Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
Sve sami fenomenalni ljudi, sa harizmom i specificnim stavovima i zaista fenomenalna ekipa. prijatni ljudi da se nadjes medju njima. Pohvalio bi Majstor Gedzu koji je covek sa iskustvom 1000 ljudi, Pecu koji je vise nego dobar domacin, i koji me me je ubedio da Apple nije shit sto nisam verovao da je moguce, I kovacm covek koji je dosao, momentalno upalio vatru i zrtvovao svoj provod da narednih sat i kusur iskljucivo bude kuvar majstor i ucini ljudima vise nego prijatnu klopu. Svi ostali takodje super ljudi, iskreno - mimo mojih ocekivanja.
 
^+5 :D

Ајд и ја да се огласим. Иако сам се међу првима пријавио за роштиљ, како се исти ближио ја сам имао све већи дилему да ли да се појавим. Није мени био проблем што неког не знам лично, то се реши за час. Мислио сам да ћу се тамо осећати као да сам пао с Марса! Нит сам неки IT познавалац, нит сам у тој струци... Али некако сам преломио вече пред полазак.
Сутрадан сам спремио шта сам обећао и кренуо. И онда... Стижем на Кошутњак, а тамо сам стоји и чека госте...Пеца Бенчмарк,ни мање ни више... Помислих у себи тог тренутка: ,,ау јеб**е, лакше би ми било да је неко мање битан у одбору за дочек" :D

Потом су почели да пристижу и остали, и то све људи са великом репутацијом на Бенчу: gedza, dandy,vertumus, sasa j, gizmo...
После тог првог шока, све је било супер! Лепо смо се дружили и било ми је јако занимљиво иако су ми остали у неким тренуцима звучали као да причају на кинеском :D

Све у свему, јако, јако лепо проведен дан. Једва чекам следеће дружење.

PS Пецо честитам
 
igoritze vrati stari avatar ;)
 
Radije bih da vratim stari profil, no uprava ce da odluci :d moguce sasvim da cu da popijem 2nd ban, nikad se ne zna :D cest la vie :)
 
koji sam pajser ladno nisam primetio da je bio rostilj :(
 
Ahahah, pa Garancija je ladno Igoritza, kako nisam odma povezao :d :)
 
Hahahah, tek sam sad izvalio - obratite paznju na pecu, kao da je bukvalno render iz nekog horor filma lejerovan preko slike sa rostilja :d

attachment.php
 
koji sam pajser ladno nisam primetio da je bio rostilj :(

Lepo sam rekao da je trebalo u sve sobe ovaj thread staviti kao sticky. I pre 5 godina kad sam zvao ljude na zurku, videli thread posle 2 meseca...

Elem, posto je ekipa uglavnom iz beograda, da li bi mozda bili ipak zainteresovani da dodjete na frusku goru na rostij? Tacnije slankamenacke vinograde? I ne na rostilj, nego na kolenice ispod sača... ;)


^ lol! :D
 
Poslednja izmena:
Lagano, polako, jeste hajp sad zbog prethodnog uspesnog rostilja (izuzev ljudstva) ali ne bi bilo pametno na zurbu sad odma organizovati nesto drugo .. dajte vremena da se slegne :)
 
Не једем коленце, али сам за.
 
Lepo sam rekao da je trebalo u sve sobe ovaj thread staviti kao sticky. I pre 5 godina kad sam zvao ljude na zurku, videli thread posle 2 meseca...

Elem, posto je ekipa uglavnom iz beograda, da li bi mozda bili ipak zainteresovani da dodjete na frusku goru na rostij? Tacnije slankamenacke vinograde? I ne na rostilj, nego na kolenice ispod sača... ;)


^ lol! :D

Zaaaaaaaaaa :)
 
^ :D

Не једем коленце, али сам за.

btw ne moraju kolenice, mogu butkice... :p a i znas kako kazu: za sve postoji prvi put ;)


@igo... nisam ni mislio odma, vec samo pitam kakvo je raspolozenje ljudi; da li bi dolazili do slankamena...
 
Ja sam tek sad video ovaj topik :( ...jes da moj broj postova pokazuje da nisam bas aktivan clan Bench-a ali voleo bi da se ovo ponovi i da se upoznam sa clanovima :)
 
ko god da organizuje neka racuna da cu doneti 10kg mesa :D
 
Hahahah, tek sam sad izvalio - obratite paznju na pecu, kao da je bukvalno render iz nekog horor filma lejerovan preko slike sa rostilja :d

Da znate odmah da ne ulazite u frku ako ste slabiji :D

Pljuga je visak, stvarno se stidim
 
Sta je lepo kod ovih druzenja: sto upoznamo jedni druge, veci je stepen tolerancije nakon upoznavanja, laksa komunikacija vec sutradan kad se vratis na forum. Drugacije dozivljavas sagovornika, sve je drugacije, jednostavnije

To je nesto sto sam i ja govorio za moderatore foruma: znam ih licno, pa ne sve, ali skoro sve. Svi do jednog sjajni momci, bez greske. Nakon ovakvih druzenja sigurno je da je i atmosfera na forumu daleko bolja, bez zalbi, kukanja, pretnji i ne znam cega. Pravila foruma postoje, moraju da se postuju, ako ih neko cuje recimo od mene kao iskrenu i jednostavnu pricu, verujem da je lakse razumeti

Ponovicemo naravno, cim bude bilo interesovanja za druzenje. kovacm je dao interesantan predlog za organizaciju buducih druzenja, za smanjenu mogucnost "ispale"
 
Niko Android aplikaciju nije pomenuo, da ste dobili status beta testera :D
 
Danas mi je dobar deo baterije potrosila. CItao sam jedno sat ipo sigurno :) I nijedan FC
 
E to je dobra informacija :p
 
Svaka cast na dobroj organizaciji,lepom druzenju i punim stomacima.
Zaista interesantna ekipa.

Drago mi je da je neko realizovao jedan ovakav dogadjaj i da je domacin bio licno gazda Peca :p
By the way ,Peco sad znam zasto ne zelis da ti se persira,izgledas mladje,osecas se mladje,uklopio si se u sredinu sa ovim mladim ljudima ;)
Ona scena sa nozem te mozda i proslavi pa te agenti angazuju kao glavnog glumca za novi rimejk filma Psycho :D
 
A ja mislio da je Peca neki deduljak sa stomakom i celavim temenom glave! :D
 
krastavac bilo bas dosta ljudi koje nisam dugo video i dok se sa svima ispricas.. :) A i tek sam oko pola 4 dosao, pretpostavio sam da ste se vec razisli do tad..
 
A i tek sam oko pola 4 dosao, pretpostavio sam da ste se vec razisli do tad..
Tad sam ja došao. Na žalost, kasnio sam, igrao sam turnir u tenisu koji je trebalo daleko ranije da se završi, pa sam kasnio, sve onako na bajku s Dorćola. Nekoga sam propustio da vidim, ali mi jako drago da sam bio -- good vibes & nice people! Posebno što nisam znao baš nikoga lično (do pre mesec dana sam bio "newcomer" a ne "member"). Videlo se da je uložen trud i da se na sve mislilo. Utoliko pre za eventualni naredni put bilo bi lepo da svako doprinese (npr. ja nisam ovog puta). Još jednom, ekipa je super i mnogo mi je žao što nisam došao u dogovoreno vreme.
 
Ljudi negde gresite sa organizacijom.
(pa da krenemo trolololo :) )
Forum jedan od boljih u Srbiji ne moze da sakupi clanove na rostilj, a da mogu da se nabroje na prstima dve ruke.
Sta je sa moderatorima, gde su oni na rostilju?
Ja sam cak i krenuo da "svratim" na pola sata ali porodicne obaveze (ipak je vikend) i imao sam zelju da pozdravim Pecu (posto na komercijalnnim skupovim, ne bi coveku da smetam i onako ima obaveza preko glave), ali shvatim da treba da biram izmedju dva skupa.
Naravno odlucim srcem (Alfa Romeo skup :) ) gde forum ne moze ni da parira Benchmarku okupi 140 automobila i jos minimum x2 clanova.
Mozda gresim, kola i racunari ne mogu da se porede.
Zato, Benchmark tim malo da se zapita zasto je to tako!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno