Šta je novo?

Jotel

Zna li neko koji je minimum od opreme koja je potrebna za Jotel optiku? Može li bez rutera?
Trenutno kod bivšeg ExeNeta imam jednu kutijicu Huawei HG8310, koja ima LAN izlaz do mog rutera, i još jednu kutijicu koja pravi signal za koaksijalni kabl do TV-a.
Najbolje da odes u poslovnicu, ili preko inkasanta za tvoj deo pa sa njima to da vidis.
 

Обавештавамо кориснике да ћемо током јануара повећати све брзине интернета, појединачне и у нашим Пакетима више услуга.

Желимо срећне Нову годину и Божић!
 
Baš me zanima kolko će povećati brzine...
 
Pa da, kao i svake godine, mada možda će i menjati cene, ko zna... Meni rekoše da će biti i novih kanala, mada sada se nešto utajili po tom pitanju :D
 
Do sada su uz svako povećanje brzine neta povećavali i cene, ali ajde da vidimo možda nas i iznenade ovaj put.
Što se tiče novih tv kanala, ako ubacuju, očekujem nešto tipa tv Ćuštica, tv Padinska Skela...
 
Rade li nekom Arene?
 
Ne rade ni meni, možda krenula ona naplata po paketima :D
 
Nema kanala od juče, a naravno da se ne javljaju kada ih pozoveš.
 
Da nisu menjali frekvencije. Ni Superstar kanali ne rade.
 
Zvao danas, rekose mi mozda sutra ali do ponedeljka bi trebalo da rese problem oko tih kanala.
 
Kakvi indijanci
 
Neko na fejsbuku kaže da im Telekom zabranio da emituju Arene, ko zna... Možda provalili da ih ne naplaćuju po paketima pa zato povukli signal ili povukli jer Jotel ne želi da prihvati ponudu za još Telekom kanala 🤣
 
Neko na fejsbuku kaže da im Telekom zabranio da emituju Arene, ko zna... Možda provalili da ih ne naplaćuju po paketima pa zato povukli signal ili povukli jer Jotel ne želi da prihvati ponudu za još Telekom kanala 🤣
Pa moguce, mada provalio sam da ne radi nijedan kanal koji su dodali prosle zime (Rts-ovi kanali, Hayat, itd).

Mada Superstar nisu tad dodali ali ne radi, a poznato je da je to Telekomov kanal... tako da ta prica nije nemoguca.
 
Da evo vidim i ja sad, mada za RTS i Hayat kanale je svakako Telekom zastupnik prava, za sve te kanale gde je crno je Telekom ili zastupnik prava ili distributer za Srbiju.
Neće Jotel da se utopi u Supernovu pa ih malo bockaju...
 
Realno Jotel niko ne koristi da bi gledao filmove, serije itd. Vecina ga koristi zbog cene, optike i Arena. Tako da ukoliko se desi da kojim slucajem ostanemo bez Arena neki period moci ce da se trazi raskid ugovora bez penala.
Pored toga nema nikakvog obavestenja o problemu koji trenutno postoji.
 
Pa da, jedino sto im vredi ne radi im.. 😂 Kako im se ne pokvarise svi oni besmisleni kanali sto niko ne gleda a sluze im da se hvale kako imaju 200 digitalnih kanala.
 
Ja kada skeniram sve kanale, prebacim na flesku i preko programa podesim redosled, vratim u tv i ucita se..

Od 180+ kanala, do 50 sam naredjao, ostalo obrisao. Eto kakva im je ponuda.

I da, Jotel imam baš zbog neta i Arene.

Za sve ostalo tu je EOn, Hbo max i Netflix .
 
Navodno je u pitanju kvar koji će biti rešen za par dana. Pazi da nije stvarno kvar u pitanju...
 
Nije kvar. U pitanju je uslovljavanje telekoma.

Svakako nema obaveštenja na Jotelu nakon što je prvi put primećeno da nema kanala Arene i po tome valjda može da se traži raskid ugovora.
 
Nije kvar. U pitanju je uslovljavanje telekoma.

Svakako nema obaveštenja na Jotelu nakon što je prvi put primećeno da nema kanala Arene i po tome valjda može da se traži raskid ugovora.
Da li je to sad istinita info? Ja kad sam rekao bilo je samo pretpostavka...
 
Informacija je tačna, ne samo za Jotel nego i za sve druge mreže koje koriste Arene a nisu u sastavu telekoma.

E sad, da li je i na drugim mrežama arena uklonjena, to ne znam .
 
Telekonj se namerio na Jotel,blokira im pustanje dela mreze

Sve radi preko satelita,eps,opstina ,svi duvaju u istu tikvu
Samo stizu inspekcije,traze se nova resenja ,zakupi,projekti itd.

Hoce da ih kupe ili closed

Jel ima cgnat ili su javne ip adrese kod Jotela
 
Vidim ja za par dana obaveštenje
Poštovani od XY februara Jotel postaje deo Supernove :D, najebali smo...
 
Iskreno nedao bog da naprave monopol, nadam se da su ovo samo dezinformacije...
 
Ili resenje bi bilo da Jotel lepo napravi dil sa UM, uzme njihove kanale (SK, Nova, N1 itd), kompletan CineStar u HD i ostalo sto nudi SBB,a nema kod Telekoma i moze Telekom da im pljune pod prozor :D
Imaju majnje-vise ok cenu, kanale koje ovi na Telekomu nemaju, net kakav takav i dosta je. I onda kombinacija NetNet (internet i telekom kanali) + jotel kablovski kanali bude WinWin i imas sve :D

Nego kako da se to desi bas kad je najavljeno povecanje brzina :D
 
Vranje vez optičikog interneta od jutros, kakva je situacija u drugim gradovima?
 
Vranje vez optičikog interneta od jutros, kakva je situacija u drugim gradovima?
U Nišu radi
Ili resenje bi bilo da Jotel lepo napravi dil sa UM, uzme njihove kanale (SK, Nova, N1 itd), kompletan CineStar u HD i ostalo sto nudi SBB,a nema kod Telekoma i moze Telekom da im pljune pod prozor :D
Imaju majnje-vise ok cenu, kanale koje ovi na Telekomu nemaju, net kakav takav i dosta je. I onda kombinacija NetNet (internet i telekom kanali) + jotel kablovski kanali bude WinWin i imas sve :D

Nego kako da se to desi bas kad je najavljeno povecanje brzina :D
Ma nema ništa od toga, čak im je i za internet Telekom natprovajder, a nešto i ne vidim da povećavaju brzine... Obično kad povećavaju bude oko 12. 1. sada već 17. a ništa još, oni mogu samo da maknu to obaveštenje sa sajta i da stave novo da postaju Supernova 🤣.
 
Doso ponedeljak idalje isto. Al bar ko ljudi da stave neko obavestenje, a ne ko kukavice (necu da se izrazavam pogrdnije ovde) cute.
 
Nazad
Vrh Dno