Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Nezvanično od 15.7 Spotify u Srbiji i u drugim zemljama u okruženju.

1ab0d28688dbc2ef863956bb014a8d54.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo mi je uverljivo isto kao onaj Starbucks instagram profil pre dve godine, niko nesto zvanicno da objavi,ali aj videcemo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ako budemo imali isti izbor kao sto imamo za netflix, onda bolje i da ne uvode.
 
Ionako je Spotify gori izbor od Deezera i Tidala jer nema nikakav hi-fi plan sa visokim kvalitetom reprodukcije. Bar je meni to bitno.
 
Šta suprotno, nema ništa od naše muzike?
To nije tačno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Hoce da kaze da izbor strane muzike nije kao u USA recimo.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Ja koliko znam Spotify nije area restricted, dostupno ti je isto ono što je dostupno i u USA?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja koliko znam Spotify nije area restricted, dostupno ti je isto ono što je dostupno i u USA?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Nije isto. Mislim, džabe mi filozofiramo sada unapred kada još nismo videli ponudu, ali restrikcije na spotify postoje. Mainstream nije problem, domaće će takođe sigurno biti, ali sigurno će biti razlika.
Prvi primer koji sam za sekund izguglao
https://community.spotify.com/t5/Ot...r-etc/Country-restrictions/m-p/1017026#M16500

Ja sam od početka napravio USA nalog jer sam očekivao da tu ima najveći izobr i nisam do sada zažalio. Možda ne bih osetio bilo šta, mada svakako želim veći izbor makar i ne trebao.
 
Pa ovaj plan za acc-ova uopšte nije loše.. Dođe mu po 1.33 evra mesečno

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Konacnooo i dalje ne verujem. Najvise mi znaci sto ce konacno download da radi.
Cene su odlicne za ovaj family plan.
Jel voljan neko da pravimo family?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Još da vidimo da li su nas, i koliko, osakatili sa ponudom muzike.
 
Evo ja sam se prebacio na srpski nalog skinuo apk sa neta jer ga jos nema u play store, gledam i kompletna biblioteka koju sam imao za ove 4 godine koliko ga koristim mi je dostupna, deluje mi da nisu sakatili...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sjajna vest. Ovaj family pack je super cena

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo da potvrdim da radi. Promenjena zemlja na srbiju i placeno nasom karticom direkt. Ostala je grupa netaknuta, ali se zemlja promenila na srbiju.
Testiramo muziku.
 
Kvalitet (barem u free verziji) je baš los.

Osetna razlika, testirano na HTC Ultri sa USonic slušalicama preko blagog EQa u PowerAmpu i to sa MP3 fajlom 128 kbit/s, da mu dam barem neku šansu.

Glasnije od ovog bukvalno ne smem a sedim u dvorištu, ista pesma preko Spotifya mora i da se pojača a zvuči kao još veća kompresija :/

b4dd1ab96a014f4930b2e26ff9c0cf6a.jpg
 
Ima limita. Prva playlista, 3 pesme
1. ramones, album animal boy, somebody put something in my drink. Nasao alternativu, sve isto, samo bez covera. Inace su drugi albumi dostupni
2. anthony hamilton, freedom. soundtrack za django unchained.
3. tony joe white, album closer to the truth, aint going down this time. Izvodjac je tu kao i ramones, ali ne ovaj album.

to je ono, na keca sa mainstream playliste. nista strasno za sada, cak mi i nisu bitne te stvari, ali je ocigledno drugacije
 
^^
Ima razlike u kvalitetu izmedju free i premium naloga:
“You also get the ability to listen to higher quality audio streams. On the free plan, tracks are streamed at 96kbps on mobile and 160kbps on your computer—a small, but noticeable drop in quality compared to a CD. With Premium, you can listen to tracks at up to 320kbps which is, for most people, completely indistinguishable from CD quality audio.”


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I zvuci tako. Znači, mora da se plati, ovo free je za ove sto rokaju preko zvučnika, preko slušalica je stvarno loše.
 
Nazad
Vrh Dno