Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

@nemanja-992 Bas si uporan sa eon i iris aplikacijama ;) Evo @samanNS ti je lepo napisao sta treba da radis, i nema ti bezanja od toga.
 
Znam da bi mi to bilo najbolje, ali busenje nije izlazak iz trenutnog stanja [emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@!namanja-992

Jos jednom, sta ti je @shamanNS napisao - "MTS IPTV na STB svakako nećeš gledati preko WiFi." Ne postoji iris aplikacija onako kako ti mislis pa da mozes da je instaliras na neki box.
 
Poslednja izmena:
Mozes bilo koji android box. Ja ti preporucujem Tanix tx6 (CIP H6 Android 10 Ultra HD (4K do 75fps) System: Android 10 /4GB RAM+32GB ROM/ H616 procesor). Cena 4000 din. Izuzetno brz i po mom misljenju bolje radi od mi box s-a, tj. vidno je brzi. Dobro je sto podrzava bt, tako da mozes na kp da kupis eon daljinski za 500 din i da ga uparis sa njim i uzivas.

Licno koristim na njemu eon apk koja je aktivirana kodom, ali ne eon apk skinutu sa play prodavnice jer ta nesto zeza i ne vide se ostali kanali prilikom menjanja kanala, vec modovanu verziju koja radi glatko i brzo. Ako ti treba ta apk, javi se na pp

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Nije valjda Allwinner H6 bolji od S905X?
Kakav je u poredjenju sa S912?Tanix TX6 vs Tanix TX9S?
 
Poslednja izmena:
@!namanja-992

Jos jednom, sta ti je @shamanNS napisao - "MTS IPTV na STB svakako nećeš gledati preko WiFi." Ne postoji iris aplikacija onako kako ti mislis pa da mozes da je instaliras na neki box.
Aha, nema veze, Iris sam apenuo jer vec imamo njihov paket, svakako mi EON vise odgovara i vise bih ga koristio. Ja da sam se pitao ostali bi pri SBB I Eonu, ali ovako predjose na MTS.


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nije valjda Allwinner H6 bolji od S905X?
Kakav je u poredjenju sa S912?Tanix TX6 vs Tanix TX9S?
Bolji je od S905X ali losiji od S905X3.
Imao sam TX9S i radio je odlicno sa slimbox fw.
Fabricki je koma.
 
Fabricki ga ima sa android 7 i android 9.
Zapravo nema android 9.
To je 7 laziran da je 9 :D
Pogledaj verziju kernela i sve ce ti biti jasno.
Ne znam za tx6, nisam ga imao.
Obicno je bolji AMlogic proc.
 
Imam Android TV sa S905x procesorom, ploca je Q5X V2.1 16483, a Android verzija 6
Jel zna neko, da li moze da se ubaci noviji Android?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Ja imam taj box i na njemu imam Aidan's Custom Android TV 9 ROM For S905X V6.
Jedina mana je sto kod mene ne radi wifi, sto barem meni nije problem jer mi je box svakako povezan lan kablom (nikada na njemu nisam koristio wifi).
 
Ja sam zadovoljan sa tx6. Mdni bolji nije potreban. Tx9 je vidno sporiji, a tx6 je bas po meri

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Malo sam lenj da ne kopam po temi,treba ćaletu neki box da uzmem da gleda eon aplikaciju i kodi bi mu nabudzio.Neka budzetska varijanta što jeftinije,a da radi to fino.Koje modele na kp da gledam?
Hvala.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
A ne da si lijen, nego je ovo bezobrazno. Znaci tri posta nijesi u stanju da procitas?
 
@pumba1 Opusti se.Biće to dobro na kraju.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Deluje da ima puno izbora ali zapravo nema...

Svega nekoliko uredjaja je dobra kupovina
mi box sa android TV
A95x i x96max plus sa android OS plus obavezno moras kupiti air mouse

Obe varijante izadju oko 7000din ukupno

Nista van ovoga ja ne bi gledao.
 
Deluje da ima puno izbora ali zapravo nema...

Svega nekoliko uredjaja je dobra kupovina
mi box sa android TV
A95x i x96max plus sa android OS plus obavezno moras kupiti air mouse

Obe varijante izadju oko 7000din ukupno

Nista van ovoga ja ne bi gledao.
Malo jača cifra.Ali ako je to jedini izbor nek se nategne do te cifre..A ja mu reče ima tih boxova za par iljadarki [emoji2]..
Koliko mu dodje taj mišonja..Ima li i tu razlike il jok?
Mozda navatam i neki polovnjak.
Ako imaš i neku alternativu od jeftinijih boxova ti napomeni.
edit;Pardon,videh sad da je ukupna cifra 7k,mislio sam da je samo box.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Tanix tx6 radi odlicno i verujem da mu ne bi nasao zamerku uz neki atv launcher

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
mi box 55e nov.
a95x f3 4000 din (polovan)
x96max plus 8000 din
tanix tx6 4000 din
Šta je najbolje?
edit; na ovom a95x ne radi hdmi tako da odpada cena.Ima f2
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
edit2; a95x f3 6900 nov
 
Poslednja izmena:
Svaka dva dana neko upadne se pitanjem koji boks da kupim i jos drsko podjebava druge da se opuste i da se ne nerviraju. Razumem da je ovo forum, da se diiskutuje o svemu ali da li je tesko procitati bar par zadnjih stranica...

Послато са Poco X3 помоћу Тапатока
 
A što bi kad će neko uvek da mu odgovori? Ja godinama na temama koje pratim ignorišem tu vrstu bezobrazluka i ne nerviram se više. Nek pretražuje ili ako ima neko dovoljno lud nek mu da sažvakano... Tako da nije do njih, do nas je :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
E moji vi..kad ja mogu drugima da crtam bukvalno zašto kupiti taj proizvod a ne neki drugi,dok me zasipaju pitanjima "a kakav je ovaj",i tako 5,6 komada ..pa makar i trolovali ja im objasnim lepo razlog.
A vama je bezobrazluk što je neko pitao iako nisam video koji je najbolji budzet box u zadnjih 20 tinu postova konkretno,iako ste možda vodili polemiku u vezi istih uredjaja.
Pojedinci se ponašaju ovde ko da im tata kupio forum ,pa sad dele lekcije.
Jednostavno zaobidji post,prijavi adminu i završi priću.
Nema razloga pametovati.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
*mjau**mjau**mjau* sam si se namestio jer si bio bezobrazan i ja bih ti odgovorio kao @pumba1 a ono umesto izvini itd našao si još ti njega da tovariš.

Ok je pitati ali moraš da shvatiš da se ne nastupa tako, lenj sam, mrzi me ajde vi...

Ne znam jel sad trenutak da kažem, "opusti se... Bla bla".

A za ovo vreme si mogao da nađeš sve što te zanimalo.

Forum je da se pomažemo. Uvek gledam da pomognem i ne, ne mrzi me da odvojim pola sata da nekome napišem nešto ako znam ali ono... Malo poštovanja nije na odmet.

Pozdrav.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Deluje da ima puno izbora ali zapravo nema...

Svega nekoliko uredjaja je dobra kupovina
mi box sa android TV
A95x i x96max plus sa android OS plus obavezno moras kupiti air mouse

Obe varijante izadju oko 7000din ukupno

Nista van ovoga ja ne bi gledao.

Imam Tanix TX3 sa S905x3 kupljen na Bangood,i ekstra je.
 
Стигао даљинац ( јуче уплатио ) - презадовољан сам. Једино што у Smart YouTube гласовна претрага није могућа. Додуше није била ни са ЕОН даљинцем.
Средња слика упаљено позадинско осветљење, задња поређење са старим airmouse.
d4c2e4ee0efd5d8d0e5ee4158702c7f2.jpg
e560d42a6fb95a6af811333ea3d4bed7.jpg
73219b7586ac24510741d0456b84d011.jpg


Послато са Nova 5T
 
Нећу мењати претходну поруку јер нема везе са овом.
Одрадио сам преправку нетфликс апликације. Трејлере филмова пушта у HD, садржај приказује да је HD, међутим ништа од серија и филмова не пушта. На свему исти проблем.

8f2e5f8ecf6842eb6894a88d0724a1e0.jpg
9f42cb867259a4771d8ffd0dcae1b61b.jpg

ИЗМЕНА: Ево, јавно ћу објавити преправљену апликацију, па нека проба ко хоће и нека каже како ради
https://www.dropbox.com/s/6fxbufwes...3_build_2482-2482_minAPI22-signed(4).apk?dl=1
Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Једино што у Smart YouTube гласовна претрага није могућа. Додуше није била ни са ЕОН даљинцем.
Koristi vanced, ili ako nista otvoris gboard i njemu izdiktiras sta treba
To sve ne moze na android TV :)
 
Nazad
Vrh Dno