Šta je novo?

D3 kuća (SBB)

Zna li neko mogu li se glavni PDS3121 i pomocni risiver povezati preko rutera umesto direktno?
 
Pozdrav, da li je neko instalirao D3 Go aplikaciju na android USB dongle za TV koji ima daljinski?
Razmisljam se da li da uzmem jos jedan receiver ili ne. Zvao sam SBB pre neki dan i rekose mi da je cena za dodatni D3 receiver 4900 dinara ako hocu model koji se ne povezuje preko mreznog kabla. S obzirom da mi je na tom drugom TV-u bitno da detetu mogu da pustam crtace mozda bi to mogao da resim sa android USB dongle-om na koji bi instalirao D3 aplikaciju. Svaka sugestija je dobrodosla.
 
Ja imam probel od kako sam kupion nov tv Samsung,slika nekad na tv se razmrlja ili na kockice na par sekundi bude pa se vrati u normalu,ne stalno,ali ponekad,odem na th. podesavanja jacina signala nekad stoji 56 posto nekad 36 posto signal, ! verovatno da ima veze jer ima nakaceno 6 tv. u celoj kuci,pa se negde gubi signal ili je slab,ali sve jedno zvacu ih da mi pogledaju.
 
Normalno da se gubi signal na toliki broj priključaka
 
@delboy

Oni (sbb) dodeljuju pristup tim uređajima preko MAC adrese. Za taj drugi uređaj, ako je pretplata istekla, nije plaćena ili kako god da nije aktivna, nema šanse da ćeš moći da ga koristiš kao što koristiš tvoj uređaj. Takođe, tvoj paket ne sadrži opciju besplatnog drugog risivera (to ima premijum) već isključivo uz plaćanje.

Ranije (možda i sad, nisam siguran) je čak bilo da su im uređaji prijavljeni po čvorištima pa na primer D3 risiver za koji je regularno plaćeno sve, ako ga preneseš na primer sa zvezdare na recimo bežaniju, sistem mu neće dati pristup.
 
Zna li neko koji im je najbolji d3 uredjaj mislim na sbb,crkla 2 tv a u roku 3 godine zbog napona cuo sam da moze i do njih da bude da nemaju zastitu nikakvu ovi novi modeli.Kazu da neki stariji model za d3 koji ima sat ima zastitu da li znate mozda
 
Nazad
Vrh Dno