Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

A ti baš napravio par aplikacija pa nemaš kako da ih prodaš...
 
pa šta kukaš onda na vest koja se odnosi na prodavce :D
 
Све је то мање више повезано ;)
 
LMAO :D
 
kupih danas prvu aplikaciju, preko vpn-a iz amerike, aplikacija od 1,9usd naplacena kako treba, a pored toga 2 minuta ranije mi je skinut jos 1 dolar, da li je to nesto vezano za registraciju? trazim po netu ali posto nista ne nalazim verovatno trazim pogresnu stvar
 
To ti Google uzme kad povežeš karticu na Wallet, biće vraćeno.
 
Čisto sumnjam da Google ne zna šta radi, danas ništa u poslovnom svetu nije džabe, sigurno imaju nešto od toga što su doveli PayPal...
 
Čisto sumnjam da Google ne zna šta radi, danas ništa u poslovnom svetu nije džabe, sigurno imaju nešto od toga što su doveli PayPal...

Pa oni su Google Wallet napravili kao pandan PayPall - u..zasto bi sada dovodili konkurenciju kod sebe? Mada im taj Wallet nikad nije zaziveo...
 
Možda se spremaju za kupovinu PayPal-a i eBay-a. :D
 
Lol...pravo resenje :D
 
Tet mislio sam kad ce nama biti omogućeno da vidimo app koje se plaćaju i da ih platimo putem pp
 
Tet mislio sam kad ce nama biti omogućeno da vidimo app koje se plaćaju i da ih platimo putem pp

Pogrešno si mislio jer kupovina je isključena i nema veze sa načinom plaćanja. Nije da nam google wallet ne radi na svim drugim mestima gde je opcija.
 
ja sam dosla da se pohvalim da sam konacno postala ponosni vlasnik aplikacija: tasker,poweramp,tapatalk,autoremote,autolaunch,foldersync,sd maid,nova prime i dosta od mene :) htela sam i titanium al cu videti dal ce biti na nekoj akciji.sto se tice kupovine,danas sam podigla visu virtuon,registrovala se na walletu sa bg adresom,odmah nakon toga na telefonu vpn pa play store i pokupovala sta treba.za sad nije bilo nikakvih problema
 
Poslednja izmena:
nema sanse,titanium i tasker su mi najbolje aplikacije na telefonu.kupicu ga ja svakako ali sam morala sad malo da se iskuliram :)
 
Dok sam koristio Android kupio sam 3-4 aplikacija samo a trebalo mi je 10-ak koje sam planirao da kupim kasnije kad mi bas zatrebaju. Hteo sam i ja kao da se iskuliram pa sam se na kraju ispalio jer su me zakljucali. Necu da baksuziram ali razmisli o tome. :D
 
Ako pogledate par stranica u nazad videćete koliko sam cimanja imao sa kupovinom aplikacija...
Čak su mi i nalog 2 puta brisali ...
Sada novi nalog, nova kartica i kupovina konačno prošla cheers

29psrvl.jpg


U GW sve popunjeno tačno, TB na UK (iz nekog razloga kada stavim USA izbcuje Turski market) i prolazi kupovina !
 
Da li je neko upoznat sa ovim, koristio sam ortakovu karticu, kupovao par stvarcica i onda su suspendovali google wallet nalog, sad treba da im saljem sledece (vidi sliku), ne znam trebaju li im moji podaci ili od ortaka?

Capture.JPG
 
Pa trebaju podatci vlasnika kartice što bi slao svoje podatke ako kartica nije tvoja...
 
Nazad
Vrh Dno