Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Vidi ga svaki file manager, al ne znam kako da ga nadjem u aplikaciji. Ne mogu da nađem sta da biram za eksterni hdd. Na koji nacin da formiram folder pairs. Nigde nemam ponudjen hdd, ima sd card al sa njom nece.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Pusti e-mail autorima aplikacije možda će imati konkretan savet :)
 
Presao sam sa huawei na xiaomi pa mi treba aplikacija koja moze da mi omoguci da dodam navigation button za spustanje status bara. To je nesto sto sam imao ugradjeno u huawei telefonu i izgleda ovako:
IMG_20201118_131516.jpg
 
Presao sam sa huawei na xiaomi pa mi treba aplikacija koja moze da mi omoguci da dodam navigation button za spustanje status bara. To je nesto sto sam imao ugradjeno u huawei telefonu i izgleda ovako:
Pogledajte prilog 292594
Status bar mozes spustiti povlacenjem ka dole vec sa sredune ekrana tako da ti je precica nepotrebna

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ja uspevam ovo da izvedem samo sa homescreena, npr iz messages ne uspevam?
 
Ovo radi tako sto kliknem na ikonicu ove aplikacije i onda spusti? Meni treba da dok sam u nekoj drugoj aplikaciji da mogu da spustim
Ja sam ga ovako rešio [emoji4]
2a405e4293b694a4f488a8cb31675b3a.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
FNG ima smisla samo ako nema sistemski gestures.

Inače odlična aplikacija

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Zanimljivo...
Ja sam ga koristio dok nije sistemski uveden na android 10, i jako sam bio zadovoljan sa njim.

U cemu ti je sad bolji FNG i kako ga koristis, verovatno neke od funkcija koristis koje nemas sistemski?

Iskljucis navigation bar i koristis FNG ili na koji nacin ako moze malo detaljnije?
 
Ako se dobro sećam, sistemski nije imao opciju dvoslojnih komandi, u zavisnosti koliko duboko povučeš strelicu sa ivice ka centru ekrana i/ili opciju da podeliš donju ivicu na više delova, pa da povlačenje sa različitih delova radi različite akcije.
Plus, FNG ima više opcija za prilagođavanje :)

Uključim normalnu statusnu liniju, a onda upalim FNG i on zameni statusnu liniju, osim u ponekim aplikacijama poput Netflixa ili sistemskog installera.
 
Ja sam kupio full verziju, ali nikako da ukapiram kako rade kad ima quick actions više od jedne. Kako ih aktiviram?
 
Ja sam kupio full verziju, ali nikako da ukapiram kako rade kad ima quick actions više od jedne. Kako ih aktiviram?
Tapneš na zupčanik, pa definišeš, a broj zupčanika (akcija) podešavaš na onom prvom zaokruženom polju, kod mene su dole 3, a sa strana samo po jedan (sa 2 akcije).

7cc4ee87eae2141d2fee24087902bf18.jpg
 
Zna li neko da li je Vertumusova Memoria definitivno napustena?
 
Stremio

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Cyberflix

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Nisam verovatno bio precizan. Treba mi app za sam Trakt, umesto sajta. Da mogu da ažuriram biblioteku.
Ima ih više na Google Play, pan koja je najbolja a da prati i serije i filmove.

I da. Neko je pitao, Stremio ima Trakt podršku.
 
Poslednja izmena:
Nisam verovatno bio precizan. Treba mi app za sam Trakt, umesto sajta. Da mogu da ažuriram biblioteku.
Ima ih više na Google Play, pan koja je najbolja a da prati i serije i filmove.

I da. Neko je pitao, Stremio ima Trakt podršku.
Probaj Hobi, lako se i naknadno dodaju gledane epizode, a lepo izgleda.
 
Mislim da stremio nema trakt,mada sam ga davno koristio

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Jel to ovo? Ja iskreno ne znam ni čemu služi :) Ovo mi se pojavi na kompu a u telefonu izgleda da nema ove opcije.
46c2da178b3223b413892ccb25e8a4bb.jpg


Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Znam da ima podršku, ja koristim.
Praviš svoju biblioteku na sajtu trakt.tv povezuješ različite apps (Kodi, Stremio...) i imaš sve sinhronizovano.
 
Preporuka za torrent app? Free ili paid, obe dolaze u obzir. Nekada koristio uTorrent, pa nisam siguran, čitam komentare, ima raznih..
 
Nazad
Vrh Dno