Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Izašao mi apdejt za SuperSU, ja ga odradio i tek odjednom javlja da nemam Root a imao sam ga pre toga.

Otkud to i šta sada da radim?
Da rutujem opet?!
I meni je isto izasao, ja apdejtovao i izgubim rut, kao i ti.
Otisao u recovery(ja imam twrp) i samo flesnuo staru verziju SuperSu i sad imam ponovo rut.
20 sekundi posla jer mi je instalacija stalno u telefonu bas z og ovih stvari.
Tako da odradi isto i vratice ti se root, sve to traje sa restartima 20 seku di, prosto.
 
Izašao mi apdejt za SuperSU, ja ga odradio i tek odjednom javlja da nemam Root a imao sam ga pre toga.

Otkud to i šta sada da radim?
Da rutujem opet?!
Isto se meni desilo malopre. Ne znam koji telefon koristiš, ja sam na note iz twrp ponovo fleshnuo super su. Posle toga sam opet dobio root.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
:) Sad videh. Kad sam odgovarao bio sam na prethodnoj stranici :)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Hvala ljudi, odradiću to i ja, sam oda vidim da li imam staru verziju. Ako nemam gde je mogu naći?
 
Ma izašao ti je još jedan update odmah posle tog faličnog. Samo ponovo ažuriraj sa gp

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Hvala ljudi, odradiću to i ja, sam oda vidim da li imam staru verziju. Ako nemam gde je mogu naći?
na apkmirror
Ma izašao ti je još jedan update odmah posle tog faličnog. Samo ponovo ažuriraj sa gp

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

meni ni nova verzija nije nista pomogla. Konkretno, dva LG G4, jedan stock rom, drugi Lineage 14.1. Sa stock nikakvih problema, sa lineage problem sa 2 zadnje verzije
 
Jel zna neko kako u fon instalirati dve iste aplikacije, odnosno jedna aplikacija na dva mesta.... Npr dva vibera?
 
Jel zna neko kako u fon instalirati dve iste aplikacije, odnosno jedna aplikacija na dva mesta.... Npr dva vibera?
Parallel space je dobra za više naloga na jednoj socijalnoj mreži (fb i to) ali i dalje ostaje jedna aplikacija , ako si to hteo.

A vidim da je neko vec odgovorio, nisam video jer sam bio na prethodnoj strani
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko kako u fon instalirati dve iste aplikacije, odnosno jedna aplikacija na dva mesta.... Npr dva vibera?
Parallel space je dobra za više naloga na jednoj socijalnoj mreži (fb i to) ali i dalje ostaje jedna aplikacija , ako si to hteo.

A vidim da je neko vec odgovorio, nisam video jer sam bio na prethodnoj strani
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Da to sam hteo, ali ne za fb... Ok hvala svima. Al ova app ti samo ne uzima krvnu grupu od licnih podataka - sve ostalo uzima :mad:
 
Poslednja izmena:
Ne znam, nisam nikad koristio jer nisam imao potrebu za tim, ali samo gledao po yt neke klipove gde hvale tu app i kažu da je najbolja za to

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ma izašao ti je još jedan update odmah posle tog faličnog. Samo ponovo ažuriraj sa gp

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Izasao, ali izgleda i ovaj falican.
I ovog sa apdejtovao i ista prica, izgubio ponovo root, pa sam opet vracao na staru 2.79 SR3, i sad opet radi odlicno.
To im izgleda zadnje dve verzije od juce i danas falicne, bar kod mene.
 
Kod mene prvi update nije ubio root ali ovaj drugi od jutros jeste, pa sam ponovo flešovao. Čekamo neki sledeći update

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
glupo pitanje, za vas sto vas zeza supersu, da li ste posle update iy playstore, otisli u supersu i uradili binary update iz same aplikacije?
 
Google photos dobio opciju arhive photo sto znaci da moze odredjena slika da se skloni da ne bude u listi sa svim ostalim slikama, odlicna opcija jos kad bi moglo da se pristupa arhiviranim slikama samo uz fingerprint, spavao bi mirnije :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Definitivno ima veze da li mm ili n. Jer mi je na tabletu proradio (vratio sam ga na mm) dok na telefonu nije htelo (n)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
kod mene obe poslednje verzije rade, 7.1.1. loši su vam ti nougati :p
 
probaj sa 7,1,2 :p
 
Sto se uopste zezate sa supersu? Phh's superuser radi perfektno na androidu 7. Mali, brz, bez kineskig koda.
 
A inace je 3-4$, stvarno vredi.
 
Instalirao sam instagram i trebace mi neko vreme. Ali imam problem. Ne mogu uopste da tagujem nikoga na slici. Prihvati on tag i kada kliknem na znak stikliranog,nista. Nikoga nije tagovao. Koja je to fora,da li se nekome desavalo?

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno