Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja koristim ovaj program sa slike,i ima sve što mi treba...
900815fb0685e6f465949aac84deada6.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kod mene radi uredno, isključeno je sve u vezi brisanja fajlova i Recycle bin-a u podešavanjima, probaj možda to čini razliku. Jedina zamerka koju imam je da pojedine slike sa nezgodnim gradijentima ne prikazuje dovoljno kvalitetno i taj bug je prisutan u svim verzijama u zadnjih godinu i po/dve. Na sreću retkost, tako da nije strašno. Što se tiče ostalog meni je potaman.
Primetio sam ovo za pixelirane gradijente pri određenoj veličini thumba.
Sad sam uključio opciju "Show images in the highest possible quality", možda će nam to pomoći.

Recycle bin mi je isključen od starta, ali neke druge opcije su uključene, poput "Always skip delete confirmation dialogue", to ću uključiti, pa da vidim da li to utiče nekako.
 
Jel ima neka app za long screenshot i plus da moze da ima olovku da pise na njoj?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Može li preporuka za dobru Screen Mirroring aplikaciju? Probao sam brdo i ili ne rade ili rade uz neke nedostatke. Na kraju sam instalirao neku Smart View od Samsunga i ona je ok, jedino što kada pustim film nema ispravnu latinicu u prevodu (nedostaju č, ć, đ...). Telefon je Sony Z2, Android LP, TV je Samsung 48" H6400. Inače bih aplikaciju najviše koristio za puštanje crtanih filmova ćerkici pa mi je najbitnije puštanje videa i ispravan prevod. Može i aplikacija koja se plaća. :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Može li preporuka za dobru Screen Mirroring aplikaciju? Probao sam brdo i ili ne rade ili rade uz neke nedostatke. Na kraju sam instalirao neku Smart View od Samsunga i ona je ok, jedino što kada pustim film nema ispravnu latinicu u prevodu (nedostaju č, ć, đ...). Telefon je Sony Z2, Android LP, TV je Samsung 48" H6400. Inače bih aplikaciju najviše koristio za puštanje crtanih filmova ćerkici pa mi je najbitnije puštanje videa i ispravan prevod. Može i aplikacija koja se plaća. :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
Ja koristim ovu,
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instantbits.cast.webvideo

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Imal' dobra alrernativa za blokada app (non root ad blocker). Zna nekad usporiti net...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
DNS66. Nisam koristio, ali je preporučuju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Iskreno ne vidim tu opciju nigde, jednostavno š, ž, ok prikazuje ali ne i č i ć. Zamolio bih te ako može SS od tih podešavanja. Hvala unapred!

Takođe ako može pomoć za Youtube Vanced. Naime instalirao sam verziju za nerutovane telefone (moj je rutovan ali iskreno jako mi je komplikovano instaliranje verzije za rutovane telefone), međutim ja najnormalnije imam reklame, kao da je u pitanju običan Youtube.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
instaliraj neki blocker....moj telefon nije rootovan,imam Youtube Vanced,i nemam reklame..koristim program Blokada
 
Treba mi aplikacija koja ce moci da automatski sinhronizuje fajlove sa kompom.

Dropbox mi je pun, ne mogu da placam subskripciju. Hteo bih da mi se slike, kada dodjem kuci i nakacim se na wifi automatski prebace na hdd kompa. Google Photos koristim ali hocu da imam i slike na kompu, u punoj velicini.
FolderSync
 
Jel vam radio auto upload slika sa kamere kada su onedrive i google photos u pitanju?
Aplikacije imaju dozvolu da pristupe kameri i folderima sa slikama ali auto upload ne radi.
Upload se aktivira tek kada uđem u aplikacije dok je do skoro to bilo po automatizmu.
Čim uslikam sliku odmah se i uploaduje.
Sve sam pretresao ne znam do čeka može da bude
Android Oreo je u pitanju a telefon mate 10 pro
 
Meni ni Onedrive ni Photos ne syncuju slike. Probao i sa high qualiti i sa full quality
Isti bug
 
probajte zakljucati aplikaciju da vam stalno bude u ram memoriji. meni radi ok upload na google photos. cim sam na wifi pocinje upload. mada ako se dobro secam raniie je bila opcija i da radi upload samo na punjacu, sada nema te opcije na zalost..

Sent from Galaxy S8
 
Meni radi normalno, uplaoduje čim slikam.
Isključi battery optimization za photos možda.
*mjau**mjau**mjau*, da li je moguće da se zbog agresivnog ram menadžmenta dešavaju ovakve stvari?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Naravno da jeste, posebno ako ih sistem prepozna kao aplikacije koje se ne koriste često

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Moze li sa Playstore-a kada se instaliraju app da se bira koja je verzija iste, tj da li su dostupne sve verzije pa ti biras koju ces da instaliras?
Po meni je ova opcija bitna iz razloga sto stariji telefoni fluidnije koriste starije verzije neke app.
 
Opet molim za pomoć ako može. Imam instaliran Youtube Vanced, Xposed i Youtube AdAway, kao i aplikaciju Blokada ali i dalje imam reklame kada koristim Youtube. Ranije dok sam koristio samo zvaničnu Youtube aplikaciju i Youtube AdAway nisam imao reklame, međutim odjednom su počele reklame najnormalnije da se pojavljuju, zbog toga sam prešao na Youtube Vanced i Blokadu ali bez ikakvih promena. Ispada da je jedini boljitak kod Youtube Vanced aplikacije što se može puštati i kada je ugašen telefon? Ima li neko ideju gde može biti problem kod mene?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Meni je Blokada opasno usporavala net, a i povremeno je zapucavala kad je otvorim, pa se deinstalirao. Instalirao block this, ista situaciji da netom. Ne znam sta drugo da radim, osim kad počne da usporava net, isključim je.
Na YT Vanced nisam primetio reklame [emoji848]
 
Proveri da ne gasiš Blokadu nekom opcijom za gašenje aktivnih procesa....
Kod mene nema reklma
7605b6229697ffa48383678bdec599fe.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da dopunim...meni ne usporava net...evo rez za trenutni 4G...
922a02c96060ed1f24c290e068b22f6d.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno