Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Cascavanje je gotovo, udelili su "socijalne kanale" sad cekamo sta ce od NET-a da ponude
 
Nemoj tako, Telekom planira da uvede informativni kanal K1, nesto poput zlog blizanca N1, sigurno ce tu biti okupljen krem srpskog novinarstva. Takodje se radujemo kanalima Istok 1, 2, 3, 4, koji podrazumeju ruski informativni, dokumentarni, vojni (!) i decji program. Od rodjenja ceznem da gledam ruske vojne kanale i sad ce mi Telekom tu zelju ispuniti.
 
Unutrasnja politika me uopste ne zanima, takodje ni ti megalomanski projekti telekoma...cekamo transformaciju :)
 
Unutrasnja politika me uopste ne zanima, takodje ni ti megalomanski projekti telekoma...cekamo transformaciju :)

Ako mislis na objedinjenu ponudu i "utapanje" Vektora, mislim da s postojecom infrastrukturom ne mogu cuda da naprave, posebno kad je optika u pitanju. Mozda korisnike prosto prebace na Telekom instalacije jer su sada skoro svuda... Iskreno se nadam da ce to biti sto kasnije, da mi dogodine istekne UO pa da to resim. Kad je SBB kupio IKOM tek su posle skoro godinu dana ugasili ponudu i uz novi ugovor ih prebacili na SBB ponudu. Mislim da ne gresim, drugar na Dorcolu je bio u toj situaciji... Valjda ce ovi biti zauzeti daljim jurisanjem i hajducijom, pa da zaborave malo na nas...:)))
 
Колико видим, мтс има цнн и ал џазиру па ћете да будете редовно информисани. Поред њих Н1 и није потребан.
 
Cascavanje je gotovo, udelili su "socijalne kanale" sad cekamo sta ce od NET-a da ponude

Vaistinu gotovo! Pozatvarali otkljucane kanale redom... Bili su nam dostupni bezmalo 2 meseca, lep gest, hvala im. :)
 
Verujem, nego me zanimalo kako si dosao da ga vise nema ? NIsu ga ugasili na Vektoru ;)
 
Kad neko pominje N1, cisto da znaju mladje i kolege koje nisu imale satelitsku '99:
- CNN izvestavanje o bombardovanju Srbije je bilo na nivou propagadne Severne Koreje sa kapacitetom Amerike, naravno skroz protiv nas (i tu pricam o svemu mogucem)
- Ko je video BBC, shvatio je razliku

Ocekivanje da cete nesto korektno videti na CNN1 kanalu je, u najmanju ruku, cudno.

Ako je Hitler los, ne znaci da je alternativa dobra, u prevodu :D
 
Kad neko pominje N1, cisto da znaju mladje i kolege koje nisu imale satelitsku '99:
- CNN izvestavanje o bombardovanju Srbije je bilo na nivou propagadne Severne Koreje sa kapacitetom Amerike, naravno skroz protiv nas (i tu pricam o svemu mogucem)
- Ko je video BBC, shvatio je razliku

Ocekivanje da cete nesto korektno videti na CNN1 kanalu je, u najmanju ruku, cudno.

Ako je Hitler los, ne znaci da je alternativa dobra, u prevodu :D
Da li je tebi trenutno izveštavanje N1 na nivou CNN-a iz '99?
 
Ne gledam uopste TV, ali po tome kakve stvari ljudi pricaju kako reportira - da.
 
Covek koji ne gleda uopste TV, deli savete kako prepoznati "korektan" TV kanal ... :D


Sad nesto gledam, da li postoji internet adresa Superstar TV i Star TV ? bilo sta twitter/insta ?
 
Poslednja izmena:
Koji bre sajt pa to su sve surogat televizije koje ni nemaju tv program već vrte stalno isto i popunjavaju broj kanala.

Mislim da su sinoć svima ugasili kanale, tj meni ima slike ali mi stalno TV izbacuje upozorenje CAM no access,

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako koji site, evo ti primer kod konjkurencije, njihov TOP kanal http://www.topkanal.com ...a glavni adut "reginalonog lidera" >>> 0 krompir :d

Na kojim kanalima imas CAM no acces, kod klinca na SK1 je iskakalo...u dnevnoj nismo imali problem
 
Poslednja izmena:
Kako koji site, evo ti primer kod konjkurencije, njihov TOP kanal http://www.topkanal.com ...a glavni adut "reginalonog lidera" >>> 0 krompir :d

Na kojim kanalima imas CAM no acces, kod klinca na SK1 je iskakalo...u dnevnoj nismo imali problem

"Regionalni lider" ahahahhahaha Da, da, Superstar nije ni deo EPG, nemamo pojma sta je na programu. No, pretpostavljam da nije bitno, vazno je da je to "najgledaniji kanal" Telekoma (negde procitah ovih dana u jednom placenom clanku) pa treba da ga gledamo po automatizmu...
I ja imam CAM no acces prakticno na svim pay tv kanalima, osim HBO koji mi je dat, i na onima iz najveceg paketa, koji su bili otkljucani dva meseca. To im se vec desavalo, sredice sigurno danas-sutra...
 
Mi nemamo taj Top kanal?

Nemamo, to je ekskluziva SBB-a. Posebno ga sad necemo imati, nakon ovih promena, siguran sam. Ja sam morao da se obezbedim u tom smislu pa sam nabavio od prijatelja sifru za EON, gledacu SBB kanale na telefonu.
 
Kakve sam ja srece. Taman pobegnem od Telekoma, kad eto njih opet. :D Kolike su sanse da zadrze instalacije od Vektora (kabl) i da nastave da pruzaju usluge kablovskog interneta? Nista drugo mi ne preostaje, osim da se preselim, ako mi sutra dodju i ponovo ponude raspali ADSL od 10 MB/s.
 
Kakve sam ja srece. Taman pobegnem od Telekoma, kad eto njih opet. :D Kolike su sanse da zadrze instalacije od Vektora (kabl) i da nastave da pruzaju usluge kablovskog interneta? Nista drugo mi ne preostaje, osim da se preselim, ako mi sutra dodju i ponovo ponude raspali ADSL od 10 MB/s.
Ne brini se, ako to urade, dici ce se vojska sto bacaju postojecu infrastrukturu.
Lose je po nas koji imamo RV i VDSL mogucnost - nama garant optika nece skoro :( Pre cete je vi dobiti.
 
Nazad
Vrh Dno