Šta je novo?

Motorola Razr M - Motorola opet objasnila!!!

Haha, a 4.7" <= od aktuelnih 4.3" (npr. SGS II)...now we're talking
 
Poslednja izmena:
Ne da je prelep nego je vise nego prelep.Stalno odlazem kupovinu neceg boljeg (jos uvek imam xperiu X10) i ovo je definitivno moja sledeca kupovina, mislim na Razr M.
 
Ja sam sa SGS II mislio da predjem na One S (S4), posto mi 4.7/4.8" ne odgovara (vise zbog nosenja nego upotrebe, mada ni to nije sjajno), ali sad definitivno odustajem, RAZR HD je optimalan
 
ja sam mog unuka sa jovijem preparatom spasila xD, da stvarno je odlican dizajn. Izgleda kao nesto iz stark kompanije.
 
Priča se da će 18. predstaviti telefon sa Intel procesorom i da će izgledati isto ovako.

I naravno da mu ne fali hardversko dugme. Fali mu 720p ekran.
 
Poslednja izmena:
Skoro svi sajtovi naveli kako ce cena biti povoljna, samo 99$ uz ugovor na 2 godine, dostupan je za pre order u USA na Verizon mrezi. Odem tamo, kad ono cena bez ugovora 550$ :smash:

Ako kod nas prate logiku 1$=1€ (a hoce, to je sasvim normalna stvar kad je tehnika u pitanju) onda je ovaj telefon preskup za ono sto nudi. Inace je sve kod njega vrhunsko, jedini minus je sto ekran nije HD
 
Cena maltene svih telefona bez ugovora u Americi ispada velika (nije im ideja da ih samo prodaju... malo je to za njih).
A i cena vecine jacih telefona ispadne slicna uz isti paket - 50-100$. (Apple moze prilicno da diktira uslove pa je jeftiniji uz isti paket od telefona koji su inace (svi) jeftiniji od njega u slobodnoj prodaji)
 
Cena maltene svih telefona bez ugovora u Americi ispada velika (nije im ideja da ih samo prodaju... malo je to za njih).
A i cena vecine jacih telefona ispadne slicna uz isti paket - 50-100$. (Apple moze prilicno da diktira uslove pa je jeftiniji uz isti paket od telefona koji su inace (svi) jeftiniji od njega u slobodnoj prodaji)

Alfa, cena većine jačih telefona uz ugovor u USA je 200usd, premium modeli idu i na 300, u trenutku početka prodaje...
 
Poslednja izmena:
Sviđa mi se ono štrikano na leđima. :)
 
Da li postoji i jedno logicno objasnjenje zasto dolaze sa ICS a ne odmah sa JB?
Pa Google je vlasnik vec godinu dana, apsolutno ne razumem izbacivanje uredjaja sa starim OS kad je logicno d
 
Nije vlasnik godinu dana, cini mi se da je tek od kraja jula postao vlasnik... Morale su da daju odobrenje USA/EU agencije sta vec i dok one nisu odobrile, Google nije mogao da upravlja firmom
 
Sviđa mi se kako su nav i notification bar malo prozirni.
 
Meni su stari Razr i Razr Maxx mnogo lepsi, ovi deluju skroz cudno, cak su mi i ruzni.
Od svih jedino bih Razr Maxx HD kupio ali kapiram da ce stici kod nas za godinu dana :d, bice skup i sigurno ce imati neki blagi fail, sa zvukom ili kamerom npr..

Solidni modeli ali ne vidim sta je to Motorola toliko objasnila osim u slucaju Razr Maxx HD, ostali su prosek (osim kevlar kucista).
 
Koju cenu bi mogli da ocekujemo kod nas,mislim za ovaj m model 4.3 "?I kad?
 
Verovatno ogromnu ako je porediti cene za sadasnji RAZR kod operatera i u slobodnoj prodaji :( (do te mere da je maltene SGS3 isto ccenjen)
 
Meni su stari Razr i Razr Maxx mnogo lepsi, ovi deluju skroz cudno, cak su mi i ruzni.
Od svih jedino bih Razr Maxx HD kupio ali kapiram da ce stici kod nas za godinu dana :d, bice skup i sigurno ce imati neki blagi fail, sa zvukom ili kamerom npr..

Solidni modeli ali ne vidim sta je to Motorola toliko objasnila osim u slucaju Razr Maxx HD, ostali su prosek (osim kevlar kucista).

Slažem se. Od reči do reči.
 
Jos kada bi isporucili telefone sa cistim Androidom, onda zbogom Samsung.
 
Nazad
Vrh Dno