Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Aaaa gde da nadjem taj Quiz up? Nema ga na storeu ili ga samo nema za nase trziste?
 
Interesuje me za TTR kada se kupe tockovi sto prave novcice, da li oni vaze samo na jednom vozilu ili na svim? Tj. ako uzmem drugi autic da se trkam da li opet treba da ih kupujem i za njega ili ne? :D
 
Sinoc mi palo na pamet koliko bi do jaja bilo da hill climb r. ima multi, i bt i preko neta..i jos neke modove. Sjajna igra ali vremenom moze da smori.
 
@undertaker
Ima na prethodnoj strani ili pre dve strane link ka androidpolice linku za quizup pa kod njih imas link za gp ;)

@stolex
Vaze tockovi na svim vozilima. Jednom kupis taj za novcice i stavljas na koji god imas auto ;)
 
Odlicno to mi je bilo bitno. Fala. :D Da bih mogao lepo da skupim novac za neki bolji autic. Ovo sve sto sam otkljucao ove dzipice su bzvz. :)
 
2age9u3e.jpg
Ja na ttr vozio vozio prvi autic quickrace dok ga nisam nabudzio na max, pa onda malo turnire i quickrace da skupi za tockove za novcice i kako sam ih uzeo, nesto pobrljavi i dobih 4 milijarde i nesto novcica:) ihaaaaa,onda je pocelo cepanje....xe,xe....
 
Poslednja izmena:
Za QuizUp piše na Play Store:

"Requires Android 4.0.3 and up"
 
uploadfromtaptalk1394234879789.jpg

Corvus prepusti meni :)
 
Au djilko.. Ti si poludeo.. Na 200 istih pitanja odgovaras ceo dan,bolest :)
 
Ma bilo mi samo da doguram do 50k sad mi više i nije hit, malo da se odmorim, mada vidim Corvus je već blizu :D


Ne vredi, ovaj Corvus je lud :d

Corvus jel kupujes onaj power up? Jer ja sam jako dugo igrao da bi ovo nagurao, a ti 13k za pola sata? :trust:
 
Poslednja izmena:
Hehehe Možda jesam lud, ali nisam toliko da bih plaćao Experience Boost. Brzo igram. :)
2yte5eda.jpg


A evo jednog zanimljivog meča sa likom koji je bolje pozicioniran na svetskoj listi. On je pogrešio u odgovoru na jedno pitanje.
7yvaseha.jpg
 
Poslednja izmena:
Imamo isti telefon, isti ROM, isti kernel, nema tu sta brze. :d

Ma odustajem. Drnd'o se ceo dan i ovaj uzme za sat vremena napravi toliko koliko sam ja za ceo dan. :mad:

Garant je Ed uz tebe, nema mi druge pomisli, nego samo to :d
 
Hehe Još kad bih ti rekao da krajičkom oka gledam film dok igram... :)
Nemamo isti kernel, ja sam trenutno na raspalom Francu (mada radi ok). Možda je u tome rešenje. Probaj. :D

Ali da znaš da je dosadilo. Sva pitanja su prošla i trenutno nema novih koja bi predstavila neki izazov. Greške se događaju vrlo malo i to uglavnom zbog manjka pažnje.
 
Poslednja izmena:
Slazem se. Ja sam inace "kontributovao" 15 pitanja, pa nadam se da ce neka da izaberu. Svejedno ovo je samo weekly, tako da od ponedeljka idemo opet :d
 
Ja htedoh da pošaljem neka pitanja, ali nije htelo da me uloguje preko G+, pa sam odustao.
 
Samo da javim da je QuizUP dobio update i sad radi i na ART-u :exploder:
 
Samo da javim da je QuizUP dobio update i sad radi i na ART-u :exploder:

Izgleda da baš nisu nešto dobro uradili, već 5-6 puta mi se desilo da igram (i vodim) protiv nekoga i odjednom mi izbaci you lose...
 
^ Nikad mi se to nije dogodilo. A mnogo sam igrao. :)
 
^ na ART-u?


Ni meni se nije desilo, sad sam se vratio na ART, pa cu da vidim :)
 
Nazad
Vrh Dno