mi se nesto preko 55-60 FPS secam se samo minimale :-D inace Metro LL je jedina igra koja mi je povukla 1350MB rama na GPU :-D i to ne uvek samo na bench-u ovako ni ona ne prelazi preko GB :-D
 

Prilozi

  • GRID2 650TIB.jpg
    GRID2 650TIB.jpg
    75.4 KB · Pregleda: 80
Poslednja izmena:
Ako mozete okacite SS video podesavanja u FC3.
 
ako te zanima boost ili obicna naglasu... inace nisam igrao niti zelim igra je razocarenje od 2 ke...
 
Gde se izgubise 650ti boost verzije sa 1gb memorije, nema nigde da se kupe?
 
Stigle nazad koliko vidim - ima za ispod 15k
 
Narucio sam nvidia geforce gtx 650 ti boost 2gb a imam napajanje od 450 vati. Od komponenti samo jedan hard disk od 320GB i DVDRW. Da li ce napajanje biti dovoljno da potera ovu graficku kartu?
 
hoce, mada ce ti trebati jos i ploca, procesor i memorija a onda se postavlja pitanje kakvo ti je napajanje.
 
Narucio sam nvidia geforce gtx 650 ti boost 2gb a imam napajanje od 450 vati. Od komponenti samo jedan hard disk od 320GB i DVDRW. Da li ce napajanje biti dovoljno da potera ovu graficku kartu?

ako nije kinez bice Ok, ako je kinez moze biti svasta. ;)
 
Ako bi mogao neko da mi pomogne oko problema sa temperaturom koji imam sa gtx650ti msi power edition.

Kad sam je kupio u februaru bio sam zadovoljan jer je T. na idle bila 25C a u igranju max 40,do je sada u idle 32 a prilikom igranja se popne i do 48.

E sad me zanima da li je moguće da se grafička nekako degradira za tako kratko vreme pa se poveća temperatura, ili to ima neke veze sa nečim drugim?
 
Stiglo leto pa su i temperature vece, meni je danas stigao Gigabyte 650ti boost 2gb OC i u idle mi je oko 36 stepeni.
 
Dali moze da stavim asus GTX 650 1GB GDDR5 na intel C2D 7200 OC 33000mhz dali bi mogao da istera tu graficku i dali bi mogao da igram fc3,fc2,crayzis2....Hvala:smash:
 
Moze i bice OK. Inace E7200 treba da ide i na 3,5-3,6Ghz
 
Mozes igrat, ali pitanje na kojoj rezoluciji i kojim detaljima.
U nekim igrama procesor ce ispratiti graficku(dirt3 npr) dok u drugim imaces 50% iskoristenu grafu.
 
U 1920x1080 ce verovatno pre biti usko grlo grafika nego CPU. Jedina igra koja vidi 4 jezgra i kojoj to treba je Crysis 3, za ostale nisam siguran. Za Crysisi 3 dzaba i ultra mega grafika kad se i quadcore na 3,6 Ghz muci za 33-34fps na nekim mestima, a tek na 4,2-4,3 Ghz postaje OK i gura 40fps.
 
Nazad
Vrh Dno