Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svako i sad može da se digitilizuje na svim televizorima u svakom gradu samo što je sad D3 oprema u našem trošku i uz mesečnu pretplatu a svi čekamo da daju sve besplatno ko u Novom Sadu gde su završili digitalizaciju
MaWCKfR.png
 
Ako je neko bio u sličnoj situaciji, značio bi mi svaki savet....
Već 10 meseci se ganjam što sa SBB-om što sa stanarima okolnih zgrda.Naime, zgrada koja nam je fizički najbliže ne dozvoljava izlazak na krov kako bi kablove dobacili do nas a iz SBB-a me zamlaćuju i zavlače kako za drugu opciju sa neke malo dalje zgrade treba praviti plan, projekat ili šta li je, te pominju neki nadzor, izlazak na teren i kao javiće se... i naravno ništa od toga. Da li je zaista moguće da u nekoj zgradi imaju pravo da zabrane SBB- u pristup njihovoj opremi, kao i da li je neko uspeo da izađe kao "pobednik" iz slične situacije?
 
Digitalna ne moze da se gleda bez dodatne opreme ni na kom TVu?
 
Digitalna ne moze da se gleda bez dodatne opreme ni na kom TVu?
Kako to misliš? Ako imaš tv sa dvb-c prijemnikom, naravno da mogu FTA kanali, kojih kod SBB ima jedno pet :)
Tehnologija je ista kao i kod bilo kog dvb-c provajdera, s'tim što SBB bira da zaključa praktično sve kanale.
 
To sam mislio, zakljucao je efektivno sve :)
Zar nije u obavezi da FTA kanale ostave nezakljucane?
 
a pod FTA podrazumevas one sa nacionalnom frekvencijom ili sta?
mislim pitanje je besmisleno obzirom da FTA prakticno znaci nezakljucan.
 
Free To Air, mada sam mislio na nase javne TVS, ne strane.
 
Meni naplatili jer sam 16.12. aktivirao HBO premium preko portala jel nije bio aktiviran promotivni paket :)
 
Kod mene je HBO još uvek uključen. Zar nije trebalo da se isključi 15. kakvo je kod vas stanje? Samo da mi ne naplate što me ne bi čudilo od SBB-a.

Koliko sam video traje do 16.01.Predpostavljam da ce posle 12 sam da se iskljuci.
 
Imate li Epic Dramu na D3 je nema a na Eonu izbacuje da nisam pretplaćen a na njihovo sajtu nema je ni u jednom paketu a i u vestima i informacijama izbrisali sve one najave za nju da kreće 14.12 i da je puštena a nove informacije nema. Izgleda svi oni koji su propustili priliku za raskid bez penala vrlo brzo su dobili novu šansu da to urade.
 
Takodje radi HBO, aktiviran pocetkom januara preko moj sbb na sajtu jer je pisalo da je besplatno do 15.01.
Takodje je i pisalo da ako posle tog promotivnog perioda budemo zeleli da gledamo HBO i dalje da se moramo pretplatiti na tu opciju.
 
Jutro 17.01., HBO jos uvek radi?
Zasto toliko forsirate da vam iskljuce HBO? Dali su gratis a sad neki zele bas u minut da im ukinu. Nista extra nisam video u tom gratis periodu sto nije bilo na drugim kanalima. Ono sto vredi mora da se plati a to je u naskupljoj SBB ponudi kao gratis ali ne pise za koji period.
 
U vezi HBO. Zvao ja juče da pitam da nebi bilo nekih problema pošto sam još imao HBO. Kažu da će biti ugašen i da gašenje ide po grupama a ne svima od jednom.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Zasto toliko forsirate da vam iskljuce HBO? Dali su gratis a sad neki zele bas u minut da im ukinu. Nista extra nisam video u tom gratis periodu sto nije bilo na drugim kanalima. Ono sto vredi mora da se plati a to je u naskupljoj SBB ponudi kao gratis ali ne pise za koji period.

izgleda nemas dovoljno iskustva sa sbb-om.
 
Možda računaju 30 dana od aktivacije ja npr nisam aktiviro 15 nego 19 a dok nevidim da je dokupljeno na mojsbb i da mene duže neću da se žalim što greše u moju korist.
 
Izgleda da je to razlog, ostali kanali koji su bili gratis su od danas ukinuti..
 
U vezi HBO. Zvao ja juče da pitam da nebi bilo nekih problema pošto sam još imao HBO. Kažu da će biti ugašen i da gašenje ide po grupama a ne svima od jednom.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

I nisu ti rekli da to kašnjenje neće biti naplaćeno? Dobro je da si ih zvao jer snimaju razgovore pa ako ti slučajno dođe na naplatu možeš da im tražiš taj razgovor kao dokaz.
 
Neće biti naplaćeno. Zvao sam pošto su mi sa decembarskim naplatili pola meseca HBO,što sam normalno odbio da platim.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Tako je bre. Sa njima uvek mora oštro... i meni su pokušali nekoliko puta da naplate dodatno samo zato što nije od 1. u mesecu.
 
Kao da su citali temu. I meni je popodne proradila na EON u na telefonu i smart tv aplikaciji koju imam na Tanix Tx3 mini boxu. Na risiveru je radila i radi bez problema. Pricam za D3i.
 
izgleda nemas dovoljno iskustva sa sbb-om.

I previse za ovaj kratak period, nakukao sam se ovde, na forumu, na Facebook stranicu, zvao podrsku, pisao na e-mail i na kraju digao ruke. To sto ne radi mogu da dubim na glavi ne radi, izbora-alternativu nisam imao. :D
Nego otkud sad ubacise onaj bezvezni ruski kanal pored HBO, samo da se popuni broj, em imas fox i slicne bez HDMI i sa HDMI i kad pogledas uduplano jedno te isto. Sta ce mi na jednom TV koji kao ima xxx kanala a od toga jedno 30 istih.
 
Poslednja izmena od urednika:
I previse za ovaj kratak period, nakukao sam se ovde, na forumu, na Facebook stranicu, zvao podrsku, pisao na e-mail i na kraju digao ruke. To sto ne radi mogu da dubim na glavi ne radi, izbora-alternativu nisam imao. :D
Nego otkud sad ubacise onaj bezvezni ruski kanal pored HBO, samo da se popuni broj, em imas fox i slicne bez HDMI i sa HDMI i kad pogledas uduplano jedno te isto. Sta ce mi na jednom TV koji kao ima xxx kanala a od toga jedno 30 istih.

Kakvi su to kanali sa HDMI i bez?
 
Hmm, nesto se nismo razumeli izgleda :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno