Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

Da li ima neko informaciju kada će i da li će dobijati Asus Memo Pad HD7? I da li imaju na stanju Huawei Media Pad 7 Youth2?
 
Da li ima neko informaciju kada će i da li će dobijati Asus Memo Pad HD7? I da li imaju na stanju Huawei Media Pad 7 Youth2?

ja sam cuo od lika ovde da taj asus memo hd7 nema vise, i lik je reko da je zvao oko 9 ujutru u utorak i da je sve bilo ok medjutim su ga zvali oko 14h i rekli mu da ipak nema vise tog tableta. Ja sam zvao isto dan i sredio sve oko 11 ujutru i to je to nisu me opozvali.
 
Dobih informaciju da je Gigatron dobavljac za sve tablete koje Telekom nudi i da se uz svaki dobija fiskalni.
 
@makiacaveki, 20/1 je ADSL brzina a ne VDSL, dakle moze i daje se novi modem jer ovi cak i po specifikacijama ne podrzavaju vece brzine pa mora vdsl modem, a ja kad tad, nadam se uskoro, uzimam taj upload od 250 dinara :)
 
Huawei Mediapad bez fiskalnog i sa nekim papirom i pečatom za reklamaciju firme Roaming Electronics.
 
dscf9637.jpg

dobija se nesto ovako ko je postavio pitanje da li se dobija fiskalni i garanancija naravno da se dobija sto se ne bi dobijala :trust:
 
Pa da vrate dinarčinu u slučaju reklamacije :D
 
zvao da proverim posto se pise da ih vise nema i za to ne znam, rece mi da je predat kurirskoj sluzbi juce i da ocekujem dostavu danas ili sutra (HD7)
 
zvao da proverim posto se pise da ih vise nema i za to ne znam, rece mi da je predat kurirskoj sluzbi juce i da ocekujem dostavu danas ili sutra (HD7)

A pre samo mesec dana i nesto vise je njegova prica bila ovakva. Mislim ima tu jos postova ali ovi su najupecatljiviji!!!

@amor pa ja placam 2000 din za 5/1 jer mi se ne obavezuje 2 godine zbog razlike od 450 din, da nema tih free 3meseca ne bi ni razmisljao o ponudi. Po meni net ne treba da vide vise od 1000 din

pa koji je najbolji od ova 3 : Philips PI3100Z2/58 , АSUS MeMO Pad HD 7 ME173X , Asus MeMO Pad™ 7 ME70C i kolika je njihova cena? cemu opste table i sluzi
p.s ja sam jos ostavo na soni eriksonu k530i ne razumem se u ove nove tehnologije.

hoce neko da odg. cemu sluzi tablet? zamena za fon- komp jel tu ide kartica kao na mobu? zaista ne znam nije smesno

sta ce ti tablet? :D pa taj koliko sam ja gledao cene je najskuplji ali nesto sitno, mozda bi mogo da se proda za 60% cene ,)

bacaju pod nos neke tablete sa mini ekranima koje preko bacaju u dzakove na kilo da bi nas obavezali 2 godine potpuno bzv

Je*o zec zecicu ako ti znas sta hoces?
 
Zna li neko mogu li s ovim imati NET 10 + IPTV?

adsl3.jpg
 
Jel vam rade torenti normalno? Meni skidao inace 1.8mbs a sad, vec dve nedelje, nece da predje 200kbs :(

A i na tih 200 kad skida, sve ostalo trokira, bukvalno mi fejs otvara 2 minuta... A speedtest pokazuje 17/0.8 a placam 20/1... Restart rutera ne pomaze :(
 
Poslednja izmena:
Ono što dobijaš 17 mbps a plaćaš 20 je normalno pošto gubici na ADSL-u su oko 15%. A odakle vučeš torrente? Ako vuces sa javnih trackera nemas sta da se buniš - to ti je što ti je.
 
Nisam te bas skapirao, 17/0.8, naravno znam da je normalno, samo sam stavio da se vidi da 200kbs i sve ostalo trokira i nije bas normalno. To mi je sto mi je, do pre dve nedelje skidao 1.8mbs? Yifi filmove kad skidam sa 30k sidera, 200kbs nikako nije normalno...
 
smanji broj konekcija prema seederima na 30 i leacherima na 100.


edit>

odnosno, probaj ovako pa javi rezultate

torrent.png




Meni je po default setovanjima net umirao ako je radio torrent.
Lag na Teamspeaku ode u beskonacnost, steam se ugasi,.. ludilo...

ovako sve fercera kako treba
 
Poslednja izmena:
Nema veze koliko ima seedera. Važno je koliko su kvalitetni.
 
Potpisao sam juče ugovor i stigao mi Asus HD7 tablet. Kolko vremenski se čeka da puste novu brzinu neta? U mom slučaju 10mb
 
Potpisao sam juče ugovor i stigao mi Asus HD7 tablet. Kolko vremenski se čeka da puste novu brzinu neta? U mom slučaju 10mb
Kako? A drugarici su pre nekoliko dana rekli da nema vise tog Asusa i nudili su joj onaj Huawei za dinar uz NET10 + 3Gb mobilnog neta po 1999rsd.
 
Ljudima koji su na vecoj udaljenosti od centrale i koji su na paketu do 5 Mb ne daju da koriste promociju tablet za dinar jer je promocija paketa do 10 Mb. DISKRIMINACIJA KORISNIKA.
 
Potpisao sam juče ugovor i stigao mi Asus HD7 tablet. Kolko vremenski se čeka da puste novu brzinu neta? U mom slučaju 10mb

Ceka se onoliko koliko je potrebno kuriru da vrati ugovor u Telekom. Moze da prodje 24 sata ali opet sve zavisi na koju je lokaciju isao tako da moze da bude 24 sata a moze da bude sat vremena i onda dok oni to pregledaju sta si podpisao i onda jave ovima da puste novu brzinu. U tvom slucaju mozes da ocekujes do kraja dana ili najkasnije sutra.

Kako? A drugarici su pre nekoliko dana rekli da nema vise tog Asusa i nudili su joj onaj Huawei za dinar uz NET10 + 3Gb mobilnog neta po 1999rsd.

Sto ne odes ti kod drugarice u njeno ime nazoves i trazis to sto hoce i resis problem. Mozda su uvideli da je velika potraznja za ovim asus pa tamo gde mogu oni eskiviraju pa pokusavaju da uvale one tablete koje niko ne trazi.
 
Poslednja izmena:
asmemo.JPG
 
Ljudima koji su na vecoj udaljenosti od centrale i koji su na paketu do 5 Mb ne daju da koriste promociju tablet za dinar jer je promocija paketa do 10 Mb. DISKRIMINACIJA KORISNIKA.
trazi da te prebace na paket NET10, uz tvoju saglasnost da se neces buniti ako ti daju manje od isporucene brzine, pa ces moci. Nije u pitanju diskriminacija, takva je promocija, a svaka promocija je diskriminatorna prema nekome. Oni su rekli - placajte bar NET10, i dobicete tablet. Kao u nekoj radnji kad kazu, uz 2 kupljena proizvoda, treci je dzabe. Sto mi onda ne daju neki popust ako kupim samo jedan? Shvatas kako to ide... ako das vise para, vise ces dobiti...
 
@blastoise : imam ja neki dil zamena koja mi odgovara inace ne bi ga nebi ni uzeo :D
 
Pa u prošli petak sam pozvao i sad mi je szigao tablet 7 dana kasnije. Verovatno sam medju poslednjim ugrabio :)
 
pa nema ih vise nesto mi nije logicno da ce ih biti, a dobar je koliko toliko, ne vidim poentu da ih gigatron daje za dinar i da ih naruci jos, ne znam
 
trazi da te prebace na paket NET10, uz tvoju saglasnost da se neces buniti ako ti daju manje od isporucene brzine, pa ces moci.

Pitao sam za ovakvo nesto, kazu nije moguce. Jel znas gde to tacno prolazi ili sve zavisi na koga nabasam od sluzbenika u poslovnici ?
 
Nazad
Vrh Dno