Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

^nema. Ja sam pogresno ispratio da je neko rekao da su mu avansi proknjizeni, ali verovatno je nesto drugo mislio (ili nije ranije pogledao), pa se zalio... ispalo je da je samo izmenjen izgled za sada.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni su sa portala obrisali ili samo ucinili nedostupnim SVE vezano za bivsi telefonski broj. Racune, zalbe, statuse prigovora - sve.

Ako ko prati, jos mi nisu dostavili korigovani racun i ne zele da mi daju instrukcije kako i koliko da platim. I dalje se vade na sistem koji ne radi...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ovo kao Amerika 80ih? "Ma poslao sam vam cek!" :) Nema veze sto ga nisam potpisao ili sto vise nemam racun u toj banci :D
 
Коначно не морам да се логујем сваки пут кад идем на портал, сада памти. Иначе ми О1 истиче за 3 а КТ2000 за 9 дана па ћу ускоро да останем само са припејд бројевима. Време је за zzzzzzzz.
 
Izgleda da je MTS konačno posle 5 ?? meseci sredio sajt, sad je drugačiji interfejs prikaza računa, zaduženja,listing.. valjda radi i online plaćanje sad samo čekam nove račune kako bih proverio, mada je sramota da im ovoliko vremena treba da srede sajt !!
 
Nisu bili radovi na sajtu, nego na billing sistemu. Mislim da i dalje traju :)
 
Samo je sajt izmenjen, nista drugo ne radi :)
Jedini plus je sto roming sada moze preko portala da se ukljuci/iskljuci, i moze i samo data roming da se iskljuci.
Ali rekao bih da i dalje ne moze za KT da se zabrani roming. Na postpaidu sam uredno dobio poruku, na KT brojevima jok :(
 
Када ће да среде апликацију, још увек стоји март месец.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Sta im onda ovoliko treba da srede ?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Neki drugi sistem. Verovatno ga mi greskom zovemo billing samo.
 
Otkud ti to da sam pobrkao ?

Ako nije to, šta se radi ? Da li znaš ?
 
Poslednja izmena:
Kod mene je prikaz sad normalan, sve prikazuje, da li radi plaćanje karticom videćemo.
 
ne radi placanje karticom jos uvek..

Usled obavljanja radova na unapređenju sistema, usluga onlajn plaćanja računa neće biti dostupna do daljnjeg.
 
Upravo došao iz poslovnice.Žalio sam se na dug iako sam u pretplati.Dobijam stalno upozorenje da nisam platio april.Rekli su mi da dođem u septembru ali ne na početku meseca već pri kraju.Najbolje u oktobru,jer,kako mi kažu,aplikcija nije završena.
 
koliko traje garancija na tel iz mts,konkretno nokia 3?
pojavila mu se zuta fleka pa reko ako moze da se ispegla kod njih.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
koliko traje garancija na tel iz mts,konkretno nokia 3?
pojavila mu se zuta fleka pa reko ako moze da se ispegla kod njih.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Dve godine. Treba ti ugovor iz mts-a i nosi u Promobi direktno. Odmah će da ti zamene ekran

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni ovaj novi portal ne pokazuje maj 2019 među računima a plaćen je :d
Ide mart,april pa jun :d
 
Kod mene sve po redu, ali dalje nema odgovora za roming. Nije da mi je nešto bitno, ali eto.
 
Da li je neko dobio poruku od MTS sledece sadrzine:

"Atraktivni telefoni na 24 rate, bez ugovorne obaveze!
Zadrzite popust na Vasu tarifu i kupite telefon po super uslovima.

Bogatu ponudu telefona pogledajte na mts.rs u delu Uredjaji/Telefoni.

Info i kupovina u mts poslovnicama.

Vas mts"

Ici cu do mts ali ne danas.
Al ako je neko dobio i proverio može da podeli info ovde.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Dobio sam poruku ali nisam bio. I mene zanima

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Dobio sam ja to ti je cena telefona u mts-u podeliš na 24 dete, cena u slobodnoj prodaji ali njihova cena telefona.

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
E, a zašto oni naplaćuju meni razgovore kad imam minute?!

0nVyqdf.png

riUlAo9.png
 
Podrška kaže: Greška u sistemu, račun će biti storniran kada bude generisan ako bude generisan sa uvećanim iznosom, ali ne bi trebalo da bude. Moguće je da novi portal greši u prikazu.
 
Sad mi stize sms za O2 i za KT,

Obavestavamo Vas da dodatak Promo roming 1GB na Vasem broju istice 31.08.2019. godine. Vas mts

Nisam ni znao da mi je ipak aktivirano za KT.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Upravo je i meni stigao takav sms, šta im to sada znači kad je bila priča 1gb u romingu do kraja godine svaki mesec!?

P30 Pro
 
I meni isto stigao danas sms iste sadržine. Nadao sam se do kraja godine ili su uvideli grešku da je to važilo samo za nove potpisnik ugovora a ne i za one koji su produžili ugovor.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno