Šta je novo?

Max Payne 3

Treba da zavrse sa ovim 3 delom i nema vise. Neka daju na kraju igracu da izabere sta ce Max sa sobom da uradi: puca sebi u glavu, da se overdozira u kadi ili skoci sa nebodera (ovo su jedine stvari koje idu uz njega, jer je covek sve izgubio u zivotu i nema nijedan razlog da zivi) i to sve da igrac moze da upravlja sa ove tri stvari na kraju. Poslao sam Rockstaru ovaj predlog i nikada nisam dobio odgovor (sigurno misle da sam lud).
 
Treba da zavrse sa ovim 3 delom i nema vise. Neka daju na kraju igracu da izabere sta ce Max sa sobom da uradi: puca sebi u glavu, da se overdozira u kadi ili skoci sa nebodera (ovo su jedine stvari koje idu uz njega, jer je covek sve izgubio u zivotu i nema nijedan razlog da zivi) i to sve da igrac moze da upravlja sa ove tri stvari na kraju. Poslao sam Rockstaru ovaj predlog i nikada nisam dobio odgovor (sigurno misle da sam lud).

Haha ismejao sam se citajuci ovo. :D
 
Jer Maksu nesto boli verovatno, mozda glava ? :)
 
Mislim na nepovezanost ovog dela sa prethodna dva :cigar:
 
Zato sto je dovoljno da se namlate para na staru slavu?
 
Ovo ce biti najbolji TPS ikada! Euphoria je cudo. :)
 
Vrhunski izgleda, posle onih pocetnih sumnji, jedva cekam ovu igru. Mnogo mi je dobro sto su se ozbiljno pozabavili mehanikom - treba to probati, naravno, ali pristup mi se mnogo svidja.

Rockstar razbija kad je u pitanju rezija, voice acting i generalno "ozbiljnost" tog dela koji deluje mnogo manje kao nesto "iz igrice" u odnosu na vecinu industrije, a cini mi se da su Max Payne prica i likovi savrsena prilika da to pokazu.

Cak sam se bojao da ce atmosfera i prezentacija biti dobra, a da ce mehanika da zakaze, ali sad kad vidim kako su pristupili, promenio sam misljenje.

Ocekujem stvarno dobru igru.
 
Za mene se Max Payne zavrsio u drugom delu. Ovo ce jednostavno da mi bude neki celavac koji je lud i bije ljude redom sa kul grafikom :p
 
Za mene se Max Payne zavrsio u drugom delu. Ovo ce jednostavno da mi bude neki celavac koji je lud i bije ljude redom sa kul grafikom :p

Treba ipak sačekati i probati, nikad se ne zna. Ali stoji da 3. dio da bi nastavio slavu prethodnih mora imati atmosferu kao i prva dva dijela (posebno drugi). Jedno je grafika, animacija, mehanika i sl. ali atmosfera i priča igre ne zavisi od nabudženog engine-a. To je ono zbog čega je Max Payne to što jeste
 
Nazalost ovo mi lici na jos jednu od onih generickih igara koje lice na COD, Betlfild. Ovo mi najvise lici na neku mesavinu GTA i Splinter Sela. Sve igre koje su imale neku atmosferu i dobru pricu (racunam i drugi deo ove igre koji je bio odlican) se ukalupljuju i upropascavaju a sve u cilju prosirivanja baze igraca i vece zarade. Slicno kao sa americkim humoristickim serijama. Na kraju dobijamo hibridne igre za koje ne znamo da li su "usisivaci na kojima se moze gledati tv" ili "tv-i koji mogu da usisavaju".
Ovi klipovi mi ne bude nadu da ce igra biti dobra.
 
Poredis ovo sa CoD, BF i Splinter Cell igrama? Sta ti ocekujes od Max Payne igre? Izgradnju baze, budzenje skilova, letenje,...? :)
 
Mene ovo najvise podsjeca na Max Payne-a... Jos samo stripove da ubace izmedju misija i eto ga isti.:d
 
^ hahahh :-D sta znam sa win8 mozda i izadje DX12 :p ps a igra ce biti u kom DX-u: dx9 10 ili 11 ima li te info? :-D
 
Poredis ovo sa CoD, BF i Splinter Cell igrama? Sta ti ocekujes od Max Payne igre? Izgradnju baze, budzenje skilova, letenje,...? :)

Mislim da me nidsi razumeo. Govorio sam uopsteno o igrama koje danas lice na jedna drugu. Kao sto danas bilo koji FPS koji nema ljusturu COD i BF ne moze da uspe tako i TPS igre moraju da zadovolje neki genericki sablon. Kada vidim maskirne uniforme, palestinske marame i likove koji govore iskvareni engleski, prasume, paravojne jedinice (citaj teroristi) i slusam pricu kako glavni lik ima realisticne i prirodne pokrete, da nijedna pucnjava nece biti ista i da garantuju non-stop filmsko iskustvo onda sumnjam da ce prica biti dobra i lako svarljiva. Verovatno samo pucnjava a nista od dobre price koja bi te vukla napred. Opet kazem da je to utisak iz snimaka. Kako ce biti, videcemo.
 
...i slusam pricu kako glavni lik ima realisticne i prirodne pokrete, da nijedna pucnjava nece biti ista...

Ako malo bolje pogledas to nije nikakva suplja prica. Ja iskreno jos nisam vidio ovako dobre animacije u nekom TPS-u. Za sad ta akciona komponenta djeluje fantasticno, a dvije potencijalne mane koje bi mogle da uporopaste sve je losa prica i duzina trajanja, jer ako bude 5-6h dovoljno da se igra predje onda ce to za mene predstavljati cisti promasaj. Multiplayer ne racunam...
 
to se njima ne desava.pu, da ih ne ureknem
a prica a la man on fire...odlicno
 
Meni ovo izgleda bas dobro, ali sp bilo koje igre slabo igram interesuje me vise coop ili multiplayer
 
29. maj za PC, 15. maj za konzole.
 
[youtube]U-BaFuexXTs[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno