Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Evo dajte pare meni :p
 
Ako se neko slučajno predomisli, rado bih se priključio kupovini family

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Au, niko da pokaze inicijativu... Strasni smo.

Ajd u pp meni svi zainteresovani. Moracemo da delimo adresu. Sad samo ne znam da li je prommena moguca u letu ili je potrebno napraviti nalog sa tom adresom.
Probacemo pa cemo videti.
 
Ocemo li da radimo akciju ili ne?
Javlie mi se samo dve osobe
 
da
 
Ja ostajem pri odluci, ali znam da sam ja jedna od te tri osobe! :D
Treba nam jos! :p
 
Sorry, imao sam neke majstore pa nisam gledao topic.. 99% hoću samo jurim da mi se sklope kockice za risiver, pa javljam. :)

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Denon 4306 od jeftinijih, Marantz sr7008/7009 od skupljih, ništa između ne videh po oglasima.. Imaš neki predlog ili samo pitaš? :)

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Denon 4306 od jeftinijih, Marantz sr7008/7009 od skupljih, ništa između ne videh po oglasima.. Imaš neki predlog ili samo pitaš? :)

Sent from my A0001 using Tapatalk

Gledam nešto za sebe, pa zato pitam.

Ako imaš nekog u DE možeš i sa ovim dobro da prođeš (200€)

http://www.ebay.de/itm/Marantz-SR-7001-Top-Zustand-Marantz-7001-3-facher-Testsieger-AV-HiFi-Receiver-/252975275357?hash=item3ae6805d5d:g:pYAAOSwAPVZNSsU

https://www.whathifi.com/marantz/sr7001/overview
 
Poslednja izmena:
I ja sam zainteresovan da postanem deo familije, ako moze, naravno...

moze, kako ne. ti si peti.
I ja ne bih mnogo vise cekao. po 3$ svako i laganica. Ako se neko javi do veceras super, ako ne idemo ovako.
 
Mislim da familija djuska uz Spotify,hvala kolegi @subtractor:banana:
 
Konačno mogu da ga castujem na CC audio,pravo uživanje:happy:
 
Kada stigne spotify u Srbiju koristicu ga.. Do tada VPN i slicne fore su ******stina...
 
Ovo je premium nalog,nikakav VPN
 
Samo da javim da trenutno nije potreban entropay za kupovinu premium naloga. Bez problema sam dodao intesa visa electron i tako platio. Samo je bitan US paypal sa americkom adresom. namenski google nalog i PP se otvaraju za 5 min. Jes bezveze da moramo da se gnajvimo, ali nije bas tortura. VPN ne koristim vec neko vreme. Na web spotify se logujem normalno.
 
jos mi se ljudi javlja za family.
trenutno su se javile tri dodatne osobe: pilauda, Risko i paradizov ortak. ako ima jos zainteresovanih neke se jave da se napravi i druga grupa
 
A mesecno se placa koliko za premium ?
 
Jel vam svima iz prve grupe radi family premium na kompu bez vpn za. Prvo logovanje?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jeste li uzeli na godinu dana ?
 
Ne, za sada samo mesec da vidimo kako ce da radi, ali sam ja za to da se ide na godinu sledeci put.
 
Nazad
Vrh Dno