Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
Niko od moderatora nije bio na rostilju?! :shock::trust:
 
Pa da banuju nekoga sa rostilja :D
 
Steta sto niste bili. Ja sam se super proveo, upoznao jako dobre i kvalitetne osobe i razmenio po koju rec. Upisan sam za sledeci rostilj, to da znate ;)
 
Sto se tice slabijeg odziva - Ja volim da mislim da su ljudi koji nisu dosli ispunjeni i radni ljudi koji ne znaju 'de biju pa kad dodje vikend, izdvojiti slobodnog vremena moze da bude problem za vecinu. ja imam 27 godina pa petkom pijem i 'vatam bahate tigrice, i subotom pikam basketa ako ustanem do 4 popodne :p neko mozda nije dosao jer ga zena i deca ne vidose 5 dana. bez predrasuda :)

Nakon ovakvih druzenja sigurno je da je i atmosfera na forumu daleko bolja, bez zalbi, kukanja, pretnji i ne znam cega.

ovo potpisujem i priznajem da sam uvideo sopstvene greske po pitanju forumskih "iskra i varnica" :) ja jesam "crna ovca", ali sto se mene tice, zelen sam za te stvari i mislio sam recimo, da je Kovacm zaista neki Apple zilot koji nije u vaservagu, mislio sam i da je Gizmo neki prepotentni tip, a sto se mene tice vise nijednom nikada necu da prigovorim za Apple/Samsung i takva rasprava mi sada zaista deluje krajnje budalasto.
 
Ponovicemo naravno, cim bude bilo interesovanja za druzenje. kovacm je dao interesantan predlog za organizaciju buducih druzenja, za smanjenu mogucnost "ispale"

to je Joc-ova ideja, a Gizmo ju je vec ponovio na prethodnoj strani: da unapred uplati xxxx RSD na neciji racun i da se onda tim novcem na dan kad je okupljanje kupi sve sta treba.

...da je Kovacm zaista neki Apple zilot koji nije u vaservagu

:D ...cak je i rostilj bio u vaservagu :D
 
Nece niko da napravi sliku sa nadimcima iznad glava? :)
 
Moralo bi dosta slika da se edituje, cimanje je. Slike mene su užas, na većini se mrštim, držim za rajfešlus, ili imam neki ziljavi pogled - lep dečko a upropastiše me :d

Ajde ovako onda, prva slika od Bojše sa leva na desno: nnnnn, Igoritza, Peca, Kovacm, Joc.

Četvrta slika od ovih što nisu bili na prvoj: Ja i desno od mene Ceftriaxone.

Dandy 284# druga slika: J Sasa skroz levo, Vertumus skroz desno.

Dandy 284# četvrta slika: Levo znate ko je, desno Bojša

Dandy 285# četvrta slika: skroz desno Gedza moderator

Dandy 287# peta slika: Owim u žutoj majici, u crvenoj majici i cvidžama Dulsrules, momak koji sedi sa strane - uh, zaboravih mu nick, podsetite me. Valjda nisam nikog izostavio :)


E da, samo da dodam ovo za osećaj kada nekog lično upoznaš i kada misliš da znaš nekog reputacijom na forumu - potpuno dve različite stvari. Zaista bi trebalo češće da organizujemo ovakve skupove i da se upoznajemo, jer zaista menja atmosferu na forumu i ruši neke predrasude koje si imao o nekom.
 
Poslednja izmena:
Ok, zahvaljujem Gizmo :)
 
Bio sam ja u ime ekipe moderatora, koje cu da nabijem na pravoslavni prvom prilikom. :)
 
Ja sma bio ubedjen da Boris Trovach ima najvise postova ovde, kad ono .. :) sto ti nisi doso drajveru da velicamo zemlju japansku live .. ? :)
 
Japanci ne jedu srpsko nacionalno meso koje ne potice iz mora i okeana, a i alkohol nam je slab ;)
 
Drugari, preskočili smo roštilj prošle godine, ne bi bilo lepo da preskočimo i ove :) Možemo već sada da krenemo sa organizacijom, pa tamo negde za dve ili tri nedelje da odredimo tačan datum. Ajde da se lepo izdogovaramo barem pedesetak da nas bude, da bude brdo mesa, piva i svega ostalog.

Ne znam ništa još tačno, ali ako programeri budu postigli, možda u to vreme možemo ujedno i da proslavimo lansiranje novog Benchmarka. Ja sam oduševljen i funkcionalnošću sajta i dizajnom, mislim da ćemo imati jedan od boljih sajtova na Balkanu, ako ne i šire. Zainteresovani, javljate se ovde :)
 
Mogle bi i neke majice :d :D
 
E i ja bih voleo da bude neko okupljanje. :d
A i majice ne bi bilo loše napraviti. :)
 
Jel mogu i ja da dodjem? :)
 
rostilj se pece bez majice
 
Bilo bi cool kao i pre 2 god na Kosutnjaku - bilo lepo! Nedelja, dan kad su bili izbori, posle rostilja isao sam da glasam. Kad "šef" odredi datum, moze opet Google tabela, svako da se upiše. ;)
 
Google tabela može i sad da se napravi na Google Docs-u, pa da vidimo koliko je ljudi zainteresovano, datum ćemo lako da odredimo. Kad smo već kod majica, Peca mi je slao neke preliminarne primere proizvoda koji će nositi novi Benchmark logo, između ostalog i majice.

Ja u glavi zamišljam da se napravi nešto ovako bez QR koda pozadi i da na tom mestu stoji trenutni avatar i ime člana, mada ne znam koliko bi to koštalo da se odradi po majici. Mislim, ako bi radili majice bolje svi da uložimo više novca i da imamo nešto kvalitetno što će da traje, što može da se nosi u ovakvim prilikama, ne da se izliže i uništi nakon jednog nošenja.
 

Prilozi

  • bench_majice.jpg
    bench_majice.jpg
    162.2 KB · Pregleda: 320
Za svaki avatar ide posebna priprema, neizvodljivo osim ako neće neki šeik da sponzoriše :D
 
Ма нема потребе аватар, доста је само надимак :)
И за онај бенч лого мало већи фонт да се стави ;)
 
Google tabela može i sad da se napravi na Google Docs-u, pa da vidimo koliko je ljudi zainteresovano, datum ćemo lako da odredimo. Kad smo već kod majica, Peca mi je slao neke preliminarne primere proizvoda koji će nositi novi Benchmark logo, između ostalog i majice.

Ja u glavi zamišljam da se napravi nešto ovako bez QR koda pozadi i da na tom mestu stoji trenutni avatar i ime člana, mada ne znam koliko bi to koštalo da se odradi po majici. Mislim, ako bi radili majice bolje svi da uložimo više novca i da imamo nešto kvalitetno što će da traje, što može da se nosi u ovakvim prilikama, ne da se izliže i uništi nakon jednog nošenja.

Ja sam za sta god da odlucite

PS Gizmo, cestitam na tituli, nisam primetio ranije :happy:
 
Nazad
Vrh Dno