Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Danas sam se malo igrao sa jugicem pa ajde da okacim ovde neke od testova .... Inace windows 10 pro ,8gb lpddr4 ram memorije(ram memoriju nije moguce prosiriti) ,512gb m sata ssd plus sata interfejs za jos jedan ssd ili 2.5 inc hard disk,4 standardna usb 3.0,hdmi 1.4 *2 (znaci da je limitiran na 4k,30hz )Gigabit internet port aha zamalo da zaboravim i na mikro sd slot


Mislim da je dovoljno 30min stresa - realno temp zakuca na 67c i tu stoji a mali aktvni hladnjak se pobrinuo da u normalnom radu tem-p ide oko 40c
 

Prilozi

  • beelink geek 4 Win 10 pro.png
    beelink geek 4 Win 10 pro.png
    64.1 KB · Pregleda: 195
  • Screenshot_kristal disk mark.png
    Screenshot_kristal disk mark.png
    558.8 KB · Pregleda: 176
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    168.1 KB · Pregleda: 169
  • Screenshot_stres.png
    Screenshot_stres.png
    168.6 KB · Pregleda: 153
  • pakovanje j45.jpg
    pakovanje j45.jpg
    79.8 KB · Pregleda: 177
Poslednja izmena:
Занимљив као ХТПЦ. Претпостављам да ће један од вас двојице одрадити и тест како се бори са 4К од неких 60-70 GB.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Testirao samo sa jednim filmom od 80 GB preko Kodi i krene pa učitava i tako stalno. Nisam previše testirao.
 
Da fina mašina. Istu sam i ja dobio od Beelinka.

O Dragoslave :)Ovaj je sazvakao 100 posto mojih test fajlova cak i 10 bit h264 anime u sw modu gura jako dobro,meduze 140-400mbs isto .Snimicu ga u realnom radu pa cu okaciti link...Inace Netflix 1080p ,youtube u 4k30hz bez hdr ,hbo i eon bi trebalo da bude ok.....Naisao sam na jedan bug(posle par dana koriscenja ) -iako je kursor vidljiv nece levo dugme da radi nista se ne desava -predpostavljam da je nesto do drivera .Prebacio sam reciver u drugi usb port pa je proradio a sad treba ponovo da se ceka da zabode
 
Poslednja izmena:
Ohoj ,). Moram da dodam da ovj mini pc radi u 4K rezoluciji u Kodi ju za razliku od android tv spravica.
 
Ljudi treba mi neka apk za box da deluje kao da je zakacen na wifi, hbo go neće da mi radi kada je box povezan kablom. Ima li nešto?
 
Meni ništa nije pomoglo, pa čak ni to da zakačim box na wifi (ni taj exposed modul). Hbo go jednostavno nije hteo da radi. Problem rešen kodijem.
 
Ja još ništa nisam poručila. Vidim da pričate da WiFi ne radi na H96 i X96. Kakav je Xiaomi Mi Box S po tom pitanju? Treba mi nešto što može da dobaci do susedne sobe, a net je mts 50 Mb/s. Inače kupujem za oca, njemu treba samo za YouTube, Kodi i Plex u 1080p, pa ne bih da mu kupim nešto što neće raditi.
 
Meni X96 max 4/32GB radi vec 2 meseca na wifi (5GHz), bez restarta... I vuce punih 200 Mbps sve vreme....
P.S. ruter je 2 zida i 6-7 metara od box-a...
 
Poslednja izmena:
Ja još ništa nisam poručila. Vidim da pričate da WiFi ne radi na H96 i X96. Kakav je Xiaomi Mi Box S po tom pitanju? Treba mi nešto što može da dobaci do susedne sobe, a net je mts 50 Mb/s. Inače kupujem za oca, njemu treba samo za YouTube, Kodi i Plex u 1080p, pa ne bih da mu kupim nešto što neće raditi.
Za tonsto hoces bas dobro radi. Doduse pricam za Mibox 3.
 
Probao je, i ne prepoznaje dzojstik u igrici.
Ima li neka alternativa?

Пробај са овом, или сличном апликацијом.
2b50e1b4f67dd88c18a0d46fa9d1c2e8.jpg


Послато са MI 6X помоћу Тапатока

Probao je, i ne prepoznaje dzojstik u igrici.
Ima li neka alternativa?


Probao sam sa obe aplikacije, i ne moze da konfigurise komande tako da rade u igrama. Probao sam sa igricom Asphalt 8 airborne, jedino automatski prepoznaje daljinski od uredjaja.
Ima li neko neku preporuku kako da joystik prepozna u igrama?

Joystick prepoznaje sistem, i moze da salta po ikonicama i menijima itd, ali u igricama ga ne vidi.
Probao sam sa dva, jedan je USB genius (iz 2004), a drugi je original PS1 preko adaptera, i oba se isto ponasaju.
 
Meni max povuce 30 mbs na 4k kanalima

...A3...
 
Ma ja sam na mts-u a protok mi je 10mbs pa zbog toga pitam. Nema uslova za veću brzinu tako kažu.
 
Mozda glupo pitanje, koja je minimalna brzina neta potrebna da bi radio box tv?
Ne treba ti u opšte internet da bi radio box, sve može da radi u lokalnoj mreži pa čak i bez nje.

Pitanje si postavio kao da pitaš koja brzina interneta mi treba da bi mi radio DVD player

Ti u stvari hoćeš striming, a on zavisi od kvaliteta materijala i izvora.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za filmove od 7-8 gb
Ja imam taj net i gledam na tv fullhdod 49 incha.
Serije po epizodi oko 3 do 3.5 gb
Koristim Quasar za serije
Elementum za filmove
 
MECOOL KM9 Android 9.0 2GB+16GB TV Box Voice Remote Control Amlogic S905X2 Bluetooth 4.1 Dual Wifi Media Player Set Top Box
A95x F3 RGB Light Android TV Box Android 9.0 Amlogic S905X3 Smart TV Box USB3.0 H.265 4K 60fps Netflix Youtube Plex Media Server
Beelink GT mini A Amlogic S905X2 Android 8.1 TV Box 4G DDR4 32G BT 2.4G 5G 4K HD dual band WiFi HDMI Set Top Box Voice Control
Mag 250 TV Box Multimedia Player Internet Set Top Box with Remote Control US EU Plug

Ovo je kao neka lista pozeljnih ili ako ima nekih boljih predloga, treba mi iskljucivo za neki placeni IPTV, mada i to treba da razmislim. Do sada sam koristio Linux, Dreambox i neke placene liste iz Srbije, ali citajuci forume, android-box izgleda kao bolje resenje.
 
Pa uzmeš samo 1 mesec kao prepaid najjeftiniji od ovih "mini paketa" (SportKlub, Porodični, Cinestar) i kupiš box po toj ceni od 6.500 i sledeći mesec ne platiš Eon paket i ćao.
 
Pa uzmeš samo 1 mesec kao prepaid najjeftiniji od ovih "mini paketa" (SportKlub, Porodični, Cinestar) i kupiš box po toj ceni od 6.500 i sledeći mesec ne platiš Eon paket i ćao.
Sta mislis jel bi u tom slucaju mogao da se loguje na Eon Smart sa drugim kodom?

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Da li je neko uzeo A95X F2 4GB DDR3/32GB ,sledece nedelje bi trebao uzeti jedan box?
 
Poslednja izmena:
Ako može pomoć,
HBO GO neće da radi ako je tv box povezan LAN kablom...
Jel postoji (što jednostavnija, naravno app) koja LAN predstavlja kao WiFi...
Cenim da je to rešenje...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno