Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Hvala svima. Koristim i ja Wave2Pay, ali sam dosad svaki put ulazio u app, kucao PIN i tek onda plaćao, nisam znao da može i ovako.
 
Treba mi neka app za skeniranje, od kako je Cam Scanner izbacen iz GP probao sam 2-3 i nijedna ne radi kao CS, trenutno imam Office Lens ali nije ni blizu CS.
 
Pa skini ga sa apk mirror?
To što ga nema na gplay ne znači da ne može da se koristi..
I zašto je skinut?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Skinut pa vraćen, ima ga na GP. Ja koristim Clear scanner.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Isto trazio alternative od kad su skinuli CS i nasao Adobe Scan. Po mom misljenju jos bolja od CS i ima mnogo bolju obradu tako da ukloni i one tamne senke koje nastaju ako je papir bio presavijan, a koje CS nije uspesno uklanjao. Da, CS se vratio na PS ali ne nameravam da se vracam na njega.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Notebloc isto dobra.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nedostaje mi clipboard menadžer na Androidu 10.

Google tastatura ga ima da ugrađeno, ali nije to to.

Ranije sam koristio Clipper, pa prešao na Native Clipboard Manager, međutim, Google je zabranio aplikacijama pristup clipboardu iz pozadine, sa je mrka kapa sada.

Ima li neko nešto što možda još uvek radi nekim slučajem? Nemam root.
 
Eto ga u sredini.
97ee3193e45168986f9f5db50fb1ade2.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja koristim Swift keyboard i ona za moje potrrbe ima ok clipboard.
 
Apdejtovao sam prije pola sata YouTube vanced i sad ne mogu da udjem, non stop mi izbacuje kao da nemam konekcije, iako sam i na 4g i na wifi bio, u cemu je problem zna li ko?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ja sam pre neki dan skinuo neku novu verziju sa sajta.. Ne znam kad su je izbacili, ali skoro.. Jer predhodna nije dirana 8-9 meseci

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Apdejtovao sam prije pola sata YouTube vanced i sad ne mogu da udjem, non stop mi izbacuje kao da nemam konekcije, iako sam i na 4g i na wifi bio, u cemu je problem zna li ko?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Da nije do microG? Probaj da deinstaliraš microG i instaliraš ponovo.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
E ne znam sta je bilo, deinstalirao sam oba pa sam opet instalirao i evo sad moze, hvala drugari na pomoci [emoji1665]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ourlook za android mi baguje nešto. Pošaljem odgovor na primljeni mejl, on pošalje, kad se vratim u app stoji da je poslati majl RADNA VERZIJA.
Proverim preko fabričke mejl alikacije, odgovor je ipak poslat a u outlooku stoji da je radna verzija?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Hvala svima koji su predlozili notebloc, danas sam ga instalirao i probao.

Mozda nije kao CS ali mi odlicno radi posao.
 
+1 Notebloc, prezadovoljan sam. Napravi mi .pdf od više fotografija, prebacim iz aplikacije, sve radi bez ikakvih seckanja i bagova, baš dobra aplikacija. Imam Pro verziju, ali ne mogu da se setim da li je u besplatnoj razlika samo u tome što ima reklame ili ima još nešto.
 
Meni je do sada office lens radio posao za ono što mi je trebalo..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
+1 Notebloc, prezadovoljan sam. Napravi mi .pdf od više fotografija, prebacim iz aplikacije, sve radi bez ikakvih seckanja i bagova, baš dobra aplikacija. Imam Pro verziju, ali ne mogu da se setim da li je u besplatnoj razlika samo u tome što ima reklame ili ima još nešto.

Notebloc nije dobar (kompletan) za OCR (=Optical Character Recognition) tj. za "čitanje" i pretvaranje slike u tekst radi kasnijeg editovanja/kopiranja delova teksta (ili celog teksta). Naime, nema OCR na srpskom jeziku, tj. ne može da "čita" tekst na srpskom jeziku - latinicu i ćirilicu.

Za tu svrhu preporučujem FineScanner Pro od Abbyy. Njihov Fine Reader je njihov najbolji OCR program za PC. FineScanner (Pro) je "skraćena" verzija za Android telefone.
 
Hvala za info, koristim Abby Reader na računaru, pa ću da vidim i kakva je ta aplikacija. Doduše, retko mi zatreba pretvaranje slike ili .pdf dokumenata u tekst, ali nije zgoreg da mi to funkcioniše i sa dokumentima sačinjenim fotografisanjem telefonom.
 
Notebloc nije dobar (kompletan) za OCR (=Optical Character Recognition) tj. za "čitanje" i pretvaranje slike u tekst radi kasnijeg editovanja/kopiranja delova teksta (ili celog teksta). Naime, nema OCR na srpskom jeziku, tj. ne može da "čita" tekst na srpskom jeziku - latinicu i ćirilicu.

Za tu svrhu preporučujem FineScanner Pro od Abbyy. Njihov Fine Reader je njihov najbolji OCR program za PC. FineScanner (Pro) je "skraćena" verzija za Android telefone.
To ovaj od 59,90$?
Koliko je free verzija funkcionalna?
416ed5f9a350e277281cc4b2bffdc93b.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
FineScFScan_pro.jpganner - Pro: Croatian je za OCR za latinicu. Serbian je za ćirilicu.
 
Trazim neku app. da mi zameni postojecu na mi9 se. Lepog izgleda, bez bezpotrebnog obimnog podesavanja. Moze i neka koja se placa za lifetime.
 
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno