Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ja ga i dalje odlazem jer nije ispeglan, citam da i dalje ima stuttera.
Mislim da je dobra igra i zao mi da je igram ako nije sredjena.
 
Pa trenutno na Extra imas bas nikad veci izbor, ali sta znam, ako si bas sve vec izgustirao i nije ti zao 50e, onda kupuj i uzivaj 😀
 
Moguce da cu da uzmem Tshushimu opet, nije mi bilo dovoljno prvih 50ak sati 😂

Sto se tice ostalih igara, ne znam sta bih igrao a da vec nisam. Plus sam razmazen tako da ne igram nista sto nije ps5 compatible u smislu 60fps :D

Probao sam Alan Wake-a zbog povezanosti sa Control-om, ali mi nije nesto, sta znam 🤷‍♂️ Kena mi je bas detinjasta i tu sam odustao brzo npr 🤷‍♂️
 
Preporuka za Inscryption sa PS+ Extra. Nisam lik koji voli kartaške igre (samo sam gwent u TW3 igrao malo više), ali ovo je vrlo zanimljiv spin na žanr, a i relativno brzo se pređe.
 
Moguce da cu da uzmem Tshushimu opet, nije mi bilo dovoljno prvih 50ak sati 😂

Sto se tice ostalih igara, ne znam sta bih igrao a da vec nisam. Plus sam razmazen tako da ne igram nista sto nije ps5 compatible u smislu 60fps :D

Probao sam Alan Wake-a zbog povezanosti sa Control-om, ali mi nije nesto, sta znam 🤷‍♂️ Kena mi je bas detinjasta i tu sam odustao brzo npr 🤷‍♂️
Na popustu ti je sad Wipeout Omega, uzmes to i miran si mesecima, ako ne i godinama. 😀
 
Ja sam počeo da igram Hogwarts Legacy. Nisam čitao knjige, gledao filmove, pa sam mislio da mi ni igra neće leći.
A sada, posle par sati igranja, mogu da kažem da uopšte nije loša 😃
 
To cu da probam jedino ako bude dzaba :D
 
Ja krenuo pre neki dan Spiderman MM, odigrao neka 2 sata i odustao. Previše je ono “šareno” za mene, previše informacija na ekranu sa svih strana.

Tako da sam odustao, pa krenuo sam Ghost of Tsushima.
 
^
Ja ga obrnuo zimus, utisak je da je previse razvucen Spiderman DLC.
Slabiji utisak je ostavio od OG igre, iskreno nisi mnogo propustio.

Ghost of Tsushima takodje negde posle prvog poglavlja/regije krece da "zamara" jer se mehanike ponavljaju, tako da samo main story i veci side-questovi koliko-toliko vuku da zavrsis.
Nisam samo odradio one Legends izazove, a iskreno posle prelaza i nisam imao da ih odradim jer je sve na isti kalup, sto je i najveci problem open-world igara.
Svet i setting feudalnog Japana su fantasticno docarani i to je najjaci adut igre.

Inace preporuka za Tsushimu je da odigras prvo main story pa onda DLC.
 
Na kraju cu da sednem i konacno zavrsim Sekira. Grindovao sam kao mentol i ostala mi jedna borba i odustanem i tako vec jedno 6m se kanim da ga zavrsim al mi muka kad se setim kroz sta sve treba da prodjem 🤦‍♂️
 
^
Ja ga obrnuo zimus, utisak je da je previse razvucen Spiderman DLC.
Slabiji utisak je ostavio od OG igre, iskreno nisi mnogo propustio.
Ja sam više puta završio Spiderman, a jednom MM. I meni je MM bio odličan. Jako dobar storytelling, odlična grafika, zarazan gameplay. Meni su obe Spiderman igre za svaku preporuku i rado ću odigrati Spiderman 2.
 
Spajdija sam okrenuo na launchu i opet zimus, oba puta je ostavio odlican utisak, kao i DLC koji sam jednom presao.
Verovatno cu ga opet nekom prilikom preci.

Moguce da mi MM nije toliko legao jer je vise ciljan za mladje generacije i jer sam vise upoznat sa OG Spajdijem...
Mada utisak je da su mi likovi i zaplet bili slabili u MM-u.
 
Ja cu oba spajdija pred izlazak dvojke, taman kontrole da udju u muscle memory i da bude fino povezano iskustvo. :D
 
Jel ima neko problem zadnjih par dana sa efootball, izbacuje me iz partije, connection lost i lost game. Bez pravila, neki put odigram 3,4 sve ok, neki put me izbaci 2 za redom. Net je u redu, igram preko mesec dana sve je bilo ok do zadnja 2 3 dana. Igrao preko wifi, probao i preko kabla ista situacija. Neki put ni ne pocne utakmica, samo me spoji sa nekim i izbaci lost game.
 
Ja ne igram odavno ali bih prvo probao drugi net da vidim da li je do mene ili njih.
 
Ja igram i poslednjih par dana mi se isto desavalo... mada nikad u toku same utakmice, vise dok se krecem po meniju samo izbaci da je Maintenance u toku i da ne mogu da se koriste online funkcije igre.

Cim restartujem, opet sve radi kako treba. Ali opet svakako ne tako cesto kao kod tebe... mozda jednom dnevno.
 
Evo sad upalio, odigrao do 15og minuta, dao go i odmah me izbacio. Popizdeo sam.
Nemam drugi net, ne mogu da probam.
Samo mi je sa efootball probl3m. Sve ostalo radi normalno i na kompu i na 5 telefona
 
koji internet? Provajder?
 
posumnjao sam da nema mozda veze sa cg nat ali verovatno nema
 
Mts, optika. 500dl, 160up. Jutros sam i resetovao ruter na fabricka podesavanja i ne vredi.

Isto MTS, optika, imam PS5 vise od 2g i nikada nikakvih problema i izbacivanja.

Ako mozes odnesi PS5 kod nekoga i probaj, povezi se kod komsije kablom na njegov ruter i odigraj malo.
Retko je, ali mozda imas PS5 sa falicnim modulom za mrezu, pa gubi konekciju.

AKo na racunaru nemas prekid konekcije dok igras druge igre, onda nije problem sa MTS ruterom.


Jedino ako ta igra sama ima preobleme sa serverima pa pucaju cesto, ali nesto ne verujem da je to situacija..
 
Videh da su dodali Snowrunner u Extra katalog, pa sam ga instalirao pre par dana i bukvalno od tada samo njega igram :D
Neverovatno koja zaraza, a čak je i podrška za volane dobra. Frustrirajuće je u početku, ali čim se malo pohvataju stvari sve legne na svoje. Svako veće brdo, potopljen put, srušen most je kao mini boss za kojeg se pripremaš dok izviđaš teren tj. mapu, kojih ima baš puno. Dostupni su čak i modovi, pa ko ne želi da se rve sa blatom nego hoće da se zeza u sandboxu u nekom 8x8 APC-u, može i to :D
Svaka preporuka za ljubitelje vožnje
 
Nadamo se boljim igrama za Extra tier
 
Мала помоћ око Асасинс Крид Одисеја.
Скинуо сам игру из каталога. Играм је баш дуго. Можда имам неких 80 сати у игри.
И дошао сам до зида,не знам шта даље.
Дошао сам до дела кад треба да се отвори Атлантида. Имао сам оне 3 пећине где ме је чекала она девојка холограм. Где је требало да се пронађу 3 знака у свакој пећини по један. То сам одрадио и отишао у део где је атлантида. Опет ту је девојка холограм,и ту куцам она три имена. Укуцао сам сва три,врата се отворила,и ту ме прекида онај глас из Анимуса и не улази у та отворена врата. Од тад се вртим по свету и не капитам шта требам да урадим да наставим даље.
Свака сугестија је добродошла.
 
Nazad
Vrh Dno