Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Za premium, ima tih sa tvoje slike i kod mene, ali nema gomila izmedju. Najcudnije je sto je to isti izvodjac...
 
^^^^ +1, sad sam pogledao na mom(USA) nalogu, isto je tako

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Eo mogao sam i ja.. Videh gore iznad dvoje, sad ti evo i ja

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ko je vođa familije ja sam za. Samo neka neko javi pa da se dogovorimo preko PM
 
Moja grupa je popunjena i aktivirana vec...
 
A zasto ste morali ranije na 2 nedelje preko VPNa?

Ja sam van Srbije, ali da li mogu da otvorim srpski nalog kod mojih, i da ga koristim vani?

Gesendet von meinem SM-T580 mit Tapatalk
 
A zasto ste morali ranije na 2 nedelje preko VPNa?

Ja sam van Srbije, ali da li mogu da otvorim srpski nalog kod mojih, i da ga koristim vani?

Gesendet von meinem SM-T580 mit Tapatalk
Jer Srbija nije bila na listi, a onda kad otvoriš nalog na neku drugu zemlju, moraš onda svake dve nedelje da se zakačiš iz te zemlje.
 
Šta je flow? Pretpostavljam da misliš na ono da ti na osnovu neke pesme pušta sličnu muziku?
Klikneš 3 tačke na neku pesmu, pa ideš na go to song radio.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Tako nešto. Ali ja kad pustim pesmu i idem na tri tackice nemam tu opciju. Možda zato sto sam za sada na free nalogu dok ne prebacim sa deezera premium.
Kod mene je ovako
da34ce02084c7e7fe14c57ba0e64140f.jpg
 
Btw, to za logovanje sa VPN-om na svake dve nedelje je važilo za free nalog, za plaćeni treba samo prvi put da se uloguje sa IP adrese iz zemlje na koju je nalog registrovan, posle ne mora nikad više.
cca58a7d3074ba3e017097fa01909176.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koliko otprilike skida megabajta Spotify na najboljem kvalitetu recimo na sat vremena?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Btw, to za logovanje sa VPN-om na svake dve nedelje je važilo za free nalog, za plaćeni treba samo prvi put da se uloguje sa IP adrese iz zemlje na koju je nalog registrovan, posle ne mora nikad više.

Upravo, to sigurno ne važi za family premium. Ja se ulogovao prvi put preko VPN, i to je to, posle normalno koristio na gomili uređaja bez VPN.
 
Narode, vidim da dosta vas koristi family nalog, i pretpostavljam da nisu nikada tražili neku potvrdu o tome da li živite pod istim krovom, ali ipak da pitam...
(Vidim da si u nekim zemljama tražili lokaciju, pa odustali kasnije kad su ih advokati pritisli)

SM-N975F
 
Ne traze potvrdu, provereno, pisali smo vec, pravite slobodno.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
ipak bih rekao da smo uskraceni za neki sadrzaj. Evo bukvalno prvi usa izvodjac na kog sam kliknuo i kod koga je bilo 20-30 pesama na srpskom spotify imam samo dve dostupne za slusanje.
 
Btw, to za logovanje sa VPN-om na svake dve nedelje je važilo za free nalog, za plaćeni treba samo prvi put da se uloguje sa IP adrese iz zemlje na koju je nalog registrovan, posle ne mora nikad više.
cca58a7d3074ba3e017097fa01909176.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
Je l imas premium? Ja nemam tu opciju vrv jer sam free. Ali vrv ću da otkazem deezer i uzmem spotify
 
Inače, ako nekome treba, postoji servis koji prebacuje playliste između servisa: https://www.tunemymusic.com/

Prebacuje sa (skoro) svega na (skoro) sve. Meni je sa Spotify-ja lepo prebacio na Tidal sve, osim par numera domaćeg rock-a koje ne postoje na Tidal.

Kome treba, nezamenjljivo je.
 
Poslednja izmena:
Koliko otprilike skida megabajta Spotify na najboljem kvalitetu recimo na sat vremena?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

na 1h ne mnogo, stvarno beznacajno. racunaj da ti je to 10-12 pesama po par megabajta.
ja sam ranije streamovao po 1h dnevno i to mi je trosilo oko 2gb mesecno, dakle oko 5-6mb po pesmi.

Sada sam DL sve liste i ne streamujem uopste.
 
Zato što sam ja danas slušao jedno 40-45min i skinulo mi 245mb, mada sam dosta prebacivao s pesme na pesmu pa moguće da je ucitavalo sve te pesme cele...Screenshot_2020-07-15-17-40-59-312_com.miui.securitycenter.jpg

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Možete podesiti da preko mobilne mreže, bude niži kvalitet, da se štede podaci. Premijum nalog inače podrazumeva mnogo veći bitrate.
 
Inače, ako nekome treba, postoji servis koji prebacuje playliste između servisa: https://www.tunemymusic.com/

Prebacuje sa (skoro) svega na (skoro) sve. Meni je sa Spotify-ja lepo prebacio na Tidal sve, osim par numera domaćeg rock-a koje ne postoje na Tidal.

Kome treba, nezamenjljivo je.

Najbolji program za prebacivanja plej-listi je https://soundiiz.com/ postoji i free verzija, ali za par dolara mozete prebaciti bukvalno sve sa svih audio striming servisa na koji pozelite. :)

Da odgovorimo i za Deezer-ov Flow, on ne postoji na Spotify, to sto vi pokusavate je tzv. radio station, sve zavisi kako se na kojem servisu naziva. Flow je jedinstven Deezer-ov produkt koji koristi vise plej-lista, a sacinjavaju ga vasi lajkovi tj. hearts koji je umiksovan sa slicnim listama i bendovima, odnosno algoritam vremenom "prepoznaje" i "uci" vas muzicki ukus i na taj nacin preporucuje nova izdanja.

Sto se Family naloga tice, Youtube Music ne pravi apsolutne nikakve probleme, dok je za Spotify krajem godine receno "New accounts will be required to verify their address using Google Maps, and Spotify “may from time to time ask for re-verification” of your home address. If you fail to meet those criteria, Spotify notes that it can terminate or suspend your family plan."

Inace, za razliku od Apple Music-a, Spotify nas nije toliko sasekao sa dostupnoscu odredjene muzike, ali opet nedostaje znacajan deo onoga sto vec postoji na Deezer-u ili YTM-u.

Ne zamerite, spojio sam vise odgovora u jedan post. Pozdrav i srecno slusanje. :)
 
Najbolji program za prebacivanja plej-listi je https://soundiiz.com/ postoji i free verzija, ali za par dolara mozete prebaciti bukvalno sve sa svih audio striming servisa na koji pozelite. :)

E ovaj sam koristio. Platio 4-5 USD za mesec dana i prebacio sve liste sa Sp na Deez I picked opet u obrnutom smeru.
 
Tune my music je free, potpuno. Radi isto.

Prednost soundiiza je što ima mogućnost da stalno radi u pozadini, i sinhronise vaše liste na raznim stream servisima. I to je ono što naplaćuju. Ali ako treba jednom da uradite prebacivanje, tinemymusic je dovoljan i besplatan.

Soundiiz za besplatno, mislim da može samo par listi da prenese, ono, da pokaže šta zna...

...mada, nisam probao da li može sve liste da prebaci bez plaćanja. Tune... je sve uradio kako treba pa nisam dalje izučavao.
 
Najbolji program za prebacivanja plej-listi je https://soundiiz.com/ postoji i free verzija, ali za par dolara mozete prebaciti bukvalno sve sa svih audio striming servisa na koji pozelite. :)

Da odgovorimo i za Deezer-ov Flow, on ne postoji na Spotify, to sto vi pokusavate je tzv. radio station, sve zavisi kako se na kojem servisu naziva. Flow je jedinstven Deezer-ov produkt koji koristi vise plej-lista, a sacinjavaju ga vasi lajkovi tj. hearts koji je umiksovan sa slicnim listama i bendovima, odnosno algoritam vremenom "prepoznaje" i "uci" vas muzicki ukus i na taj nacin preporucuje nova izdanja.

Sto se Family naloga tice, Youtube Music ne pravi apsolutne nikakve probleme, dok je za Spotify krajem godine receno "New accounts will be required to verify their address using Google Maps, and Spotify “may from time to time ask for re-verification” of your home address. If you fail to meet those criteria, Spotify notes that it can terminate or suspend your family plan."

Inace, za razliku od Apple Music-a, Spotify nas nije toliko sasekao sa dostupnoscu odredjene muzike, ali opet nedostaje znacajan deo onoga sto vec postoji na Deezer-u ili YTM-u.

Ne zamerite, spojio sam vise odgovora u jedan post. Pozdrav i srecno slusanje. :)
Nešto najbliže Flow su Daily Mix playliste.

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno