Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Отворени за регистрацију:
DesiTorrents - филмови
RGC - игре

Мени треба позивница за неки добар тзв. 0 day трагач.
 
Šta je sa AwesomeHD,danima su mi crveni torrenti?
 
Banovali su sve utorrent 3.xx verzije
 
Aко има нека добра душа да ми удели позивницу за боље торент сервере... углавном ми требају програми :)
 
@paradizo

Sajt radi (domen .me) i blokirali su sve verzije uTorrent-a 3.x, za sada još uvek rade 1.8.x i 2.x verzije, a provereno radi i verzija koju je poslao a c a, v2.2.1 (25302), s tim da samo kopiraš fajl koji je poslao umesto postojećeg (nema instalacije).
 
Ja sam još davno, isto je bila neka frka sa utorrentom, prešao na qbittorrent i na windowsu, i nemam problema, čini mi se da ga svi trekeri prihvataju.
 
koji je najbolji torrent sajt za muziku lossless ?
 
jel ima neko invitation code za e-rock .ru? zamolio bih ljubazno :)
 
Rešeno :) Hvala jednom dobrom čoveku i hvala Benču.
 
bio bih zahvalan ako bih dobio invite za e-rock.ru

hvala
 
Zdravo ljudi. Da li mogu da zamolim nekog da mi posalje pozivnicu za neki domaci torent, gde bih moga da skidam strane filmove i seije sa prevodom? Sigurno cu sedovati torent nakon skidanja i necu onog ko mi posalje pozivnicu dovesti u neprijatnu situaciju. Hvala :)
 
е-учење
IP-Biz Torrents

registrovao sam se ali nikako da se ulogujem... stalno mi ponavlja pogresan user/pass
 
е-учење
IP-Biz Torrents

registrovao sam se ali nikako da se ulogujem... stalno mi ponavlja pogresan user/pass

Evo poruke koju dobijes posle registracije. Zbog toga ti ne daje da se ulogujes.

"Thank you for your signup.
Your account is currently under review and we will email you when it is approved.
We give priority to anyone with seedboxes, high speeds and ratios.
Send your documents (click for example) to admin and we can approve your account as urgent as possible :)"
 
Evo poruke koju dobijes posle registracije. Zbog toga ti ne daje da se ulogujes.

"Thank you for your signup.
Your account is currently under review and we will email you when it is approved.
We give priority to anyone with seedboxes, high speeds and ratios.
Send your documents (click for example) to admin and we can approve your account as urgent as possible :)"
Ово последње је шала. :)
 
Da li postoji neki FreeLeech opsti tracker? Tj. da nije javni, a da ne moram bas da obracam paznju na ratio :d
 
Nazad
Vrh Dno