Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Mene nekada ranije obavesti telefon nego što mi iskoči ono prozorče od gtalka da je stigao mejl, nikada mi ne kasni.

Gtalk na PC-u? Evo sad mi jos jedan progutao, mail sa twittera, vidim ga na kompu, a nije mi ga sync-ovao na mobilni..
 
Malo sam svrljao po netu, izgleda da se desava zbog manjka memorije na telefonu.
 
Zasto nekad ne prodju mejlovi na Gmail aplikaciji, a vidim ih na desktopu.. Tek sutradan recimo se pojavi i taj.

Hmm chudno,ja sam bas sad sebi poslao mail sa yahoo na gmail i Gmail app na tel me je pre obavestio nego Gmail notifier na pc-u :p (mala razlika mozda 10sec).
Jel ti Gmail app update-ovan ?
 
Jeste.. odnosno danas sam ga update-ovao, bio mi je do tad na predzadnjoj verziji, mada i sa najnovijom mi je progutao jedan mail. Sad sam pobrisao neke aplikacije i restartovao sync gmaila i pojavio se onaj zaostali. Sad cu da vidim dalje kako ce se ponasati.. Treba li uvek update-ovati, iako u opisu stoji nesto sto mene ne dotice, tipa fix za neku Motorolu?
 
Probah novi Skype na DHD, jel radi on kod koga kako treba, posto se meni raspada :D (force close on boot, stutter, etc)? Kako fercera video poziv?
 
ne znam da li je bilo pre ali sada kada instalirate go sms pro pita vas koju verziju hocete (lite, pro...)
 
Samo sto je Lite boolja, i isto se ucitava kao Pro (citaj duze od bilo koje druge aplikacije kad mu ne pristupas cesto), na Lite ne mozes da stavis onaj bolji mod u porukama, vec onaj gay bubbles fazon, ne mozes da menjas boju fontova, itd.. Obicna verzija konza bre.
 
Probao sam novi skajp, video pozivi rade skroz ok. Probao i rade i prednja i zadnja kamera, zvuk je bio skroz korektan, samo slika sa druge strane je bila bezveze, ali mislim da je to do slabog interneta primaoca. Kaze da moja slika izgleda super. Sada ne moram da eksperimentisem bilo sta sa laptopom bez wifi-a :)

Nijedan fc, malo me je nervirao jer prvi put kad sam se ulogovao nije bilo kontakata, ja sam kao nesto krenuo da pretrazujem, ali se posle minut pojavili svi. Pohvala za skajp ovaj put.
 
na kojem telefonu? Jer na odredjenim HTC-ima i u release notes pise da 2.x jos ne radi kako treba
 
Na HD2 sad Skype radi savrseno. Sa prethodnom verzijom nije lepo radio proximity- samo je gasio sliku, a backlight je ostajao. Probao sam bio sa raznim ROMovima i uvek isto, sad je ok.

Sent from Leo via TT
 
i kod mene gasi ekran od sad, ali neko moje objasnjenje je sledece (mozda i nisam u pravu): uz stock rom, kada proximity ugasi ekran, i brzina procesora se obara, i tada pocinje stutter. Ovo je bio slucaj na DHD sve do apdejta na gingerbread, a isto se desava na jos dosta HTC-a sa Froyo-m (wildfire i desire potvrdjeni, na speakerphone i preko sluski radi mnogo bolje nego inace). Ima gomila slicnih zalbi na skype support forumu.
 
Na WF je praktično neupotrebljiv...
 
ima ali se normalno iz Srbije ne vidi. btw trenutno su disabled invites za G+
 
@joriq

Galaxy S je u pitanju.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Hvala, već sam našao, ali na žalost, moraću da sačekam da developer izbaci verziju za 320x240 jer ovo ne liči ni na šta kad instaliram na WF.

WF via Tapatalk
 
Onda probaj runkeeper. Ja sam to koristio neko vreme.

Ttalking desire.
 
Dajte neki dobar internet radio, citam komentare za Pandoru, trazi previse dozvola i navodno eksportuje tvoje kontakte i ostale stvari, Tune-in takodje nema bas dobre kritike za poslednju verziju.. Zanima me i koliko protoka vuce jedno sat vremena stream-a i kako to radi na edge-u?
 
TuneIn je odlican, ja ga koristim ponekad.

Na edge-u nece ni jedan moci da radi...Koliko protoka uzme, pa cini mi se da mi je jednom izmerio sat vremena radia 45mb (ali nisam siguran u ovo imao sam MIUI i HTC Desire)
 
borise sve ti zavisi od kvaliteta stanice ako je boljeg kvaliteta onda vise trosi, ako je losijeg onda manje... Meni je za jedno lapo sata uzelo par mb, ne znam stvarno koliko tacno, a 64 je bio kvalitet...
 
Dajte neki dobar internet radio, citam komentare za Pandoru, trazi previse dozvola i navodno eksportuje tvoje kontakte i ostale stvari, Tune-in takodje nema bas dobre kritike za poslednju verziju.. Zanima me i koliko protoka vuce jedno sat vremena stream-a i kako to radi na edge-u?

ja licno koristim i winamp, imam par stanica koje slusam i na pc-u i na mob. Jedino sto iz nekog razloga ne mogu vise da nadjem radio.elektrana.net u shoutcast-u, a nece da otvori ni kad skinem pls fajl sa neta :-|
 
Imam problem sa Tapatalkom 1.9.0 Kad hocu da pretrazujem ili browse-ujem forume preko GPRS ne radi mi, kao da nema protok (cak se ne ucitaju ni oni predlozeni forumi na vrhu ekrana, sa ikonicama), a u isto vreme normalno mi rad favorite forumi (kao Bench sada). Na WiFi-ju sve radi normalno... da li se desava jos nekom?

Ttalk via GT540
 
Meni dok nisam promenio apn u gprsinternet, mada mozes da probas i noviju verziju tapatalka.
 
Na edge-u nece ni jedan moci da radi...Koliko protoka uzme, pa cini mi se da mi je jednom izmerio sat vremena radia 45mb

Koja je poenta onda, kod nas jedino Edge normalno radi, dok sam bio na 3G-u bio sam nedostupan par puta dnevno..
 
Nazad
Vrh Dno