Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Htedoh da uzmem njega, bez obzira što mesečno trošim 400+ minuta, onako za probu ali zeza što ne može da se šalta između njega i total paketa ako zatreba tako da sam ipak odabrao total...
 
I još jedno teoretsko pitanje ako neko zna - kada se uzme telefon na rate, uz ugovor na 24 meseca i telefon se plati prevremeno (recimo posle 12 meseci) - kako stoje stvari oko obnove ugovora? Može li se ugovor odmah obnoviti i ponovo uzeti telefon ili se mora čekati istek tog ugovora (eventualno minus onaj jedan mesec)?
 
Kako vam se isplati uzimati telefon na 24 rate preko Telenor banke kad im je cena nenormalna!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad nenormalnu cenu podeliš na 24, uz popust na pretplatu i domaću garanciju, izađe povoljno. Cene su u rangu domaćih maloprodaja, ne možeš da ih porediš sa švercerima sa KP.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad nenormalnu cenu podeliš na 24, uz popust na pretplatu, izađe povoljno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
E, to je pravo objasnjenje za uglavnom sve vrste pretplata, ugovora itd..,
Svaka ti čast na ovoj rečenici, majke mi,,


"Nenormalna cena ÷ 24 meseca + popust na pretplatu = povoljno"

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Nekome s malim potrebama i niskim računom ko ne dobija popust, a i ima keš, cijene su nenormalne. :D

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Zato je Telenor nekada imao onaj famozni popust od 10k [emoji23]
Klasika ...
 
Pa gledam cene telefona i one su iste kao u radnji kad uzimaš. Očigledno prevagne popust na pretplatu što se dobija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam recimo gledao nokiju 7.1 u mtsu i telenoru

MTS
smorika 1999 x 24 = 47976
telefon 325 x 24 = 7800

55776 din

TELENOR
total 2 1649 x 24 = 39576
telefon 1140 x 24 = 27360

66936din

:d

I onda telenor rokne mozda novogodisnji popust od 10k i eto radosti :D
A standardna ponuda je uvek skuplja u telenoru ali uvek.
 
Prosle godine je za Black Friday bilo dobrih popusta u Telenoru, vecih nego za NG. Cekamo 10 dana pa da vidimo da li ce ponoviti i ove godine.
 
Kako vam se isplati uzimati telefon na 24 rate preko Telenor banke kad im je cena nenormalna!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Eto isplati se... A možda se opet i ne isplati samo što postoji dovoljno dobar razlog zašto se neko odluči na tako nešto...

To je kao kada bih ja sad pitao kako vam se isplati da kupujete iPhone kad za mnoooogo manje para možete da kupite Xiaomi ili Meizu koji imaju mnogo bolji odnos cena-performanse od jabuke kojima je cena nenormalna...

Ali mene jednostavno to ne interesuje jer si sigurno imao svoj razlog ili računicu, kao što verovatno neko ima i u vezi tvog pitanja.

I tu bih stavio tačku.
 
Poslednja izmena:
Kako vam se isplati uzimati telefon na 24 rate preko Telenor banke kad im je cena nenormalna!?

Pa prvo garancija je najbitniji faktor kod mene. Sa kp možeš da iskoristiš garanciju za neke sitne popravke ali ne ako treba da dobiješ drugi telefon (ako je garancija odoperatora). Drugo razdelim to na rate i sam biram dinamiku otplate. Meni je tako povoljnije sada i to je to.
 
Ako moze bez rasprave kako-zasto, isplativo-neisplativo, bilo bi dobro po temu.
 
Telenor drugi put zaredom odbija zeni prenos broja u Vip. Pod glupavim izgovorom da racun nije izmiren iako je zena otisla u telenor poslovnicu, proverila tamo da nema dugovanja i cak joj je sluzbenik rekao da moze opet da pokrene prenos broja i opet su odbili sa istim razlogom. Kome se zaliti na ovu bandu?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Meni su isto odbili prošle godine sa razlogom da sam dao "netačne podatke". I to me nisu ni obavestili, čekao sam 10 dana skoro i onda slao mejl njima da pitam šta se dešava da bi mi rekli tu glupost od razloga.
Kad mi istekne ugovor ako mi ne daju 50% popusta na tarifu ne pada mi na pamet da ostajem kod njih.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pa kome drugom se mozete zaliti nego RATEL-u?
 
U Novom Sadu gotovo par dana meseno internet radi katastrofalno.

Internet, kao i cela mreza nekako bas dosta brljave u poslednje vreme.
 
Ja već dva meseca unazad svaki dan dok idem autoputem pored Aleksinca i Ražnja prebacim na Vip, koji ne radi na tom potezu nešto sjajno, ali za razliku od Telenora bar radi.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Mi 9T pro 6/64 70k.
154081c0fd9719ca64f196c4ee3e0209.jpg


from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nisu normalni,nema sta...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Zlatno doba.

Gledam i u mts-u mi a3 ima neku suludu cenu, jeftinije na kp da kesiras.
Precenjuje te xiaomi telefone.
 
I ovaj Honor 9X je mogao da bude zanimljiv da su uzeli 6/128 varijantu. Al kod njih samo osakaćene verzije. I šta je sad ovo, nijedan novi uređaj ne podržava 4G+ (Honor 9X, Honor 20 pro, A30S, MI A3, za 9T nije navedeno...?? ) . Jel to postalo luksuz ili im nisu tačne informacije na sajtu?

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Mi 9 Lite podržava.
91d31b3f779b00891ec239ab5d9e0131.jpg


EDIT: Aha, od modela koje nude... Kapiram da mora onda i ostali Xiaomi da podržavaju.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, od ovih novih koji su se pojavili u njihovoj ponudi u zadnjih dan dva. Prosto nemoguće da Honor 20 pro nema 4G+

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Nazad
Vrh Dno