Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Neka pouzdana VPN aplikacija? Sa Tunnel Bear-om već nedelju dana ne uspevam da se povežem na USA...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Od mene preporuka da baciš pogled na StackSocial koji uvek ima neke jeftine doživotne pretplate na VPN.
Preko njih sam uzeo dve različite pretplate i vrlo zadovoljan sa obe kupovine.
Link gore je referal, pa ako nešto kupiš na kraju vratiće ti 10 dolara za neku buduću kupovinu.

Sad ne moram da razmišljam o VPN-u više nikada.
 
Da li se jos nekom na ovaj nacin(od kad se Viber ovako ažurira), Viber ažurira?Screenshot_20180524-091413.jpg

Послато са SM-A530F
 
Ne azurira se tako, to je ovaj famozni GDPR (zastita podataka) oko kog se dize galama, pa svi simuliraju zastitu i salju azurirane uslove koriscenja.
 
Znači ovo je od Viber-a i mogu/moram da ažuriram uslove korišćenja?

Hvala na brzom odgovoru!

Послато са SM-A530F
 
Poslednja izmena:
Da li postoji neka aplikacija za SMS koja mi neće konvertovati SMS u MMS?

Note 4 je u pitanju, stock 6.0.1 rom (rutovan i ima Magisk) i nemam opciju da zaustavim ovu konverziju. Note 2 nije imao ovaj problem, izgleda je ovo "feature" novog Androida ili Samsunga...
 
Textra

Ranije je postojala mogućnost da se to onemogući na Samsung telefonima, ali je bio potreban root. Ako imaš root, potraži na xda, sigurno postoji način da rešiš taj problem.
 
Textra

Ranije je postojala mogućnost da se to onemogući na Samsung telefonima, ali je bio potreban root. Ako imaš root, potraži na xda, sigurno postoji način da rešiš taj problem.
Tražio sam i na xda ali nisam našao. Inače bi mi to najviše odgovaralo jer retko koristim SMS, ali mi svaki put za tih 10 poruka mesečno naplate par stotina dinara više.
Jel si siguran da si video na xda za note 4?
 
Probaj da staviš način unošenja teksta na GSM abeceda. Negde sam čitao da to rešava problem sa mms zamenom za 3 SMS-a. Mada nisam siguran da su mislili na taj problem
 
Onda ošiša latinicu, a koliko se sećam ni smajliji se ne šalju. Nije mi to rešenje. Probaću Textru, ali bi mi najviše odgovaralo da sredim stock aplikaciju nekako.
 
kod mene je default sms aplikacija i unos karaktera mi je podesen na automatski. ne sisa nasa slova i ne konvertuje u mms.. tako mi je radilo i na note 3 neo i sada na s8. mada mislim da nisam slao sms veci od 5 sms-ova..

Sent from Galaxy S8
 
kod mene je default sms aplikacija i unos karaktera mi je podesen na automatski. ne sisa nasa slova i ne konvertuje u mms.. tako mi je radilo i na note 3 neo i sada na s8. mada mislim da nisam slao sms veci od 5 sms-ova..

Sent from Galaxy S8
Ma kakvih 5 poruka, neće 2 da pošalje. Nije do mene, nego je Samsung tako odlučio...
 
I ja sam primetio neki problem sa samsungovom sms app. Tablica na kolima mi ima đđ, i neće da mi prihvati više đđ kada plaćam parking otkad sam prešao na samsung.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Probao sinoć malo YT Music (US Store) , neće da se pokrene bez VPN. Mora svaki put, uninstall za sad.
 
Da li Google Maps ili Here WeGo mogu da vrše pretragu mesta po koordinatama i u kom formatu se pišu?

Ako ne mogu, ima li neka apk koja može, npr snimiti favorite places po koordinatama i kad se klikne na place, da nudi pokretanje neke eksterne navigacije, jedne od gore dve ponuđene?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Misliš ovako:
44.760112, 20.424453
 
Pozdrav, da li neko zna kako da rešim problem koji mi izbacuje aplikacija, nakon pokušaja da se logujem na Benchmark nalog ?

Screenshot_20180525-185118.png
 
I ja sam primetio neki problem sa samsungovom sms app. Tablica na kolima mi ima đđ, i neće da mi prihvati više đđ kada plaćam parking otkad sam prešao na samsung.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
evo meni je ovako podeseno i bez problema mi stane 13 poruka. ako kucam vise, predje u mms.

mogu da kucam latinicu, nasa slova čćžđ i cirilicu i salje bez problema. tako mi je bilo na note 3 i sada na s8. mozda ima veze za koje je trziste telefon i da li je neki drugi rom ubacivan ili zako nesto
577966c8dfeeb8fb58d81aa45cb104a3.jpg
3fab3c383d64ed81183017f74279db02.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Kupio sam juce Andromedu na Playstore, instalirao i sve je to OK, ali ne mogu da je konektujem, non stom pise da je disconected kada pratim onaj tutorial za povezivanje.... Probao sam na Win8 i win10. Ima li neko ideju kako i sta da uradim?
 
Kod mene radi. Uključim USB debugging, povežemo sa PC , udjem u Andromeda script na PC i Enter.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
@mikica023
Pise Andromeda service not started on this device!
A pokrenuta je i pise da je diskonektovana???
 
USB debugging uključiš, povežeš sa PC, pokreneš Andromeda app i stoji ti crveno, pokreneš script kao na slici i Enter. Na telefonu ti pozeleni andromeda app. Imaš instaliran su stratum?
4df9341c7d44c88a217b04dc01f69ac8.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno