Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Forsiraj 3G only, tj
3G/4G only.
 
Je l proradio moj.mts.rs nekome? Danas je veliki 25. april

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Дође и тај 25. април а неспособњаковићи нису у стању оспособити електронско плаћање рачуна.
 
Meni stigao sms gde me mole da izmirim obaveze da ne bi došlo do suspenzije odlaznog saobraćaja, a ja platio sve na vreme. Čak piše da nisam platio ni račune za Februar, a i njih sam platio. Valjda će to srediti uskoro, do 25.Aprila 2020.
 
Kako osobi koja nije vična osigurati da ne potroši mobile data u roamingu? Mts biznet tarifa. Na samsungu dualsim j6 onemogucen data roaming za mts sim a za mobile data odabran sim2 telenor prepaid gde je uplacen roaming dodatak. Moze li se zvati CC mts da isključe data u roamingu?
 
Bilo bi dobro, zbog problema sa 4G, mada mozda bi pomoglo i prebacivanje na samo 3G (ako ne iskljucis data roming na zahtev u cc mts) al onda usporava net za telenor roming... mada ako je odredjeno da data ide samo sa telenorove kartice... hmmm ... javice se neko vec kompetentan a ne da te jos zbunjujem ja neuk...

E da, ima i mts sada roming net...
 
Poslednja izmena:
Kako osobi koja nije vična osigurati da ne potroši mobile data u roamingu? Mts biznet tarifa. Na samsungu dualsim j6 onemogucen data roaming za mts sim a za mobile data odabran sim2 telenor prepaid gde je uplacen roaming dodatak. Moze li se zvati CC mts da isključe data u roamingu?

Kako je podešen telefon nema šanse da potroši data net sa mts kartice osim ako ne promeni u podešavanjima postavke koje si podesio.To već moraš da vidiš sa osobom koja koristi telefon.S obzirom da nije "vična" teško da će ta podešavanja i pronaći.
 
do kojih podesavanja osobr koje nisu vicne mogu da stignu, to je neverovatno :) pa tako izmedju ostalog kad vidim da mama salje sestri sliku preko mms-a na nemacki broj umesto na viber, ne bude mi dobro :) kod telenora moze da se iskljuci prenos podataka u romingu i to je najsigurnije. ja sam mojim matorcima to uradio. treba pozvati mts pa proveriti da li ta opcija postoji i kod njih.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Moze i na mts-u, s tim da verovatno mora da se ode do poslovnice, nisam siguran da preko call centra moze, potpisuje se papir.
MTS to zove NetLimit i ljigavo to naplacuje 100din mesecno
 
do kojih podesavanja osobr koje nisu vicne mogu da stignu, to je neverovatno :) pa tako izmedju ostalog kad vidim da mama salje sestri sliku preko mms-a na nemacki broj umesto na viber, ne bude mi dobro :) kod telenora moze da se iskljuci prenos podataka u romingu i to je najsigurnije. ja sam mojim matorcima to uradio. treba pozvati mts pa proveriti da li ta opcija postoji i kod njih.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Ti sto ne znaju,dodju dalje od bilo kojeg znalca.[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mts-a može da se isključi data roaming pozivom ks, čak i preko četa na sajtu.
 
Meni stigao sms gde me mole da izmirim obaveze da ne bi došlo do suspenzije odlaznog saobraćaja, a ja platio sve na vreme. Čak piše da nisam platio ni račune za Februar, a i njih sam platio. Valjda će to srediti uskoro, do 25.Aprila 2020.

Jos pre 20 dana sam preko e-bankinga platio racun za VDSL za mart, na portalu jos uvek stoji zaduzenje za mart...
 
I kod mene ista situacija.
 
Moze i na mts-u, s tim da verovatno mora da se ode do poslovnice, nisam siguran da preko call centra moze, potpisuje se papir.
MTS to zove NetLimit i ljigavo to naplacuje 100din mesecno
NetLimit nema veze sa romingom.

Moze i u MTSu se da se iskljuci data roaming. Ali posto je BizNet broj, to mora ovlascena osoba iz firme verovatno.
Za BizNet postoji i opsta opcija zabrane potrosnje, profil 1 (default) valjda moze da postavi limit (najmanje 500din) i skroz zabranjuje roming. To je dodatna mogucnost zabrane rominga za Biz brojeve, koja ako je aktivna se ne moze promeniti da se omoguci roming (bez promene profila).

Na konto racuna - i kod mene :)
Sto se tice toga gde dodju neupuceni korisnici... ja sam jos kada sam poceo sa programiranjem shvatio da za beta testing treba imati deo testera koji nemaju predstavu cemu sluzi program. Koje varijante oni nadju da kliknu, probaju... pa to ni random UI sequence generator ne moze da zamisli!
 
Poslednja izmena:
И ја сам платио рачун моби апликацијом 22.4. стоји да није плаћен.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Meni pre neki dan ponudili omoriku 1 za 1200din i 4gb interneta. Ono sve drugo ostaje. Prihvatio sam ponudu posto me mrzi da prelazim kod drugih operatera. Bitno mi je samo ds moze da se razgovara neograniceno :D

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Teško da se može šta izvući sada.
Meni su nudili O1 za 1490din i 2 meseca po 1din za UO na 24 meseca. O2 3 meseca po 1din.

Na kraju dogovorio O1 4GB neta za 1190din na 24 meseca, jer su mi trenutno bitne mtel minute koje daju uz paket.

Razmišljao sam o prelasku u VIP jer imaju dobru roming ponudu za net, ali zato cepaju na razgovorima ka mtel mreži u BiH.

Sent from my Nexus 5X
 
Mtel roming dodatak sad vazi samo za CG i BiH, ne vazi vise za Austiju za tu neku mts-austrija firmu?
 
SLO i KS?? Kada je vazio za SLO?
Iz Srbije, ne mTel CG brojeva.
 
Meni isto nisu proknjizeni racuni za mob i fix+VDSL. Poslao im mail, zahvaljuju se na uplti i kazu da unapredjuju sistem i bice proknizeno u narednom periodu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Па јел кажу да се стрпимо до 25. априла? ;)
 
Ovo od mts-a što se tice portala "moj mts" nista me ne cudi. Ali da je nekako lose, jeste.

I ko je u mts-u dugo on sigurno nije iznenadjen zbog ovoga. Kod njih ti je uvek sve polako, lagano. U centru bg nije bio vdsl do "skoro". Puste internet od 50, a onda 15 dana proveravaju da li moze televizija. Tako je i za gomilu usluga mobilne telefonije, jednostavno tako je za sve kod njih-lagano. Uglavnom, ali kad srede naravno da su najbolji, svi se trude da ih nekako stignu (austrijanci, amerikanci, telenorovci koji zbrisaše itd) ali dzaba novci...

Hristos vaskrse!
 
Nazad
Vrh Dno