Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ako 12 meseci za 1 dinar vazi samo za optiku, zasto onda u meniju za ponudu ne postoji "ponuda" za obican kabal, nego samo ovo, na vrhu stoji kao i pre recimo 50/8 a ispod optika 200/80, znaci logicno bi bilo da vazi za sve, samo razlika u brzinama..... ????

Klikneš na dnu ono + za detaljne informacije tu piše ovo ti je npr za box3
* Uslovi BOX 3 promocije:

• prvih 12 meseci po 1 dinar – za nove korisnike koji nemaju mts usluge ili koji imaju samo uslugu fiksne telefonske linije a odluče se za uvođenje BOX 3 paketa preko optičke infrastrukture,
• prvih 6 meseci po 1 dinar – za korisnike koji imaju optičku infrastrukturu a odluče se za uvođenje jedne nove usluge, kao i za korisnike koji nemaju optičku infrastrukturu a odluče se za uvođenje dve nove usluge (Fiksna + Net + mts TV), uz ugovornu obavezu na 24 meseca za BOX 3 paket,
• prva 3 meseca po 1 dinar – za korisnike koji uvedu optičku infrastrukturu uz potpisivanje nove ugovorne obaveze na 24 meseca za BOX 3 paket, kao i za korisnike koji nemaju optičku infrastrukturu a odluče se za uvođenje jedne nove usluge uz ugovornu obavezu na 24 meseca za BOX 3 paket,
• prvi 1 mesec po 1 dinar – za korisnike koji već koriste sve usluge BOX 3 paketa, uz ugovornu obavezu od 24 meseca.
 
Razmisljam sa SBBa da predjem (Gold trio paket) na Box. Treba mi i moj broj telefona i bratovljev - nov da otvori. Da l se on racuna u Box ili ne?

Ima optika Oriona u zgradi, pretpostavljam da je to isto?

Ili da jurim Orion a da ostanem u mtsu za mobilni (omorika 1 oko 1200din dodali su mi nesto svasta dodatno tada bili).

Moze li se pregovarati van ovog sajta?

SBBom sam veoma nezadovoljan. Nema Arenu, nemam NBA kanal, nema derbija, pregonimo se za jedan racun od prosle godine, zna internet da zakuje...
 
Poslednja izmena:
Kako be isto,Orion je Orion

Ti hoces mts paket na Orion mrezi ?

Zovi i pitaj SBB,cuo sam da moze mts paket na SBB mrezi
 
Poslednja izmena:
Ima li nekog sa Banovog brda, da mi da neki feedback o mts optici na brdu. Ovaj moj komsiluk je realno neupotrebljiv. Ozbiljno se razmisljam zbog ovih 12 meseci, ali ne bih da bude posle...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Istekao mi je ugovor za box 3,podneo zahtev pre ove promocije od 12 meseci za plavi box 4 ali mi jos nisu istalirali optiku niti su me zvali za potpisivanje ugovora,da li imam ipak prava na promociju od 12 meseci sobzirom da nista jos nije montirano niti sam potpisao ugovor samo sam podneo zahtev za ugradnju?
 
Da, u pravu si. Mislio sam, pošto još ništa nije potpisao da ima pravo da traži, ali pošto je box3, ne gine mu 6 meseci :)
 
I dalje insistiraju na objedinjenim paketima za VDSL i korisnike sa pristupom optickoj infrastrukturi. Znaci VDSL korisnici sada za BOX4 paket sa prihvatljivom brzinom interneta (50Mb/s) treba da plate 5000din i pritom dobijaju 6 meseci besplatno umesto 12 i 4 puta sporiji internet. Za istu brzinu u paketu za mesecnom pretplatom od 4000din VDSL korisnici treba da plate skoro 7000din... Lepo su to osmislili :smash:
 
nije-nepravda-nova-3d-serija-kalimero-599923-velika.jpg

Kako mi u oktobru ističe ugovor, evo tačno nisam pametan šta da radim. Do sad su me samo jednom zvali i ponudili 2 meseca po 1 din. Reko' hvala lepo, nisam zadovoljan ponudom.
A optiku nikako da puste u mom kraju, iako su kablove daaavno provukli. Tačno ne znam da li da pređem na SBB "iz principa". :)
 
Jel ti u oktobru ističe 24 ili 21 mesec kada stičeš pravo za obnovu? Ako si na optici i u oktobru ističe 24 meseca, jedino rešenje ti je da odjaviš sve usluge osim fiksnog i ponovo se prijaviš kao "nov" (bilo koji drugi član familije) korisnik i tražiš 12 meseci.
 
Pogledajte prilog 289996

Kako mi u oktobru ističe ugovor, evo tačno nisam pametan šta da radim. Do sad su me samo jednom zvali i ponudili 2 meseca po 1 din. Reko' hvala lepo, nisam zadovoljan ponudom.
A optiku nikako da puste u mom kraju, iako su kablove daaavno provukli. Tačno ne znam da li da pređem na SBB "iz principa". :)

Kada kažeš da su ti optičke kablove provukli odavno misliš na to da su dovukli kablove do zgrade i postavili kutijice na svakom spratu ili...?
 
Poslednja izmena:
Ističe mi 24 meseca za box4 po valjda 3. put. A kablove su provukli ispred kuće, Pančevo je u pitanju, ali kažu da još nisu pustili stanice ili beše centrale u mom kraju. I nemaju pojma šta i kako i kad će biti, niko ništa ne zna, kao bićemo obavešteni. A pre više od godinu dana je dolazio dečko iz MTS-a da se raspituje da li sam zainteresovan, potpisao sam se i na tome je ostalo.
 
Ističe mi 24 meseca za box4 po valjda 3. put. A kablove su provukli ispred kuće, Pančevo je u pitanju, ali kažu da još nisu pustili stanice ili beše centrale u mom kraju. I nemaju pojma šta i kako i kad će biti, niko ništa ne zna, kao bićemo obavešteni. A pre više od godinu dana je dolazio dečko iz MTS-a da se raspituje da li sam zainteresovan, potpisao sam se i na tome je ostalo.

Pazi ako je kuća u pitanju onda bi trebalo da na bandrama po kraju vidiš postavljene bele kutijice i oko njih na metalnom nosaču obmotan optički kabl ili pak da su vam vlakno podzemno dovodili do svake kuće!
U mom mestu je Supernova nedavno kompletno odradila i završila nadzemnu optičku mrežu i svaki dan se čeka samo da "neki" supervizor odobri puštanje, a u tvom kraju sve zavisi šta je urađeno, odrađeno i da li je mreža skroz gotova?
Može da se desi da je mts samo pojačavao optičke linkove do centrale... dosta toga može biti...!
 
Poslednja izmena:
Koji STB i ruter dobijaju novi sada korisnici zna li neko?
 
Stvarno su smešni. Ja sam hteo da uzmem BOX3 50/8 fiksni+hibridni net+mobilni eeee kažu ne može. Hibridni net može samo uz BOX paket gde ima TV. Znači ja hoću da uzmem paket koji košta 4059 dinara a oni me uslovljavaju da uzmem paket koji košta 3449 dinara.
 
Pa to da brzina koja je na papiru ne bude samo na papiru :D Tj da dobije ukupnu brizinu neta veću nego što može da gura samo "parica". Tipa parica može max 30 Mbps a ti bi 50 Mbps paket (onda ti dopunjavaju da 4G mobilnom mrežom tih +20 Mbps) ili si 3 km od centrale a imaš "Box Crveni" a od tih 20 Mbps imaš u praksi ni 5-6 Mbps. Takvih je nažalost u Srbiji najviše...
 
Poslednja izmena:
Ok, kod mene je stabilnih 50/8. Ali je televizija kriminalna, mada ni ne gledam jer samo truju, na svim kanalima.


Kao da nema HD kanala, bolji mi je kvalitet slike na anteni.
 
2.9 sam podneo zahtev za box2 (tel+net) jer mi je istekla ugovorna za net, a oni zaboravili da me nazovu u avgustu po dogovoru. Danas, posle 15 dana i par urgencija sam dobio ugovor na potpis, ali sa pogresnom brzinom. Preslusao sam razgovore od pre i jedno 5x sam ponovio sta mi treba i opet pogrese. Kao da se iznutra sabotira. O neznanju operatera da ne pricamo... Pise mi podrska negde 9.og da proveravaju. Pitam sta proveravaju? Ne zna. Kazem joj da ja to sve koristim sa tim brzinama vec i da samo objedinjujem tel i net ugovore zbog pogodnosti 2Mx1din boxa, nije me razumela. Opet pise da proveravaju... Danas me pita da li je usluga na liniji sa koje pozivam - jeste. Na koga se vodi? - Internet na mene, tel na zenu i kazem joj oba imena i jedno prezime. Ubedjivala me da ja internet na tom broju nemam. Uzdahnuo sam par puta, pa je onda videla da ipak imam internet kod njih... Kao, rekao sam joj pogresno ime. Preslusam razgovor, rekao sam oba imena i na koga se sta vodi. E moj MTSe...
 
danas su mi majstori namontirali box 4,jel I kod vas stoji rezolucija na tv 1080I 50hz ili postoji varijanta da se nasteluje na 1080 60hz ?
 
ne postoji
ovo je evropa
 
Stvarno su smešni. Ja sam hteo da uzmem BOX3 50/8 fiksni+hibridni net+mobilni eeee kažu ne može. Hibridni net može samo uz BOX paket gde ima TV. Znači ja hoću da uzmem paket koji košta 4059 dinara a oni me uslovljavaju da uzmem paket koji košta 3449 dinara.
Jos smesnije je da uz hibridni net , na iptv-u nema HD kanala.
 
2.9 sam podneo zahtev za box2 (tel+net) jer mi je istekla ugovorna za net, a oni zaboravili da me nazovu u avgustu po dogovoru. Danas, posle 15 dana i par urgencija sam dobio ugovor na potpis, ali sa pogresnom brzinom. Preslusao sam razgovore od pre i jedno 5x sam ponovio sta mi treba i opet pogrese. Kao da se iznutra sabotira. O neznanju operatera da ne pricamo... Pise mi podrska negde 9.og da proveravaju. Pitam sta proveravaju? Ne zna. Kazem joj da ja to sve koristim sa tim brzinama vec i da samo objedinjujem tel i net ugovore zbog pogodnosti 2Mx1din boxa, nije me razumela. Opet pise da proveravaju... Danas me pita da li je usluga na liniji sa koje pozivam - jeste. Na koga se vodi? - Internet na mene, tel na zenu i kazem joj oba imena i jedno prezime. Ubedjivala me da ja internet na tom broju nemam. Uzdahnuo sam par puta, pa je onda videla da ipak imam internet kod njih... Kao, rekao sam joj pogresno ime. Preslusam razgovor, rekao sam oba imena i na koga se sta vodi. E moj MTSe...
Mislim da se na sva moguća radna mesta uhlebljuju kadrovi. To obično budu žene zaslužnih članova, u godinama, bez ikakvog prethodnog iskustva ili bar bez odgovarajućeg.

Pogledaj samo šaltere pošta i sve će ti biti jasno. Nema šanse da dobiješ dobru uslugu sa takvim kadrovima.
 
Moze li mi neko reci postoji li mogucnost da se menja spiker tj. jezik na engleski na Eurosportu 1i2 - kako u live, tako i prilikom vracanja unazad?

Tu opciju ima SBB ali su nesto zgemblali za vracanje unazad.
 
Nazad
Vrh Dno