Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

ima i iGo za Android a ima i Motonav sto je isto samo se zove drugacije. treba traziti, ko ne zna neka uci malo, dobro ce mu doci.
Obe aplikacuje su za 800x480
 
Kada memorisem novi kontakt kojeg imam i na fb i kad hocu da ih povezem preko fb naloga nikako ne mogu da pronadjem taj kontakt jer ga nemam u telefonu, tj kako da uradim update ili sta vec treba da bih mogao da ih "linkujem"?

I jel ima opcija kada primim poruku da mi zasvetli ekran, a ne samo da mi trepce ona zelena lampica?
 
Poslednja izmena:
Hvala kolegi koji mi je poslao, radi sjajno.
Nema sanse naci tako lako, ima gomila mrtvih linkova i losih instalacija
 
Kada memorisem novi kontakt kojeg imam i na fb i kad hocu da ih povezem preko fb naloga nikako ne mogu da pronadjem taj kontakt jer ga nemam u telefonu, tj kako da uradim update ili sta vec treba da bih mogao da ih "linkujem"?

I jel ima opcija kada primim poruku da mi zasvetli ekran, a ne samo da mi trepce ona zelena lampica?
ima gore u desnom cosku link, ako nadje vise slicnih kontakata (ne znam za koji telefon pitas, ovo je kod HTC Sense)

pa ne trepce samo, valjda ima i ringtone :) joj ne znas kako meni odgovara, to da ne zasvetli ekran, to me uvek nerviralo na telefonima. ovo je tako diskretno, oglasi se i dosta, sta ima da mi tu svetli :)
 
jel ima neko predlog za program da povezem telefon preko usb-a i da ga koristim kao web kameru?
 
Izasao Skype za HTC Wildfire!:banana:
Odlicno radi,lepo izgleda,pozivi preko wifi i naravno chat!

Doduse nisam bas odusevljen instalacijom od 12Mb i Opera mobile preko 20Mb...
 
Poslednja izmena:
Izasao Skype za HTC Wildfire!:banana:
Odlicno radi,lepo izgleda,pozivi preko wifi i naravno chat!

Doduse nisam bas odusevljen instalacijom od 12Mb i Opera mobile preko 20Mb...

Opera je 20MB?! u je... a jel to redovna verzija izasla,ili to jos uvek Beta?
 
ima gore u desnom cosku link, ako nadje vise slicnih kontakata (ne znam za koji telefon pitas, ovo je kod HTC Sense)

pa ne trepce samo, valjda ima i ringtone :) joj ne znas kako meni odgovara, to da ne zasvetli ekran, to me uvek nerviralo na telefonima. ovo je tako diskretno, oglasi se i dosta, sta ima da mi tu svetli :)

Legend je u pitanju..znam za taj link gore desno, nego meni je problem sto ne moze da pronadje taj novi fb kontakt koje je nedavno dodat...

Dosta puta mi se desi da mi je telefon na stolu ispred mene i ne cujem kad mi je stigla poruku pa se iznenadim...zato sam mislio da zasvetli ekran na sekund...
 
Legend je u pitanju..znam za taj link gore desno, nego meni je problem sto ne moze da pronadje taj novi fb kontakt koje je nedavno dodat...

Dosta puta mi se desi da mi je telefon na stolu ispred mene i ne cujem kad mi je stigla poruku pa se iznenadim...zato sam mislio da zasvetli ekran na sekund...

moras odraditi sinhronizaciju FB kontakata u Settings/Accounts & Sync da bi azurirao FB u imeniku...
 
Uradim sinhonizaciju ali i dalje nema efekta, jednostavno nema tih novih dodatih kontakata na fb...nije mi jasno sta je u pitanju?
 
Nešto slično se meni dešavalo sa rođendanima u kalendaru.
Idi u task manager (onaj fabrički) i očisti sve podatke. Posle ćeš verovatno morati da se loguješ ponovo.
Ne znam da li će tebi da koristi, ali meni jeste.
 
moze neko malo bolje da obijasni kako se koristi ip webcam?

ili neku drugu kameru preko wirlesa...?
hvala :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Nešto slično se meni dešavalo sa rođendanima u kalendaru.
Idi u task manager (onaj fabrički) i očisti sve podatke. Posle ćeš verovatno morati da se loguješ ponovo.
Ne znam da li će tebi da koristi, ali meni jeste.

Gde konkretno?
 
Ako misliš gde to da uradiš, odeš u settings>apps>manage> i tu nađi šta ti treba i uradi clear data.
 
Da li neko moze da mi preporuci neki dobar player koji otvara prevode,skinuo sam ih brdo i nijedan nece da mi ucita subtitles!!!
 
Po cemu je bolji od Dolphin HD ili Opera Mobile browsera?
 
Znam da ima, ali nisam ja pitao za razliku izmedju dolphina i opere, vec ta dva i predlozenog MIREN browsera;)
 
^^^^
Zauzima samo 1,5 MB, brzo radi, lep ui...
Mada, kada ima dosta fleša na stranici, zna da uspori.
 
^ Ako sam dobro skapirao poentu navedenog programa, bolje rešenje postoji već skoro dva meseca, zove se MyPhoneExplorer (korisnicima SonyEricsson telefona je ovaj program verovatno poznat, od skoro je dodata Android podrška bez obzira na proizvođača telefona)

Dakle, sinhronizacija i upravljanje SMS-om, kontaktima, kalendarom, fajlovima, sve preko wifi-a. Čak je moguće obavljati pozive korišćenjem headseta na računaru.

Desktop klijent se nalazi ovde, android klijent na marketu.

myphoneexplorer-56387.jpg
 
Zato što nije samo za SMS nego za potpunu kontrolu nad telefonom. Fajl transfer, voice calls, itd.
 
Nazad
Vrh Dno