Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Nemam pojma i meni je čudno, tablet sam imao kod sebe samo dva dana, od kojih sam polovinu vremena testirao SGN, vraćen je ovaj tablet odavno pa ne mogu da proverim. Zato pitam, da vidim u čemu je problem, da znam šta da pišem u testu.
 
Ništa čudno. Video zapis je katastrofa. Sa 720p MPEG4 AAC dobije se sledeći rezultat:
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    42.4 KB · Pregleda: 146
Jel ima negde da se naruci folija za ovaj tablet, moja se odlepila na 100 mesta?
 
I ja bi uzeo neku foliju, znam da cu ga ogrebati a moj retardirani drug (koji cita temu :d ) mi je naceo onu foliju i morao sam da je skinem.
 
Mene zanima da li ima neki smart cover koji paše našem tabletu ili case sa tim smart coverom, to bih kupio odmah, ova futrola koja se dobija uz tablet je užasna.
 
Mene zanima da li ima neki smart cover koji paše našem tabletu ili case sa tim smart coverom, to bih kupio odmah, ova futrola koja se dobija uz tablet je užasna.

Ja cenim da bi trebalo da pasu koveri za Galaxy Tab 10, ali bi bilo dobro da neko ko je u vecem gradu proba u nekoj radnji da li odgovara :)
 
A što se tiče konektora, je l' neko našao rešenje ako izgubimo kabl? :)
 
Kao korisnik ovog tablet-a, i posle kraceg koriscenja, gledajuci odnos cena i hardware-a ispati se uzeti na koriscenje zajedno sa ponudom iz Vip-a, tj internetom (u promociji dok traje).
A kako sam cuo skocila je cena prevremenog raskida ugovora u Vip-u, sa 22000RSD na 33000rsd (ko razmislja o uzimanju i raskidu ugovora).
Nadam se da ce raditi na njemu da izadje ICS za njega.
Njegov default launcher treba menjati, ADW za sada skroz OK kao zamena, mkv, mp4v... sve ok pusta , mada na samom uredjaju ne moze veci fajl od 2gb zbog FAT32.
Mp3, flac , ono sto treba od audio formata ljudima pusta !
Prilikom rada , dolazi do bagovanja, ali bas retko kad, da se zamrzne ili tako nesto, ali tako se i sam odbaguje.
Za sad do nekih vecih problema nije dolazilo, igre tipa Blood&Glory, PES2012, rade odlicno.
Baterija je odlicna, ekran ima malo probijanja svetlosti. 3g net i wifi super rade , nema pucanja ili tako nesto slicno tome.
Sve u svemu uredjaj koji treba imati zajedno sa prenosivim internetom.
Uz uredjaj dobija se punjac sa usb kablom, slusalice sa mikrofonom (nisu neki kvalitet), i torbica (nije bog zna kakvog mirisa :p )

porediti npr Toshiba AT100 i ZTE v11a , cena i odnos onog sto se nudi , isplati se ZTE !

Овде пише да таблет не чита фајлове веће од 2гб због фат32. Колико знам лимит за фат је 4гб (The maximum possible size for a file on a
FAT32 volume is 4 GB minus 1 byte or
4294967295 (232− 1) bytes ).
Јел стварно не може да чита преко 2гб? У том случају губи смисао читање 720п пошто су brripovi у хд-у по правилу преко 2гб. У просеку 2-2,5.
 
da li moze da se gledaju filmovi sa njega ako prikljucim neki externi uredaj(usb,hard disk)?
 
da li moze da se gledaju filmovi sa njega ako prikljucim neki externi uredaj(usb,hard disk)?

Ne postoji nacin da prikljucis externi USB uredjaj, jedino da prebacis na microSD to sto ti treba.

Inace, limit za FAT(16) je 2GB,za FAT32 je 4GB po fajlu, Dulle se malo zbunio ;)
 
Za 32gb sam siguran, ne znam da li ima 64... mada i sta ce ti vise i da uzmes jos 16gb...


Sent from my Galaxy S 2 powered by ICS Domination
 
nekako mi je malo,hocu da ga nafilujem filmovima kada negde odem da mmogu da gledam...kad vec nemoze externa memorija!
 
jel neko probao igo na njemu,posto neznam koja je max rezolucija koju podrzava igo?
 
960x540 je najveća rezolucija, to je za Sensation. mada verujem da će se uskoro pojaviti za 1280x720 jer je sada izašao Galaxy Nexus sa tom rezolucijom.
 
Jel neko nabavio u medjuvremenu tablet?
Prateci grupu na G+,pise da je Telenor spustio cene tabletima.GalaxyTab 10.1 za 990din mesecno uz najveci protok,GT 7 za 1din uz najveci protok.
 
Za Telenor, 12 x 990 dinara za Samsung Galaxy Tab i mesečno 2490 dinara uz ugovornu obavezu od 24 meseca s'tim da se za sve kupovine aparata na 12 meseca izdaje posebna kreditna kartica Findomestic banke ako se ne varam.
 
Za Telenor, 12 x 990 dinara za Samsung Galaxy Tab i mesečno 2490 dinara uz ugovornu obavezu od 24 meseca s'tim da se za sve kupovine aparata na 12 meseca izdaje posebna kreditna kartica Findomestic banke ako se ne varam.
Jel mora to?Meni su to trazili prosle godine.ali kada sam im rekao da sam dugogodisnji korisnik,nisam morao da prilazem karticu.
 
ali "obicni" galaxy je za 1 din!!!
E sada koja je bolja ponuda galaxy za 2490x 24 meseca ili ovaj ?
 
Poslednja izmena:
I pretplata je 2400 rsd
2400+990*12+ 2400*12..... Ispadne 70000 mnoooogoooooooo
Jel tako?

Uspeo neko neko da stavi foliju za galaxy tab 10?
 
Poslednja izmena:
Sad bio do telenora,narucio GT 10.1.Uzeo na rate,kao stari korisnik,na 6 meseci,plus najveca pretplata.stize za koji dan...
 
Deki, to je model iz septembra 2010... Ne vredi tih para...
 
Nazad
Vrh Dno