Šta je novo?

Targo Telekom

Danas bili monteri i provukli i postavili Orion optiku u našem ulazu. Vukli su svoju novu optiku pored postojeće Targove. Znači da nije tačna informacija da koriste postojeću Targo infrastrukturu.
685b55f5d0b05d2741c86474da9bcf78.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U njihovoj ponudi ima 1.000/100 plus TV za 2.999 din
To je stvarno i više nego povoljno. Nažalost ja sam tek potpisao sa SBB-om optika paket, ali ću svakako preći na Orion optiku čim mi istekne ugovorna obaveza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je to cena, to je vrhunska ponuda. Zavisi naravno od kanala pošto mi smrdi na doplatu za HD pakete i sl.
 
U njihovoj ponudi ima 1.000/100 plus TV za 2.999 din
To je stvarno i više nego povoljno. Nažalost ja sam tek potpisao sa SBB-om optika paket, ali ću svakako preći na Orion optiku čim mi istekne ugovorna obaveza.

Gde si video tu ponudu?
 
Imas na Orion temi ljude koji su uzeli te pakete po tim cenama i koriste vec par meseci. Uglavnom hvale, pustaju i bridge mode ako trazis


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo koga zanima:

1A3B2F55-32C3-49F0-A7E3-66316A39D279.jpeg
 
Poslednja izmena:
^ Ehhhh, kad bi se Orion rasirio kod mene u kraju, ovaj paket 1000/100 samo net po ovoj ceni od 2k i nesto +SBB kablovska i nema glava da boli , sto bi se reklo i jare i pare :) Al jedno su zelje a drugo realnost :(
 
Realnost: ni jare ni pare :d (već si pojeo jare a još ga nisi platio)
 
A šta je ovo Orion TV? Jel to klasična televizija (iptv) ili preko neke aplikacije na kompu ili telefonu? I ima li dodatnih paketa za kanale? Kada bi tv bio koliko toliko ok, išao bih na to. S druge strane, Orion trojka mi zvuči ok, 1900 din za 200 mb+telefon (da ne računam tv) + oko 1900 za d3i paket koji i sad imam. Beogrid 30/30+tv+tel je sad izgleda 3100.
 
A šta je ovo Orion TV? Jel to klasična televizija (iptv) ili preko neke aplikacije na kompu ili telefonu? I ima li dodatnih paketa za kanale? Kada bi tv bio koliko toliko ok, išao bih na to. S druge strane, Orion trojka mi zvuči ok, 1900 din za 200 mb+telefon (da ne računam tv) + oko 1900 za d3i paket koji i sad imam. Beogrid 30/30+tv+tel je sad izgleda 3100.

Imaju app preko koje mozes da gledas TV,a pakete do sada nisu imali,bar su se tako hvalili da je kod njih sve u jednoj ponudi,e sad,mozda se popismane pa promene,jer od njih me ne bi nista cudilo.
Nemaju obicaj da postuju to sto kazu.
 
Orion TV aplikacije je ocajna u poredjenju sa EON. Ima 60 najnebitnijih kanal, za pola od njih cuo nisam. Tipa TV Morava i slicno. A i sama aplikacija je lose uradjena.
 
Tako je kad nece da plate nekoga ko zna da napravi krstenu app kako treba,a o izboru kanala da ne pricamo,uzas blagi...
 
^krastavac ljudi al treba biti objektivan, zato im net kida... Po toj ceni po kojoj ste uzeli optiku i te pakete koje imate, koga boli uvo za tv? :) realno... Bilo bi stvarno top da imaju uz to i odlican TV, ali trenutno u Srbiji to je nerealno (nesto mora da fali, cisto da j***mo malo korisnike :d)
 
Mene boli uvo,volim da gledam fudbal i basket,a toga ima najvise na SK i Arenama.
 
Orion koristi targovu infrastrukturu, barem je tako u mojoj zgradi. U targu tvrde da nemaju dogovor, dok orion tvrdi da imaju dogovor. Mutna su to posla.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Iskreno me ne zanima da li koriste svoju ili tudju optiku dok mi net radi kako treba. Nije nase da se bavimo time, nase je da dobijemo ono za sta placamo.
 
Iskreno me ne zanima da li koriste svoju ili tudju optiku dok mi net radi kako treba. Nije nase da se bavimo time, nase je da dobijemo ono za sta placamo.

Zanimaće te kad ne daj bože obustave uslugu zbog na primer nerazjašnjenih pravnih okolnosti, nelegalnog korišćenja tuđe infrastrukture i sl.

Poenta je, možda ipak malo sačeakti kod tog prebacivanja kod oriona.

Ako obe strane tvrde suprotno, meni jedino pada na pamet prećutno odobravanje targa da se koristi optika, naravno, uz određenu nadoknadu.
 
I ako se to desi, raskinucu ugovor i preci kod drugog operatera. Simple as that
 
Ako Orion koristi Targovu infrastrukturu to znaci da postoji neki dil ali se negira a prihod se preusmerava ne na podmirivanje dugova koje je vlasnik Targa napravio prema firmama nego raznim mutnim kanalima njemu u dzep.
 
Nije nemoguce ni da je to dogovor sa stecajnim upravnikom, AKO takav dogovor postoji...
 
Ne bi me to cudilo, a i da jeste tako, kakve veze ima? Koliko ja shvatam, Targo su sabotirali jer je bio previse dobar u to vreme za ostale internet provajdere. Dok sve radi kako treba, nek se dogovaraju oni na koji god nacin hoce.
 
Ne bi me to cudilo, a i da jeste tako, kakve veze ima? Koliko ja shvatam, Targo su sabotirali jer je bio previse dobar u to vreme za ostale internet provajdere. Dok sve radi kako treba, nek se dogovaraju oni na koji god nacin hoce.
Ja sam bio korisnik Targa, to sto se protura sad da je njih neko sabotirao to su price i pricice. Prvo podjimo od toga da je Targo izvarao sve podizvodjace koji su radili za njega i nije im platio za izvrsene radove. Targo je prevario i korisnike, pouzdan rad trajao je jako kratko, onda je kao otisla neka ploca, moj ortak koga sam navuko na Targo cekao je mesec i nesto da mu ponovo puste net, ja sam dosadjivao pa su mene prekopcali na ispravnu plocu i dobio sam net za nedelju dana. Nista nije ulagano u odrzavanje nego su se samo izvlacile pare, obecanje o mail serveveru koje je dato nikad nije ispunjeno. Targo je dobio ono sto niko u BG nije mogao da dobije, sekao se je asfalt npr. kod mene na ulici koja je pre mesec dana asfaltirana, sekli su asfalt gde god su hteli, dobili su magistralnu infrastrukturu koja je van ikakve kontrole i plus debelo su umesane razni Dulici itd... Najcrnje je sto je zarad mira u regionu i politike gazda Targa prosao nekaznjen za sve nezakonite radnje. Zao mi je ljudi koji su radili i dobili otkaze, trudili su se ali kad neko trazi nemoguce, nece da ulozi ni dinar u odrzavanje a trazi od radnika da poprave ono sto se ne popravlja. Sto se tice odnosa Ul/Dl tu su bili ok i tu im skidam kapu, brzina ok a i normalno je jer je vrlo brzo pocelo osipanje i otkazivanje od strane korisnika koji su cekali na popravke po 15-20 dana ili vise. Sad kad su usli u stecajni postupak ko i kakve dilove pravi to niko ne zna. Ja samo znam za moju firmu koja je likvidirana posle oktobarske revolucije da bi dosle strane firme da je godinama bila u stecaju i da su racuni bili krcati parama (izlanula se sluzbenica u jednoj stranoj banci kad sam jurio nekog brokera i neke akcije za koje ljudi i ne znaju da su vazece)
 
@lega99

Nije targo niko sabotirao već se promenila vlast u Srbiji. Otišli su sa vlasti oni sa kojima su se sve dogovorili i sa kojima su se talili. Gazda je, kontam, procenio znajući kako je dobio prava za širenje mreže i sl da mu je preveliki rizik da investira bilo šta dodatno, povukao ručnu u jednom momentu i to je to, ukratko.

Nama nažalost ostaje saznanje da se ipak moglo imati i najboljeg neta i televizije za krajnje korektnu sumu.
 
Takodje blok 9b od jutros bez interneta.Na telefon ih nemoguće dobiti.

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Gosa70, hvala svakako na informaciji, iz ocaja bih mozda i pokusala da ih dobijem.
(ja nisam ni pokusavala na telefon, to odavno nema sanse...)
da li neko zna da li je ovo totalni kraj :D ili opet privremeni problem?
 
Prodaje se:
http://www.targotelekom.rs/privatni-korisnici/vesti/
Evo dela sa sajta:

Почетна цена износи 31.671.529 ЕУР
Јавно надметање одржаће се дана 29.03.2018 године у 12 дванаест часова у пословним просторијама стечајног дужника, на адреси Ђорђа Станојевића 12/3 у Београду.
 
@VikingPrincess Stari merkator radi targo. Ako izuzmem redovni restart ONT-a tokom vikenda sve ostalo ok.
 
Ziv je Targo umro nije! Evo pre 5 min vidim da ne trepce lampica, sad je ok.
Medjutim ostaje pitanje koji net da uzmem da se vise ne cimam ovako... Hvala @Ceva na info!
 
Nazad
Vrh Dno