Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Svake zadnje srede u mesecu u 17:30 bude objava free igara za sledeci mesec.
Zato nam nista nije jasno....

Al nebitno, vidim vest da je HZD dobio update na 60fps, odlicno da sam je ostavio na cekanju.
 
Na reditu kažu da tek 1. septembra objavljuju

 
Poslednja izmena:
nije mi jasno od kad sreda pada na 1 septembar, ja kad sam isao u skolu uvek je bio ponedeljak 😁
 
Ma sta ti rediti znaju ima ovde pametnih
I ti si pretpostavljam među njima?

Da probam da ti nacrtam:
  • objava igara koje dolaze na PSPlus je (do sada) uvek bila poslednje srede u mesecu za naredni mesec (dakle igre za septembar su trebale biti objavljene 25.08, ne 01.09),
  • download igara je uvek dostupan prvog utorka u tekućem mesecu na koji se igre odnose, a to je ovog meseca 07.09, dakle tu će verovatno sve biti po planu.

Pretpostavljam da su za ovaj mesec napravili izuzetak i kasnije objavljuju igre, jer bi zbog spleta okolnosti i udaljenosti poslednje srede u avgustu i prvog utorka u septembru, razmak između objave i downloada bio 14 dana.

Nadam se da si pametniji ili bar manje bezobrazan posle objašnjenja.
 
@Čika_Kure Ti si prvi ovde po bezobrazluku. Očigledano pamet i bezobrazluk uvek idu zajedno

Da probam da ti nacrtam:

-Ovakvih slučajeva kada je prvi u mesecu sreda je već bilo nekoliko.
-Igre se ne objavljuju zadnje srede u mesecu. Već u sredu pred onaj utorak kada su dostupne a to nekada bude u istom mesecu kao u ovom i predhodnim slučajevima.
 
@almoust evil665
Ne znam da li shvataš da pokušavaš da od izuztka napraviš pravilo, obzirom da se PlayStation Plus uvek i (već tradicionalno) najavljuju poslednje srede u mesecu tačno u 4.30 PM po Griniču (UK vreme), a dostupne su za download prvog utorka u tekućem mesecu na koji se igre odnose.
Najave objavljuju prvo na svom tweeter nalogu pa na ostalim mrežama.

Ti si na osnovu jednog izuzetka (za koji u tom momentu kad smo pisali nije bilo ni sigurno da će biti napravljen) našao za shodno da prozivaš ljude i nazivaš ih pametnim.

Što se mene tiče, davno si bio zreo za ignore, ali pošto nikoga nikad ne stavljam na ignor, ma kako iritantan bio, neću ni tebe.
 
Propustih raspravu na temu korisnosti PSN Plus preplate. Znači, kod nas kad ljudi kupe klincima PS4 (sad i PS5) obično dobiju igru dve uz konzolu i kupe možda jednu ili dve igre i za to daju 10k dinara. Ja generelano, svima pri kupovini konzole predložim da uzmu konzolu bez igara i da daju tih 3000 din za PSN Plus preplatu. Zašto? Zato što će dobiti minimum 24 igre za tih godinu dana (ne računam i za ps5 igre). Nek su neke i treš, ali klincima je bitno da stalno imaju nešto novo. I ne bitno, nek je od tih 24 igre samo 6 dobrih. Pa one bi opet koštale preko 100eu da se kupe pojedinačno.

I da, lepo reče čovek, 30eu ljudi daju na jedan izlazak ili večeru. Ili na neku drugu glupost. Ja za ovih desetak godina, koliko imam PSN Plus preplatu, napravih fenomenalnu kolekciju Playstation igara koja pokriva konzole počev od PS3 sve do PS5.
 
I nikad PS+ nije bio jeftiniji nego sad... Svi su uvek cekali black friday i gluposti, a sada je vec vise od godinu dana na 30$ gore-dole
 
Istinu ste rekli, plus sto u vise navrata imaju ozbiljni popusti na kupovinu igara ko je pretplatnik, pa sam tako uzimao tomb rider delove za 1-2 dolara, i puno dobrih igara za mizernu cenu.
 
Pozdrav,

Igra li neko apex legends mozda na PS4?
Trazim nekog s kim bih igrao u timu.
 
Izgleda da su septembarske igre Hitman 2 i Predator:Hunting Grounds za PS4 a Overcooked!All you can eat za PS5.....
 
ako je tako to uopste nije lose, mada su leakovi bili totalno druge igre a uglavnom ubodu sa leakovima
 
Ma sve znam, i ovo je kao provereno ;)
Jedino sto se razlikovalo od drugih, pa mi mozda malo bolje zvucilo, posto kupio toliko i prodao....
 
verujem da se niko ne bi bunio za ove igre,ali jako sam skeptican prema ovoj informaciji.
Prosli put im se omaklo jer su pustili na kratko vreme igre,zato je procurelo.
Ovaj put ,verujem da je samo nagadjanje fanova.

Fanovi itekako umeju da nadju zanimljive igre za PS plus,steta sto sony nikad ne poslusa nego ubaci ono sto niko ni ne kupuje ni ne igra. Valjda je to ta biznis strategija.
 
cesto kad izlazi nastavak prethodni deo metnu u ps plus za taj mesec
 
Ako je istina onda super, igra mi se Medium.

ali mislim da je fake...
 
Hitman 2, Overcooked: All You Can Eat i Predator: Hunting Grounds su PS Plus igre za septembar.
 
U principu se ne radujem kada na PS plus stignu igre koje već mogu da igram na drugim platformama (PC), ali ako ste vi srećni, i ja sam.
Poenta je samo da dobijemo popularne igre, igre koje se igraju i koje imaju dobru ocenu, Overcooked i Hitman su takve igre.
Naravno da su ukusi razliciti, neki ne voli takve igre ali kada u jednom mesecu dobijes dve popularne igre nemas sta da se bunis.
 
A i koga ovde boli uvo za PC igre.....Nije tema.....
 
Nazad
Vrh Dno