Šta je novo?

Razmena PC igara

Imam 2 kopije Age of Empires II HD iz 4-pack-a

Ko je zainteresovan neka se javi.

Od zamene bi me interesovalo samo Doom 3 BFG

EDIT: Igrivo je odmah, jer je pre-order, znači ne mora se čekati deveti.
 
Poslednja izmena:
Zainteresovan sam ja. Imam svašta u inventaru, dogovorićemo se već ;)
 
Imam

Metro 2033
Half-Life 2
Bioshock 2
Counter Strike Source
Portal 2
Left 4 dead.

Trazim :

2 Accounta ili gifta cs 1.6 na steam-u.
 
imam 2 naloga:
Steam: Hitman AB,DIRT 2 ili 3
Uplay: FarCry 3

Igrano manje od 10 sati ukupno na oba...Hitman nije ni upaljen,FarCry igran mozda 3-4 sata,dirt 45 minuta... :D
Oba acc-a bih menjao za kljuc Crysis 3...
Pa ako je neko raspolozen,neka sibne PM...
 
Imam 10 Dota 2 kopija na steamu ako je neko zainteresovan za razmenu nek se javi na pm
 
Trazim 2 key-a za CS na Steam-u. Sto povoljnije to bolje :D
 
Hitman Absolution steam nalog menjam za jako malo novcanih jedinica ;)
 
Imam Bastion, Terrariu, Cubeman 2, Lara Croft and the Guardian of Light, Just Cause 2, Tom Clancy's Rainbow Six® Vegas 2, Prince of Persia®, Death Rally, Bunch of Heroes dao bih bilo koji od ovih giftova za portal 2/counter strike source/counter strike anthology. Ako je neko zainteresovan nek se javi na steamu: http://steamcommunity.com/id/tomenezanima.
 
Imam dve kopije Sleeping Dogs.
Hteo bih novi dlc za dishonored, papo and yo ili stealth bastard deluxe.
Naravno, i ostale ponude su dobrodosle
 
ne
 
Poklanjam kupone za 85% OFF Serious Sam 3: BFE kome treba može da mi pusti privatnu poruku.
 
Menjam Origin nalog sa BF3 Limited Edition za bilo sta!Na "bilo sta" mislim na neku igru u tom cenovnom rangu!Zanr nije bitan!Ponude na p.p!
 
Poklanjam kupone za 85% OFF Serious Sam 3: BFE kome treba može da mi pusti privatnu poruku.
Mislim da ovi kuponi mogu da se iskoriste do kraja aprila a imam ih još nekoliko i krivo mi je da isteknu za džabe a nekom mogu koristiti. Doduše SS3 BFE je bio u okviru nekog indie bundle-a još jeftiniji ali to je prošlo.
 
Far Cry 3 full kljuc.. Ako neko slucajno hoce nek se javi..
PS. Nije poklon :D
 
Trenutno imam:

3x Counter-Strike 1.6
1x Zeno Clash
1x Terraria
126x Tf2 keys (sa njma mozete kupovati apsolutno sve igre koje postoje,za samo 3 tf2 kljuca mozete kupiti CS:GO kad je na popustu,a mozete i da prifitirate ,ako se odlucite da trejdujete iteme ili igre)
~500x dota 2 tresure keys (sa njma isto mozete kupovati igre koje zelite ili trejdovati dota 2 iteme. 3x Dota 2 tresyre vrede kao 4x tf2 keys)


Ponude na PM.
 
Ima li neko da giftuje na primjer Rome Total War 2 na steam a ja njemu platim preko moneybookers-a?Samo da je Rome Total War 2 ispod cijena sa steam-a,znaci neka ruska kopija ili slicno koja se moze aktivirati kod nas
 
Ljudi imam neke pozivnice za Dota 2 pa ko zeli neka se javi da mu posaljem(potrebno je da imete Steam nalog)!
 
Imam i ja gomilu pozivnica za Dota 2, kao i svi.
 
Nazad
Vrh Dno