Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kako mislis nema rute?
Valjda sam pravis to.
 
Zato Igo i ne boli te glava.
 
Još kada bi mogao da je instaliram na moj desire. No memory. :(
 
Nije ram upitanju nego verovatno interna memorija, čovek prepunio telefon :D
 
Opera radi extra na SGS :) Bas sam zadovoljan, poprilicno je brza. Videcemo kako ce se ponasati nakon par dana.
 
^^
Ma da, nemam interne memorije, a nisam rootovao telefon.
Previše memorije ode na motonav, mens health workout, skype itd...
firefox sam bio uspeo da instaliram, ali kada ga pokrenem, fc posle 3 sekunde. Opera mobile se nije ni instalirala.
 
Samo to mi se ne svidja kod Desire-a da ima tako smešno malo interne memorije, Galaxy S vlasnici nemaju šta da se brinu oko toga :(
 
HTC se baš obrukao kod Desire-a sa internom memorijom. Jedina prava velika mana ovog telefona.
 
Potpuno se slažem. Evo nisam imao gde da instaliram ovaj zadnji update za google maps. :(
Mada i ne koristim taj program, pa kao nema veze.
Svi updateovi fabričkih aplikacija uzimaju sve viđe i više memorije.
 
Poslednja izmena:
pa zato sto ti uvek ostaje prva verzija u system/app, ako ti je rooted telefon izbaci tu i stavi poslednju verziju tamo, takodje i uradi wipe dalvik cache iz recovery
 
Jel ima neko problema sa PowerAmp-om? Prestao da radi i na mom Magic-u i na zeninom Desire-u!esto kao invalid files prijavljuje. Na Desire sam ga ponovo instalirao ali opet ne radi a na Magic-u nikako ne mogu da ga instaliram, skinem ga sa marketa ali instalacija neuspesna... Ima li neko resenje, znaci mi puno taj player
 
Danas je izašla full verzija, pa je ta beta možda prestala da radi.
 
U nekim manjim mestima , bi trebalo da te vodi duzim putem, umesto normalnim.

a jel ste probali da definisete nacin odredjivanja rute - najbrzi, najkraci ili najbolji put?
Da li neko ima skriptu sa novopostavljenim kamerama u beogradu? Ja imam neku od prosle godine sa oko 30ak kamera.
 
Nisam do sad nikad imao te cam fajlove, tako da ne znam ko ih updatuje.
Imas pod opcijama samog IGo da odaberes kojim ce te putem voditi(autoputevi, naplatne rampe itd) tako da sam mozes da definises sve sto ti treba.
 
pa da, i ovo moje je bio odgovor a ne pitanje posto vidim da se neki zale na nove mape.
Mada pitanje je i koji Igo koristite, ja Igo My Way 2009 i stvarno sam zadovoljan.

sto se tice kamera, to je mnogo dobra stvar, samo ne mogu da provalim kako da me zvucno upozorava. Kad malo bolje pogledam imam definisano mnogo vise od 30 kamera ali su u pitanju one stare kamere bele boje koje vise po banderama, i upitno je da li one uopste sluze za ova izd*kavanja po novom zakonu . A necete verovati od koga sam ih dobio - taksiste, na bazi vizuelnog uocavanja :)
 
Trenutno se po beogradu instaliraju nove kamere, koje beleze ako se ne varam oko 5 sekundi pre i posle slikanja, tako da dobijete cestitku na racun.
Kamere su neke izraelske firme i trebalo bi da se lako uoce.
Jedino moje pitanje je ko edituje te cam fajlove, da ne bude da mi svi stavljamo po kameru, ima da izlgeda ko Google View
 
Trenutno se po beogradu instaliraju nove kamere, koje beleze ako se ne varam oko 5 sekundi pre i posle slikanja, tako da dobijete cestitku na racun.
Kamere su neke izraelske firme i trebalo bi da se lako uoce.
Jedino moje pitanje je ko edituje te cam fajlove, da ne bude da mi svi stavljamo po kameru, ima da izlgeda ko Google View

ako me secanje dobro sluzi, po zakonu moraju da obelodane gde su kamere postavljene, pa neki probni period. A video sam na TV-u kako jedna od njih izgleda - lici na Djenkinu kameru :)
Kako mislis ko ih edituje?
Mene nervira sto u My Way 2009 nema opcije za zvucno upozorenje....
 
INstalirao sam FB app (bas njihovu) dodao account ,sve super, sync-ovao kontakt listu ,ali nisu se svi kontaki sync-ovali,iako imaju identicne tagove (ime i prezime ,cak i mail) ... imao je neko slican prob?

Edit : skontao sam prob...
 
Poslednja izmena:
Ljudi, dajte na PM ili gde god provereni link ka iGO aplikaciji koja nema 3GB+, koja nije ubagovana, koja nema viruse, koja nije corrupted itd...
Bacio sam 2 sata vremena da bi KONACNO nasao jednu normalnu instalaciju koja ima RETARDIRANU rezoluciju iako je pisalo da je za HTC Desire...

Dakle, treba mi normalan install fajl sa mapama Srbije i Hrvatske... za sada.. i da je kompatibilan sa HTC Desire
Molim za pomoc :)
 
Ja mislim da nema IGO kompatibilan sa Desire, nego nešto mora da se prčka da bi proradilo. Ako postoji u native rezoluciji, onda je moja informacija već zastarela.
 
Ljudi, dajte na PM ili gde god provereni link ka iGO aplikaciji koja nema 3GB+, koja nije ubagovana, koja nema viruse, koja nije corrupted itd...
Bacio sam 2 sata vremena da bi KONACNO nasao jednu normalnu instalaciju koja ima RETARDIRANU rezoluciju iako je pisalo da je za HTC Desire...

Dakle, treba mi normalan install fajl sa mapama Srbije i Hrvatske... za sada.. i da je kompatibilan sa HTC Desire
Molim za pomoc :)

Ako neko ima taj link voleo bih i meni da posalje. Hvala unapred :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
Da ste u google ukucali iGo 480x800 android našli bi iz prve.
 
Cisto sumnjam, sve linkove su sklonili.
 
Nazad
Vrh Dno