Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li je neko update-ovao na poslednji skype? Od jutros se sam pali, čak iako ga ubijem ručno. mnogo mi ide na živce. Prošla verzija to nije radila.
 
Koji poslednji? Ja sam ovaj "Skype v2.0.0.45" i ne pali se sam. Sad sam ga skinuo i probao
 
Meni na nexus s se ne pali, jedino kad stignem veceras kuci da probam na sgs2 ako ti nesto znaci.
Please sign out of Skype to close the application.
 
Poslednja izmena:
@ sasa
nema potrebe.
@ cvetko
Ova opcija mi nije za to služila koliko se sećam, ali ću da probam.
 
:D Banuće im pola Banovog brda u servis ako budu pravili problem. :d

Nego, koliko vidim nema ništa od root-ovanja wildfirea na kome je froyo. Bar još neko vreme.

Vec neko vreme postoji nacin da se dobije s-off(skidanje zastite na bootloaderu), pa da se stavi custom recovery, pa i custom rom posle.
guide
Postoji i drugi nacin, meni brzi..Uradis s-off, pa onda formatiras karticu u fat, i tu prekopiras pc49img.zip, iz hboota uradis update i imash clockworkmod recovery
Ima negde na xda upustvo i za to.
 
Poslednja izmena:
Na SGS Skype ostaje da melje u pozadini,ne gasi se.

Cudi me da nikome ne smetaju unakazeni widget-i za Tapatalk od ver. 1.1.8... Mene uzasavaju.

sent from TT
 
Ja ne znam ni kako izgleda widget za TT. :D
Što se tiče skype-a, ovo sa auto logovanjem je prelazno rešenje. Evo ga stoji u aktivnim procesima.
Inače, one verzije pre ove poslednje (koju sam jutros snimio, i možda je vratim sa titanium-om) uvek mi je bilo uključeno auto logovanje i kada hoću da ugasim skype, samo odem i ubijem ga u settings. :D
Posle, kada mi zatreba, samo ga pokrenem, on me odmah loguje i vozi.
 
Na SGS Skype ostaje da melje u pozadini,ne gasi se.

Cudi me da nikome ne smetaju unakazeni widget-i za Tapatalk od ver. 1.1.8... Mene uzasavaju.

sent from TT
Na svakom androidu Skype se ne gasi.. I kod mene na Motoroli Atrix-u radi... Ali sam ga ugasio programom Optimize Tool Box.
 
Zna li neko zasto se ovo desava, nakon nekog vremena wallpaperi mi postanu ovakvi kao na desnoj slici.. Recimo svakih 10 dana.

highwaystripepixelated.png
 
Imate aplikaciju stop skype, ona bi trebalo da ubije program potpuno.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
@cezare za transfere ja volim da citam na blicu odsek sport, pa na fudbal, pa transferi uzivo :) ima finih zanimljivih rumors-a, a i konacnih transfera :)
 
Kad sno kod Blic app- radi mi preko wifi,a kad sam zakacen na net preko mreze stoji samo Blic crveni pocetni ekran i dalje ne ide- znaci ne hvata konekciju,dok B92 na primer radi bez problema. Jel to sano kod mene ili...?

sent from TT
 
Nesto drugo je u pitanju, podesen mi je apn. Zanimljivo da je radila pre 10-ak dana.
 
Otkrili su preko imei da si subverzivno delovao prema drzavi i njenim interesima.

Ttalking desire.
 
Ako bi neko bio ljubazan da baci apk ove aplikacije na neki od filesharing servisa i okači link ovde (ili na PM), bio bih mu zahvalan. Aplikacija je free, ali je ja ne vidim na svom Wildfire-u. Inače, najpopularnija sports tracking aplikacija za Symbian, od danas i na Androidu.
 

Da,mts... Apn je uredno podesen...sve normalno radi...osim- sad se setih- accuweather mi se takodje ne update-uje preko mreze

@Tetsuo: da,samo sto sam instalirao app -sve su odmah shvatili :p

sent from TT
 
Poslednja izmena:
Prema nazivu apk, rekao bih da je to Endomondo sports tracker, to nije to...
 
Poslednja izmena:
ko nije probao neka proba ubermusic od kreatora launcher proa, trenutno je aktuelna verzija beta 2
 
Zasto nekad ne prodju mejlovi na Gmail aplikaciji, a vidim ih na desktopu.. Tek sutradan recimo se pojavi i taj.
 
Mene nekada ranije obavesti telefon nego što mi iskoči ono prozorče od gtalka da je stigao mejl, nikada mi ne kasni.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno