Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Poslednja izmena:
Sad gledam na g+, izgleda da je još uvek nije izašla iz beta verzije, moraš valjda njemu mejl da pustiš prvo..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Како да пребацим контакте на сим картицу? Мени су сви контакти на телефону и гоогле налогу. Треба да буду и на налогу и на картици, користћу пар дана обичан телефон.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Ides na Kontakte, pa na 3 tačkice u gornjem desnom uglu i onda opcija "export/ import".
Tu ideš na export kontakata na SIM karticu

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Ala su unakazili Google search app...pa to je strašno. Jel može preporuka za dobru alternativu? I pitanje br. 2 : da li može da se podesi da bude kao i pre, da widget - om odmah ulazi na sam search a ne na ovaj glupi DISCOVER??? Stalno moram da pritisnem ili na search opciju u sredini ili na sam search bar da bi mi dao da kucam šta želim.... Jako bzvz.
a62fbd7db2125f15b5307acd40ea04d7.jpg


Sent from my S9+
 
Meni ulazi i dalje odmah na search. Postavio sam widget preko nova launchera mada mislim da nema veze to, 8.49.4.21 je verzija Gugl aplikacije

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Meni ulazi i dalje odmah na search. Postavio sam widget preko nova launchera mada mislim da nema veze to, 8.49.4.21 je verzija Gugl aplikacije

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Pa i kod mene je ta verzija? O čemu se ovde sad radi???
efa026e3e5ea15bf6610b8516349817b.jpg


Sent from my S9+
 
Za galeriju, nakon QP samo Piktures...
 
Kako beše za Poweramp i Viper4Android, jel treba beše samo MusicFx da bude isključen ili još nešto drugo da bi Viper4Android imao uticaja?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Isključi dvc i onda će da radi v4a
 
Znam da nešto treba da se isključi.[emoji23]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I ja po preporuci pređoh na Simple Gallery, zadovoljavajuća količina opcija [emoji1]
 
Ljudi je l ima neko prwdlog za dobar app za upravljanje vox tv_om?

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Sure imaš na PS.
 
Zna li neko kako se zove ona apk slična mobdro apk ? Nešto tw itd ?

Edit: ta je , hvala :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li se jos nekom desava da kada pusti nesto na youtube-u u telefonu pa poveze na tv,da mu ne radi pojacavanje/smanjivanje tona.
Pokazuje da kao da smanjuje ili pojacava,ali ipak se ne desava nista.
 
Ne. Povezujem preko 2 chromecasta (1. i 2. generacije) kao i preko Philips - ovog smeća od software - a za TV.
 
Jel postoji mogućnost da kad koristim bluetooth headset da koristim mikrofon na telefonu a da zvuk ide na zvucnik na koji je bluetooth zakačen?

Uzeo sam neki headset za kola, zakačio na aux i svi se žale da se slabo čuje.
 
Ne postoji

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 
App za cuvanje informacija po oblastima?

Postoji li neka app kao file folder, gde su informacije sacuvane po oblastima, a lako pretrazive.

Ne znam kako inace sacuvati razne informacije sa blogova, foruma itd?
 
Nazad
Vrh Dno