Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Poslednja izmena:
Ljudi, šta se ovo dešava? Vidim i rasprava je u Viberu. Nema pola starih aplikacija a ni nove free se ne pojavljuju. WTF
 
hmmm novi whatsapp je izasao, a ja na GP-u imam staru verziju... Na njihovom sajtu je 2.9.4153, ja na playu stoji vec dugo stara verzija 2.9.3936...
 
hmmm novi whatsapp je izasao, a ja na GP-u imam staru verziju... Na njihovom sajtu je 2.9.4153, ja na playu stoji vec dugo stara verzija 2.9.3936...

Nije dugo jbt to na play store je od pre par dana. A na sajtu im je uvek novija, maltene kao nighly :)
 
Ahaa, nisam znao da im toliko treba dugo da upload-uju na Play Store :)
 
Ljudi, da li postoji mogucnost da neko kupi app za mene od vas koji imate ``google novcanik`` :) ... Nikako ne uspevam da platim visa virtuon karticom.. Da li ovakva mogucnost postoji, ako bi mi neko izasao u susret pocastili bi se naravno.. :)
 
To je trenutno tehnički neizvodljivo..
 
To sam i mislio zboh vezivanja app za nalog.. Nego reko toliko stvari je izmuvano u androidu, mozda je i ovo.. :)
 
Već dugo planiraju da omoguće kupovinu aplikacija na poklon, ali ti još nije krenulo.
 
pozurio sam, ne radi bas ok (ipak je beta) ali mi lepo izgleda
 
Kazi te mi koja je najbolja aplikacija za gasenje programa koji rade u pozadini.
 
Postoji li neka aplikacija/MOD za backlight notification kada je battery full. Na AOSPu nema nikakvog obavjestenja :)
 
Kazi te mi koja je najbolja aplikacija za gasenje programa koji rade u pozadini.

Не, не, не и не!
Ти task manager-и су непотребни и доносе више штете него користи.

Ово је речено доста пута на доста тема, али нико не чита...

@Stjepan
Скини light flow апликацију...:p
 
Poslednja izmena od urednika:
Nema LED diodu. Gledao sam malo snimke na YT moram priznati extra app i fora, mala led ne trosi mnogo baterije a dosta znaci notifikacija. :thumbup:
 
Ima vec BLN u CMu ali samo za pozive/sms/gmail...etc
Bilo bi dobro i za battery full al krastavac :)
 
Sada ni chomp sms, ni go sms nisu dostupni u pretrazi, niti ih mogu instalirati sa računara...
Ovo počinje užasno da smara.
 
Nazad
Vrh Dno