Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Probajte da prenesete Globaltel (sa l u sredini), možda to prođe [emoji3].

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Meni su u Telenoru rekli da broj koji je prenešen sa MTS-a pre 2 godine i koji nije pod ugovornom obavezom ne mogu da prebacimo kod njih na pripejd nego da će se broj vratiti u matičnu mrežu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bratu odobrili 50% popusta na Total 4. Imao pre toga Total 2, pisao im preko Instagrama i za dva dana ga zvali.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Meni su u Telenoru rekli da broj koji je prenešen sa MTS-a pre 2 godine i koji nije pod ugovornom obavezom ne mogu da prebacimo kod njih na pripejd nego da će se broj vratiti u matičnu mrežu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Vrlo čudno... Moj ćale je iz MTS-a prešao u VIP isto pre par godina i sad je prešao na VIP prepaid i to je to... Nema ograničenja. Mislim da taj koji ti je rekao ili ne zna ili se prave blesavi da te navuku na ugovor.
 
Vrlo čudno... Moj ćale je iz MTS-a prešao u VIP isto pre par godina i sad je prešao na VIP prepaid i to je to... Nema ograničenja. Mislim da taj koji ti je rekao ili ne zna ili se prave blesavi da te navuku na ugovor.
Pa zbog ugovora sam i hteo ali sa 50% pošto ovako neće da daju vole da komplikuju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo da se malo pohvalim...dobio sam 1000 kinti popusta na dodatnu opremu...nije lose ;)
Jos samo kad bi znao sta sve nude od dodatne opreme i cene,posto im ono na sajtu u pdf formatu ni blizu nije tacno u odnosu na ono sto nude u radnji.

Gledao BT zvucnike,ono od 3 ponudjena u pdf u radnji imaju samo jedan model i jos par marki zvucnika koje uopste ne spominju tamo u pdf katalogu...haos

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nije loše, iskoristi to.

Ja upravo dobio 3GB do kraja dana od momenta aktivacije [emoji38]
 
Naravno...samo jos kad bi mi poslali sta sve nude...a da je ponuda tacna [emoji23]

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Bratu odobrili 50% popusta na Total 4. Imao pre toga Total 2, pisao im preko Instagrama i za dva dana ga zvali.

I moj kolega odmah dobio 50% popusta na Total 4. Istekao mu ugovor ovih dana, zvao ih juče, odmah mu ponudili 50%, sve završili za par minuta...
 
Ta cena uz 50% je inače realna cena paketa.
Ništa oni nama ne nude niti čine.
 
Otprilike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje
Koga zovete za ovaj popust od 50%. Supruga bi presla na Total 4 sa 50% sa Total2. Juce joj istekao ugovor. Danas isla do poslovnice i ponudili joj 25% popusta na Total4.
Moze i neki mejl posto ni jedno ni drugo nemamo te tvitere i instagrame.
 
servis@telenor. rs


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam da li je za ovu temu. Nisam znao do danas da Telenor petkom ima onu promociju grebanja i dobijanja nekih nagrada. Vazi za one koji imaju njihovu aplikaciju. Ja ogrebao 10 Gb za Instagram za mesec dana koriscenja od momenta aktivacije. Predlog kako potrositi tih 10 gb na Instagramu koji btw bas i ne koristim cesto.
 
Poslednja izmena:
Ja sam jednom ili dva puta za dve godine potrošio tih 10GB


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Ne znam da li je za ovu temu. Nisam znao do danas da Telenor petkom ima onu promociju grebanja i dobijanja nekih nagrada. Vazi za one koji imaju njihovu aplikaciju. Ja ogrebao 10 Gb za Instagram za mesec dana koriscenja od momenta aktivacije. Predlog kako potrositi tih 10 gb na Instagramu koji btw bas i ne koristim cesto.

Od svih tih servisa koje nude, jedino instagram trosi najvise. Postavljanjem fotki, postavljanjem story-ja, gledanjem tudjih story-ja, gledanjem IGtv-a...
 
Ja iskreno ni ovo iz paketa što imam za društvene mreže pa ne mogu da iskoristim kako valja a kamoli to kad ogrebem i još dodatno dobijem.
Bilo bi nam korisnije da dobijemo npr 10 000din popust za telefon ili tako nesto kao korisnik iznad za opremu..
Onaj ko ima one low cost pakete njemu svakako ovo znači ali ni ovo neće još dugo da traje haha.
Telenor i njegove fore kako bi zadržali korisnike [emoji3064]
 
Poslednja izmena:
@Bandzi8
Hvala taman da znam kako da ih potrosim kada sam ih vec dobio. :)
 
Taj info nije nikakva garancija, meni u dve Telenorove poslovnice u Kragujevcu su rekli da ne moze sa mts postpaid na telenor prepaid.

Dobijao sam svakave odgovore, to ne moze, pa mi trazili puk 1 i puk2. Ja im kazem kakav puk 1 ili puk 2 ja sam na postpaid-u sto znaci da mi je broj registrovan.

Ne znaju to da urade u njihovoj aplikaciji i onda samo da me otkace.

Ja ne mrdam od pulta i kazem im da nemaju dobru informaciju i da zovu sefa ili korisnicki servis i da im neko kaze kako se to radi.

Onda zovu nekog i on im kaze da ne moze ili da nije to radio. Onda zovu sledeceg pa on kao zna i prica im preko telefona korak po korak kako to da urade.

Dva puta mi davali karticu i kao uradili su zahtev i corak.

I onda treci put me zvao lik koji je to znao da uradi i rekao da dodjem u poslovnicu za vreme njegovog radnog vremena i izvinjavao mi se sto me cimaju nekoliko puta da idem da podnosim zahtev za prenos broja.

Tako da, ako je Globatel dobio licencu za operatera ne znam po kojem slovu zakona oni nece da prenesu Globatel broj u njihovu mrezu(mislim na klasican Globatel broj sa sim karticom, virtualni naravno da ne mogu)

Ovo 100% može, lično sam podnosio zahtev za port iz mts postpaid na telenor prepaid i nije nikakav poseban proces.
E sad ako preneseš broj na postpaid ne možeš da ga prebaciš na prepaid dok ne prođu 90 dana. Kao prepaid ne dobija svako istu ponudu tj ne može svako da dobije 50% popusta na sve pakete (nekome će dati popust na sve pakete a nekome samo na recimo total 15 i skuplje). Isto nekim novim prepaid brojevima nije moguće dati tu promociju jer ne bude učitana neko vreme.
 
Malopre sam platio parking i u poruci piše da je cena 37 dinara. To je cena sa PDV-om jel tako?
Prethodni zaduženje mi je bilo 39 dinara, sada je 82 bez PDV-a. (82-39)x20%=51.6. Po tome ispada da Telenor naplaćuje za poruku 51,6-37=14.6 dinara sa PDV-om. Da li ja negde grešim, i nisu li se ranije poruke skidale od besplatnih iz paketa?

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Kod mene je ovako, platio parking 31din a ukupno zaduženje izvan pretplate 34,60din.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
[emoji848] baš ću da ispratim sledeći put kad budem plaćao.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Nikad nisu isle iz kvote besplatnih samo su tebi nesto puno naplatili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nešto sam mislio da jesu. Mada sad kad vratim film unazad, znam da ipak nisu.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Nazad
Vrh Dno